سهام ایالات متحده در معاملات آتی با اشاره به اندک سود در روز چهارشنبه اعلام اخیر ضعف در بازارهای تشدید روغن عظیم کاهش است.

داو آینده افزایش 45 امتیاز نشان دهنده افزایش حدود 67 در چهار شنبه باز است. آتی برای شاخص S&P 500 و Nasdaq-100 همچنین با اشاره به اندکی باز کردن دستاوردهای این دو شاخص در روز چهارشنبه. وست تگزاس اینترمدیت قرارداد برای تحویل در ماه ژوئن دوباره در شب تجارت ظاهر 13 درصد به بالا $13.08 در هر بشکه رسید.

کمک به تمایلات سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها در گذشته شنبه شب میلیارد و 484 میلیارد coronavirus بسته امداد برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و آزمایش است. مجلس می تواند تصویب این لایحه در اوایل پنج شنبه.

در روز سه شنبه, میانگین صنعتی داو جونز در مورد از دست رفته 630 امتیاز آوردن هفتگی خود کاهش به بیش از 1 ، 000 امتیاز. 30-شاخص سهام کشیده شد پایین Merck & Co., را از دست داده است 5.5% و بوئینگ که سقوط کرد بیش از 5 درصد است.

S&P 500 نیز با تجربه و تدبیر و سقوط بیش از 3 درصد است. فن آوری های سنگین شاخص Nasdaq Composite با کاهش حدود 3.5% آن بدترین عملکرد روزانه از آوریل 1.

بازار فروش این هفته آمد و در کنار تلفات گسترده در بازار نفت به دلیل تبخیر از تقاضا است. قیمت نفت tanking و گسترش بیشتر قراردادهای آتی نگرانی سرمایه گذاران در مورد عمیق اقتصادی آسیب های انجام شده توسط coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

“این هفته سرمایه گذاران در حال تحقق است که حتی اگر این بحران به زودی می تواند بهتر اثرات منفی داشتن یک اقتصاد است که اساسا تعطیل هستند ذره در نرخ هشدار دهنده. با هیچ تقاضا حتی برای چند ماه رفتن قیمت انرژی منفی به عنوان بیش از حد نفت بالون” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC.

ژوئن قرارداد برای وست تگزاس اینترمدیت است که بیشتر به طور فعال معامله قرارداد و در نتیجه بهتر است نشانه ای از چگونه وال استریت انداز قیمت نفت را حل و فصل 43.4 درصد در $11.57 در هر بشکه رسید. روز دوشنبه آتی برای ماه مه کاهش یافت و به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ.

سرمایه گذاران همچنین هضم دسته دیگری از درآمد شرکت ها نشان اقتصادی ذرات ویروس در روز سه شنبه. سهام IBM سقوط 3% پس از گزارش کاهش درآمد. Coca-Cola کاهش 2.5% به عنوان شرکت نوشیدنی جهانی گفت: حجم سقوط 25 درصد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Netflix و Chipotle هر دو در افزایش گسترده تجارت روز سه شنبه پس درآمد سه ماهه خود را گزارش. Netflix گزارش جهانی جریان خالص شده در یک 15.8 میلیون مراتب بالاتر از 8.2 میلیون انتظار می رود. Netflix است که بسیج نزدیک به 35 درصد در سال جاری است که با بهره گیری از اقامت در خانه روند. Chipotle دیدم دیجیتال فروش افزایش بیش از 80% به عنوان revved آنلاین سفارشات در طول coronavirus shutdown.

قبل از زنگ در چهارشنبه Delta Air Lines AT&T و Biogen را گزارش درآمد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im