تعداد coronavirus عفونت در آسیای جنوب شرقی افزایش یافته است به سرعت در هفته های اخیر با نصب نگرانی در میان کارشناسان است که این منطقه می تواند تبدیل به یک نقطه داغ برای سریع گسترش بیماری است.

این منطقه به عنوان یک کل است که گزارش شده بیش از 28,000 موارد, یکشنبه, با توجه به داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع و اندونزی و فیلیپین و مالزی و سنگاپور حساب 87.9 درصد از کل موارد گزارش شده در جنوب شرقی آسیا و داده ها نشان داد.

در حالی که این منطقه شمارش شده است هنوز دور صدها هزار نفر دیده می شود در ایالات متحده و برخی از کشورهای اروپایی مطالعات متعددی نشان می دهد که ده ها هزار نفر بیشتر عفونت می تواند غیر قابل تشخیص با توجه به پایین تست میزان در کشورهایی مانند اندونزی و فیلیپین.

در ضمن در سنگاپور موارد مشخصی به طور چشمگیری در دو هفته گذشته با خوشه هایی از عفونت در میان کارگران مهاجر در بسته بندی خوابگاه — حتی به عنوان دولت دست زدن به شیوع بیماری شد و در یک زمان مورد ستایش قرار داد بین المللی به عنوان یک مدل برای دیگران به دنبال.

“واقعیت این است … موارد شده اند ramping تا اینجا در آسیای جنوب شرقی” سیمون تای رئیس اتاق فکر سنگاپور موسسه امور بین الملل گفت: “CNBC “Squawk Box آسیا” در هفته گذشته.

صورتش گفت: دولت باید به سرعت عمل برای جلوگیری از شیوع بیماری است. “ما نیاز به عمل می کنند. فیلیپین تست اعداد, اندونزی تست اعداد به مراتب بیش از حد پایین است,” او اضافه شده است.

مختلف تست ظرفیت

ظرفیت آزمون برای coronavirus متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر آسیای جنوب شرقی. سنگاپور از جمله در سطح جهانی با 16,203 آزمون در هر میلیون نفر در حالی که میانمار نزدیک به پایین فقط با 85 آزمون در هر میلیون نفر در جمعیت, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط آمار سایت Worldometer.

اما کارشناسان باید بیشتر به طور خاص به اندونزی و فیلیپین به عنوان کشورهایی که آنها نگران به دلیل جمعیت بزرگ خود را.

اندونزی که چهارم جهان را دارا است-بزرگترین جمعیت بیش از 270 میلیون دلار انجام شده است در اطراف 42,000 آزمون در مجموع گزارش Worldometer. که معادل 154 آزمون در هر میلیون نفر — یکی از کمترین ها در سطح جهان با توجه به سایت.

مقامات اندونزی گفت: هدف آنها برای انجام 10,000 آزمون در هر روز و پیش بینی کرد که عفونت می تواند به 95,000 به عنوان آزمون ها یافت رویترز گزارش داد.

در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte هفته گذشته مورد تایید تهیه 900,000 بیشتر کیت های آزمایش — در علاوه بر این به 100,000 در حال حاضر در استفاده از گزارش رویترز،. دولت اجرا کرده است سخت مستند اقدامات, اما گفت که خود را مدل سازی نشان داد که 75 درصد از عفونت و یا در حدود 15000 نفر — شناسایی شده بود با توجه به گزارش.

عفونت می تواند افزایش در اندونزی

اندونزی و جنوب شرقی آسیا بزرگترین اقتصاد در گزارش خود اولین مورد از Covid-19 در اوایل ماه مارس — توسعه است که تعجب بسیاری از ناظران با توجه به کشور گسترده لینک های هوا با چین و شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

به نظر می رسد که Jokowi است همگانی برای حفظ اقتصاد بیش از جلوگیری از گسترش این ویروس به دلیل او ترس خود را مشروعیت و نگه دارید و بر قدرت ممکن است در معرض خطر.

برادلی چوب

استراتژیک و دفاع مطالعات مرکز در آنو

در مقابل کشورهای همسایه مانند مالزی و سنگاپور شروع به شناسایی موارد در اوایل ژانویه — با چند افراد آلوده در حال توسعه علائم پس از بازدید از اندونزی.

علاوه بر آن تاخیر در تست های دولت به رهبری رئیس جمهور Joko Widodo — محبوب شناخته شده به عنوان Jokowi — آمده است تحت انتقاد برای اجرای سراسری مستند و ممنوعیت مسافرت داخلی. رئیس جمهور اجازه داده است که مقامات محلی در شهر جاکارتا و دیگر مناطق به پیاده سازی مستند اقدامات است.

“به نظر می رسد که Jokowi است همگانی برای حفظ اقتصاد بیش از جلوگیری از گسترش این ویروس به دلیل او ترس خود را مشروعیت و نگه دارید و بر قدرت ممکن است در معرض خطر” برادلی چوب یک افسر تحقیقات در دانشگاه ملی استرالیا استراتژیک و دفاع مرکز مطالعات نوشت: در یک گزارش در اوایل این ماه.

میلیون ها نفر از اندونزیایی به طور معمول سفر در سراسر کشور برای بازگشت به زادگاه و روستاها در پایان از مسلمان و روزه ماه رمضان که با نتیجه بزرگ اعیاد و جشن ها در میان بستگان و دوستان است. که می تواند منجر به یک میلیون عفونت ژوئیه در جاوا, این کشور پرجمعیت ترین جزیره و شهر جاکارتا گزارش رویترز با استناد به یک مدل جدید انجام شده توسط دانشگاه اندونزی بهداشت عمومی دانشکده.

رویترز هفته گذشته گزارش که Doni Monardo که سران اندونزی Covid-19 نیروی کار گفت: تنها بیکار اجازه داده می شود به سفر و آنها را مجبور به انجام یک 14 روز در قرنطینه. او تاکید کرد که آنها تا به حال شانس بیشتری برای ماندن و خارج از شهرها با توجه به گزارش.

سنبله در سنگاپور موارد

در سنگاپور روزانه موارد جدیدی سطح رکورد چندین بار در طول هفته گذشته با وجود دولت را دقیق قرنطینه اقدامات و فرآیند غربالگری — تأکید بر چالش های است که مقامات در صورت حاوی coronavirus.

این کشور یکی از اولین در خارج از چین به گزارش موارد Covid-19 و نگه داشته بود تعدادی از عفونت های نسبتا پایین اجازه می دهد مدارس و کسب و کار را باز باقی می ماند تا زمانی که در اوایل این ماه.

بسیاری از موارد جدید است که ظهور کرده اند به تازگی درگیر کارگران مهاجر بسیاری از آنها از آسیای جنوبی مشغول به کار در ساخت و ساز.

Leong کج بیل زدن نم, یک متخصص بیماری های عفونی در ماونت الیزابت Novena بیمارستان در سنگاپور گفت: “این یک کمی شرم آور” است که سربازان ارتش در موارد مربوط به کارگران مهاجر خارجی آمده است که دولت موفق به کنترل تعداد وارداتی موارد و جامعه انتقال.

“ما کنترل ورودی (موارد) از بیماران خارج از کشور بازگشت. در درون جامعه محلی اعداد را تا حدودی کنترل شده گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” در هفته گذشته.

“اما برای کارگران خارجی که (زنده) در خوابگاه ما واقعا یک مشکل بزرگ کنترل وجود دارد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im