رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قبل از دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت جنوب نظامی از مرز که تقسیم شمالی و کره جنوبی در امنیت مشترک منطقه (JSA) از Panmunjom در منطقه غیرنظامی (DMZ) در 30 ژوئن 2019.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

برنده کره ای به شدت تضعیف روز سه شنبه در برابر دلار در گزارش های تایید نشده که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به طور جدی بیمار است.

برنده کره ای گذشته کاهش یافت 1.08% به تجارت در 1,233.83 در هر دلار.

کره جنوبی بازار نیز شاهد کاهش قابل ملاحظه با Kospi پایین 1.94% در حالی که Kosdaq اول سقوط 2.25%. سهام دفاع شرکت Victek سر به فلک کشید 24.71% در حالی که کره شمالی در معرض سهام هانیل هیوندای سیمان و هیوندای آسانسور کاهش یافته است 2.17% و 4.7 درصد بود.

این حرکت پس از سی ان ان گزارش روز شنبه با استناد به یک مقام آمریکایی که نامش ذکر نشده با دانش مستقیم که واشنگتن “نظارت بر هوش” که کیم است که در “خطر پس از یک عمل جراحی است.”

این رهبر کره شمالی شد, بنا به گزارش ها وجود ندارد و در طول یک جشن پدربزرگ او تولد در مارس 15, طرح سوال در بیش از سلامت خود را. سی ان ان گزارش داد که او تا به حال دیده شده است چهار روز قبل از آن در جلسه دولت.

هنوز در سردرگمی باقی مانده است بیش از دولت از کیم سلامت.

کره جنوبی “هیچ چیز به تایید” و “ما تشخیص هیچ چیز ویژه ای در رفتن در داخل کره شمالی” یک سخنگوی دفتر ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت.

رویترز همچنین گزارش با استناد به دو دولت منابع که کیم نشده بود به شدت بیمار است.

زودتر گزارش از رویترز همچنین با اشاره به یک کره جنوبی در رسانه های سایت Daily NK عنوان کرد و گفت که کیم بود دریافت درمان پس از تحت قلبی عروقی روش در مارس 12. که در گزارش ذکر منابع ناشناس در داخل رژیم.

عدم اطمینان از وضعیت و “آنچه که یک برنامه به طور بالقوه جدید رژیم ممکن است نگاه مانند” وزن در بازارهای, بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار’ Adarsh سینها گفت CNBC “و نشانه” در روز سه شنبه.

“اولین چیزی که به (ارز) در بازار نیست و قیمت در معرض خطر بالاتر, حق بیمه, که بدان معنی است که یک ارز ضعیف تر و یا ضعیف تر کره ای برنده” گفت: سینها که co-رئیس آسیا و نرخ ارز استراتژی در بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار.

بسیاری از ارزهای دیگر در آسیا نیز تضعیف او اضافه شده است. خشکی یوان چین تضعیف 0.2% به 7.0859 هر دلار در حالی که آن خشکی همتای معامله در 7.0989 در هر دلار. سنگاپور دلار نیز کاهش یافته است 0.37% به 1.4262 در برابر دلار آمریکا تقویت شد.

“برای (ارز) در بازار این نوع از عمل اول و فکر می کنم در مورد جزئیات بعد” سینها گفت.

این در حال توسعه است ، لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de