جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa آدرس این جمعیت جمع آوری شده در Miki Yili ورزشگاه پیش از جشن سالگرد 25th آزادی روز در Makhanda, Eastern Cape استان در تاریخ 27 آوریل 2019.

میشل SPATARI | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa اعلام $26 میلیارد محرک های مالی, بسته بندی, بزرگترین در تاریخ کشور برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

این بسته که به مقدار تقریبا 10 درصد از آفریقای جنوبی تولید ناخالص داخلی خواهد بود بودجه تغییر مسیر از هزینه ها از بودجه موجود و اضافی استقراض از داخلی و بین المللی وام دهندگان.

نقدی اختصاص داده خواهد شد نسبت به تضمین به بانک ها به طوری که برای تشویق وام حفاظت و ایجاد شغل و رفاه کمک های مالی به افراد فقیر و بیکار Ramaphosa تایید کرد.

او همچنین نشان داد که بانک جهانی و صندوق بین المللی پول BRICS جدید بانک توسعه و بانک توسعه آفریقا شده بود با نزدیک شدن به صورت وام تامین مالی است.

“ما در حال حل و فصل نه تنها برای بازگشت اقتصاد ما به جایی که آن را قبل از coronavirus اما برای ایجاد یک اقتصاد جدید در یک واقعیت جهانی,” Ramaphosa گفت: در یک آدرس به ملت.

“ما استراتژی اقتصادی رفتن به جلو به یک نیاز اجتماعی جدید جمع و جور در میان تمام نقش بازیکنان — کسب و کار جامعه و دولت به بازسازی اقتصاد و دستیابی به رشد فراگیر.”

بدهی زوال

مهاجم اقدامات مالی شده اند ملاقات با گسترده حمایت عمومی و سازمان بهداشت جهانی, مدیر اجرایی, مایک رایان در چهار شنبه ستایش آفریقای جنوبی را به تلاش برای سرکوب گسترش ویروس.

آفریقای جنوبی اجرا شده سخت در سراسر کشور مستند اقدامات در اواخر ماه مارس و ramped تا تست و تماس با ما-ردیابی تلاش تا کنون حاوی میزان عفونت و زیر آن دیده می شود در اروپا و آمریکا که از روز شنبه این کشور تایید کرده است 3,635 موارد با 65 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اما با این خزانه داری در حال حاضر هشدار داد که بدهی نزدیک شد ناپایدار سطوح و آفریقای جنوبی اعتباری مستقل به عنوان “ناخواسته” توسط تمام شرکت رتبه بندی سازمان های کوتاه مدت تاثیر مثبت ممکن است بیشتر عوارض دراز مدت هم اقتصادی و هم سیاسی.

“بدهی بالا بارهای در 59.6 درصد از تولید ناخالص داخلی محدود آفریقای جنوبی توانایی به صندوق پیشنهادی خود را بسته به طور مستقل و آن را نیاز به تکیه بر بدهی خارجی از بانک جهانی و صندوق بین المللی پول سریع تسهیلات اعتباری” گفت: نیلی الیس سر از آفریقا در Verisk Maplecroft.

“این خواهد شد سرعت بخشیدن به آفریقای جنوبی افزایش بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی که تعیین شده بود به آمار بیش از 70 ٪ از تولید ناخالص داخلی توسط 2023 بیشتر محدود سیاست های اقتصادی خود را در فضا است.”

پرتوریا آفریقای جنوبی – مارس 16: وزیر امور مالی Tito Mboweni گزارش رسانه ها در جزئیات دخالت دولت در بخش های مختلف دپارتمان اوراق بهادار در COVID-19 در DIRCO مرکز رسانه ای.

Phill Magakoe/Gallo تصاویر از طریق گتی ایماژ

آفریقای جنوبی رزرو بانک (SARB) فعال بوده است در شل شدن شرایط پولی برش اصلی آن مخزن رای دو بار پس از بحران آغاز شد و به رقم 4.25%. الیس پیشنهاد کرد که بانک مرکزی در حال اجرا است از اتاق به مانور با افزایش تورم تشدید ناامنی غذایی در میان بیکاری جمعیت رسمی در مناطق روستایی نیز تشدید احتمال ناآرامی های مدنی.

بانک مرکزی انتظار دارد که آفریقای جنوبی اقتصاد به قرارداد 6 درصد و اگر چه متنوع به اندازه کافی بر روی کاغذ به مقاومت در برابر فروپاشی کل اصلی آن اشتغال بخش گردشگری ساخت و معدن را در حالی که به سطح شیب دار تا الیس پیش بینی شده است.

سیاسی شکاف

یکی از چالش های کلیدی برای Ramaphosa جسورانه اصلاحات اقتصادی در دستور کار بوده است اختلافات جناحی در درون حزب و حزب کنگره ملی آفریقا (ANC) است.

الیس پیشنهاد کرد که جناح تراز وسط قرار دارد با Ramaphosa را سلف جاکوب زوما احتمال چالش های رهبری خود را بر این اساس هر گونه پیگیری از حمایت صندوق بین المللی پول.

“این conditionalities متصل به هر مقام صندوق بین المللی پول برنامه لخت وضع اعماق فساد و حمایت دولت گرافت در آفریقای جنوبی ساختارهای سیاسی یک اثر باقی مانده از سابق رئیس جمهور زوما تصدی” الیس گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی چهارشنبه.

آفریقای جنوبی ژاکوب زوما رئیس جمهور صحبت می کند در ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی, در تاریخ 15 دسامبر سال 2017 در آستانه ANC را 54 همایش ملی.

Wikus de Wet | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

زوما در حال حاضر در مواجهه با اتهام فساد مالی در آفریقای جنوبی مورد تنظیم رزومه کاری, on May 6. ملی پیگرد قانونی قدرت در ماه فوریه با صدور حکم برای دستگیری او پس از شکست او به نظر می رسد در دادگاه دلایل پزشکی.

“طرفدار زوما جناح وحشت زده بودن تحت پیگرد قانونی برای مشکلات متعهد در طول زوما ریاست جمهوری. مجبور شفافیت صندوق بین المللی پول وام را تعیین می کند و همچنین قدرت آن را در حال حاضر بیشتر فعال پیگرد بدن می تواند آنها را در غرفه” الیس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de