رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاج پلازا در کوئینز در 14 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسکات Heins | گتی ایماژ

کارکنان برای رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی را با وزارت خزانه داری در روز چهارشنبه به بحث در مورد دموکراتها فشار به تصویب اضافی coronavirus تسکین قانون.

دور جدید کار در سطح مذاکرات بین حزب دموکرات و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد پتانسیل ذوب در جریان بن بست بیش از بودجه اضطراری.

آن را نیز نشان دهنده تمایل دو طرف برای حفظ دولت مالی توپی باز کردن و ریختن پول به اقتصاد است که ویران بیماری و دقیق سیاست های تحمیل شده به سرعت گسترش آن.

شومر D-n. y. صحبت با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صبح روز چهارشنبه در مورد “موقت” بسته امداد سخنگوی این مجلس رهبر را گفته CNBC.

دو منبع تایید کرد که کارکنان برای شومر و پلوسی D-کالیفرنیا دیدار خواهد کرد و با مقامات وزارت خزانه داری بعد شنبه.

هفته گذشته پلوسی و شومر به نام برای کنگره برای تصویب لایحه ای که شامل حداقل 500 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان متحده و کمک های غذایی و برنامه های.

کسانی که وجوه خود را از $125 میلیارد به سمت کسب و کارهای کوچک یکی دیگر از $125 میلیارد دلار برای جامعه مبتنی بر وام دهندگان و اداره کسب و کار کوچک وام 100 میلیارد دلار برای تقویت بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی و 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی.

معلوم نیست که آیا دموکرات ها هنوز در حال هل دادن برای همه کسانی که مقررات به عنوان بخشی از توافق ، وزارت خزانه داری را بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در این مذاکرات.

پیشنهاد خود را پس از 2 تریلیون دلار اورژانس هزینه های بسته بندی شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در اواخر ماه مارس به بلانت اقتصادی تخریب Covid-19 pandemic برای افراد و کسب و کار.

متحده در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری با اجرای دقیق اجتماعی فاصله اقدامات مانند بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و صدور ایالت stay-at-home سفارشات. در حالی که فرمانداران می گویند تلاش های خود را در حال پرداخت این اقدامات را باعث بی سابقه ای افزایش بیکاری و یک بازار گسترده تار و مار.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها به دنبال اضافه کردن وجوه به 350 $میلیارد دلار “چک حفاظت از برنامه” گنجانده شده در قانون برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

حزب دموکرات روز پنجشنبه مسدود شده تلاش رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به عجله یکی دیگر از 250 میلیارد دلار بودجه برای برنامه های خود را از طریق اتاق اتفاق آرا. جمهوری خواهان پس از آن رد دموکرات پیشنهاد شده توسط پلوسی و شومر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de