یک سعودی روغن رسمی روز شنبه با رد این نتیجه گیری از یک تجزیه و تحلیل شرکت است که این کشور صادرات نفت به ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته و در ماه گذشته.

TankerTrackers.com گفت: عربستان صادرات نفت به ایالات متحده بیش از دو برابر از فوریه تا مارس به عنوان قیمت نفت سقوط کرد. این شرکت گفت که داده های خود را نشان می دهد که مارس صادرات رقم در مسیر به پیش افتادن مارس شماره.

ناشناس نفت عربستان رسمی است که آشنا با این موضوع را تکذیب کرد هر دو نتیجه گیری. رسمی CNBC گفت که عربستان سعودی در مارس تخصیص برای ایالات متحده هدف قرار داده است در حدود 600,000 بشکه در روز به یک شکل است که این مقام گفته است که یک افزایش قابل توجهی در طول سه ماهه اول میانگین ماهیانه است.

TankerTrackers که با استفاده از ردیابی ماهواره ای از VLCCs — رگ که حمل و نقل نفت خام — می گوید که عربستان محموله های نفت خام به آمریکا پورت رفت از میانگین 366,000 بشکه در روز) در ماه فوریه به 829,540 بشکه در ماه مارس — چند 2.27.

TankerTrackers گفت که ردیابی ماهواره ای نشان می دهد 1.46 میلیون بشکه در روز نفت عربستان حمل به آمریکا در دو هفته اول ماه مارس — یک شکل که علامت چهار بار در ماه فوریه روزانه حجم و بالاترین رقم از سال 2014.

با توجه به دولت سعودی تولید کننده نفت آرامکو وب سایت این شرکت بارگذاری 15 تانکر برای مشتریان بین المللی در تاریخ 1 آوریل — روز قبلی اوپک کاهش تولید توافق با آن نفت متحدان اوپک+ منقضی شده — تهیه تانکر با یک رکورد 18.8 میلیون بشکه در یک روز.

آن را روشن مانند یک درخت کریسمس تمام خواهد شد. همه عود برگشتم آنلاین.

سمیر مدنی

بنیانگذاران TankerTrackers.com

افزایش صادرات می آید در برابر پس زمینه از یکی از دراماتیک ترین دوره در بازار نفت تاریخ: رکورد تولید نفت از بزرگترین تولید کنندگان نفت در کنار eviscerated تقاضا به دلیل در سراسر جهان coronavirus مستندات به عنوان فعالیت های اقتصادی و تجاری جهانی حمل و نقل به توقف screeching آمد.

“نسبت به پایان ماه مارس دیدم عظیم افزایش گاز شعله ور در این زمینه در شرق استان, به طوری که آنها رفت و پدال به فلز و پمپ کردن به عنوان آنجا که ممکن است” سمیر مدنی, بنیانگذار TankerTrackers.com گفت: CNBC از طریق تلفن پنج شنبه. “این روشن مانند یک درخت کریسمس تمام شرق استان تمام عود برگشتم آنلاین نیست.”

عربستان سعودی در استان شرقی خانه را به بزرگترین حوزه های نفتی و مرکز پردازش و اکثر پادشاهی تولید.

پیش از آوریل 1 انقضای قبلی اوپک+ برش مقابله, عربستان سعودی, کاهش رسمی قیمت فروش (OSP) به مشتریان خود است. در همان زمان عربستان بشکه رهبری به آن بالا خریدار چین به احتمال زیاد تا به حال به دوباره روت با توجه به چین گسترده مستند به منظور مبارزه با گسترش coronavirus در کشور است.

“من حدس می زنم که بود که بلافاصله پس از شکست اوپک+ جلسه در آغاز ماه مارس” Tamas Varga یک تحلیلگر نفت در PVM روغن همکاران گفت CNBC. “این زمانی است که عربستان سعودی وعده داده شده برای افزایش تولید و صادرات و به طور قابل توجهی کاهش OSP با چند دلار است.”

در اوایل ماه مارس در مذاکرات بین اوپک و متحدان آن موفق هنگامی که روسیه را رد کرد عربستان سعودی شرایط را برای کاهش تولید به منظور افزایش قیمت پیشرو هر دو کشور به معکوس و البته تنظیم کردن یک جنگ قیمت عربستان به افزایش تولید و کاهش قیمت فروش را برای مشتریان خود.

این حرکت آنقدر مخرب به بازارهای نفت — به ویژه ایالات متحده شیل صنعت — که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تولید به مهار در خروجی های خود را هر چند او همین کار را برای شیل ایالات متحده شرکت های که در حال حاضر شاهد ورشکستگی capex کاهش تولید و بسته ها با توجه به فشار بازار.

در همان زمان تقاضای چین برای نفت کاهش یافته است به طور قابل توجهی به عنوان آن را نگه داشته و عمده آن اقتصادی هاب تحت مستند و کارخانجات در سراسر کشور از 1.4 میلیارد باقی مانده بسته شده است. از فوریه تا مارس, عربستان صادرات نفت به چین کاهش یافت و نزدیک به 800,000 بشکه چیدن دوباره به حدود 1.3 میلیون بشکه در نیمه اول آوریل است.

“به عنوان شیوع کرونا در چین به اوج خود رسید و در ماه فوریه کمتر نفت خام وارد قرارداد شد و برخی از هفته تاخیر بین قرارداد و تحویل” گفت: در هر مگنوس Nysveen سر از تجزیه و تحلیل در Rystad انرژی است. “در ایالات متحده پالایشگاه هنوز در حال اجرا در سرعت کامل در ماه مارس و برخی از محموله بودند بنابراین منحرف به آمریکا”

الن والد رئيس جمهور از Transversal مشاور و متخصص در عربستان آرامکو اضافه شده است که این بدان معنی است که “نفت بیشتر شد و در نتیجه در دسترس به کشتی به ایالات متحده که در آن چهارچوب صاحب بزرگترین پالایشگاه در کشور” با اشاره به Motiva در پالایشگاه پورت آرتور تگزاس.

برای بسیاری از پالایشگاه های آمریکا, خرید عربستان نفت خام بیش از شیل آمریکا نیز یک ماده از ضرورت — مسن پالایشگاه طراحی شده نیست که قادر به پردازش فندک درجه crudes که از شیل تکه و نیاز متوسط و سنگین کلاس crudes که عربستان سعودی تولید به خصوص برای محصولات مانند دیزل.

اوپک و متحدان آن یکشنبه گذشته در نهایت توافق برای پیوستن به نیروهای برای برش تاریخی 9.7 میلیون بشکه در روز از بازار شروع در ماه مه در یک معامله است که به معنای گذشته تا 2022 — اما قیمت نفت افسرده باقی می ماند با معیار قیمت نفت خام برنت به پایین 55 درصد در سال به تاریخ در صبح روز جمعه و برگزاری آن در 18 سال اخیر در میان چشم انداز تیره و تار برای تقاضا به عنوان بیماری همه گیر در امتداد.

با وجود مقابله, عربستان سعودی است که هنوز هم برش آن قیمت فروش به بسیاری از مشتریان خود را برای ماه مه به عنوان مثال تنزیل آن شاخص نفت خام عرب به شرق آسیا مشتریان توسط $4.20 در هر بشکه نسبت به ماه آوریل قیمت. ایالات متحده در ضمن فروش آن قیمت ها در واقع افزایش به 3 دلار در هر بشکه برای نفت خام پس از تخفیف از $3.75 بین ماه های مارس و آوریل. آن قیمت فروش به اروپا بین آوریل و مه بدون تغییر باقی خواهد ماند و پس از برش قیمت بین $8 و 13 دلار برای ماه آوریل است.

عربستان جریان به آمریکا “ممکن است اقامت نسبتا بالا در مارس اما باید رها در مه” PVM را Varga گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de