عربستان سعودی خواهد بود بهترین موقعیت برای آب و هوا تاثیر یک سقوط بی سابقه در آمریکا قیمت نفت و انرژی و تحلیلگران گفته CNBC در روز سه شنبه.

آن را در یک زمان می آید زمانی که بازار مماس با نفت خام مخازن ذخیره سازی در حال پر و coronavirus بحران همچنان به تاخت و تاز تقاضای جهانی.

در روز دوشنبه قرارداد ممکن برای آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار.

قرارداد منقضی می شود که در روز سه شنبه معامله در منفی 4 $در هر بشکه در معاملات بعد از ظهر. قابل ملاحظه ای به این معنی که معامله گران را به طور موثر باید به پرداخت برای دریافت نفت گرفته دست خود را. این قرارداد ممکن WTI تا به حال حل و فصل در یک تخفیف از $37.63 در روز دوشنبه.

تاریخی سقوط در بازار برای قیمت های آتی نفت خام تصور می شد به اغراق شده است توسط قرارداد قریب الوقوع انقضا. ژوئن قرارداد نفت وست تگزاس اینترمدیت که بسیار بیشتر به طور فعال معامله شد و تمایل به اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه وال استریت انداز قیمت نفت در ایستاده بود $15.75 در هر بشکه در روز سه شنبه حدود 22 درصد پایین تر است.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $20.64 هر بشکه صبح روز سه شنبه بیش از 19 درصد پایین تر است.

“عربستان سعودی و روسیه هر دو برنده در اینجا, اما آن را بسیار وابسته به ‘پیروس ‘ پیروزی” دیو Ernsberger جهانی از قیمت گذاری کالاها در S&P جهانی Platts گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه.

ریاض و مسکو به مدت طولانی به حال شیل خروجی “در مناظر” Ernsberger ادامه داد: اما “آنها نیاز به نگاه بیش از شانه خود را به دلیل برنت به مراتب پشت سر نیست دیگر نفت خام معیار به مراتب پشت سر نیست و جهان است در حال اجرا از ذخیره سازی.”

جشن باید ‘کوتاه’

این Covid-19 همه گیر به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات محدود کننده در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

آن را ایجاد یک شوک تقاضا در بازارهای انرژی با فضای ذخیره سازی — در هر دو بخش خشکی و دریایی — سرعت پر کردن.

در ایالات متحده این وضعیت است که تصور می شود به خصوص حاد با امکانات ذخیره سازی در کشور اصلی تحویل نقطه در کوشینگ اوکلاهما می رود به طور کامل در عرض چند هفته.

خطوط لوله و مخازن ذخیره سازی نفت در کوشینگ, Okla.

جاستین جزایر | CNBC

“آنچه ما در اوکلاهما دیروز نه بر خلاف ویروس در ووهان ما می توانید ببینید بازار نفت virus گسترش به سایر نقاط جهان به سرعت در اینجا” Ernsberger گفت.

“ما تخمین می زند که کل موجودی در جهان می تواند بیش تا پایان مارس (یا) آغاز ماه ژوئن” او پیش بینی قبل از هشدار عربستان سعودی و روسیه باید به نگه داشتن خود را جشن “کوتاه و مختصر.”

عمیق تر تولید کاهش هستند ‘تنها راه نجات’

انرژی اتحاد بین اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه گاهی اوقات به عنوان اوپک+, توافق در اوایل این ماه به 9.7 میلیون بشکه در روز نفت خام از بازار از آوریل 1.

آن است که بزرگترین و تنها خروجی برش در گروه تاریخ, اما تحلیلگران هنوز هم انتظار نداریم که آن را به طور جامع کاهش عرضه بیش از حد و نگرانی است.

“در نهایت عربستان یک برنده” مسیحی ملک سر EMEA نفت و گاز تحقیقات حقوق صاحبان سهام در J. P. Morgan گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه.

“آنها موفق به دریافت درب اوایل فروش نفت در حالی که وجود دارد تقاضا و سپس کردهاند که در آخرین برش — که ما به عنوان ضعیف معامله,” او اضافه شده است.

ملک استدلال “تنها راه” برای بازارهای نفت برای اوپک+ به مذاکره بسیار عمیق تر خروجی کاهش نشان می دهد ریاض باید با در نظر گرفتن سطح تولید به عنوان کم 6 میلیون بشکه در روز است.

بعدی اوپک+ جلسه برنامه ریزی شده است را در 10 ژوئن.

“من فکر می کنم وضعیت به شرح زیر است, عربستان سعودی می دانیم که آنها یک گذشته بزرگ, چرخه, آمدن, آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها موقعیت که اما به همان اندازه آنها بسیار مهم در رابطه با آمریکا — و به خصوص مغلوب ساختن پیشی جستن” ملک گفت.

“تعادل, من می خواهم استدلال می کنند که رابطه آنها یک مسیر بحرانی به این مذاکره در اطراف نفت اما در نهایت آن است و نه مقدس. من فکر می کنم عربستان را به مذاکره و اگر آن کار نمی کند و مغلوب ساختن پیشی جستن را دوباره انتخاب آنها برنده در سمت نفت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de