دکتر سونیا Macieiewski (R) و دکتر نیتا Patel, مدیر آنتی بادی کشف و واکسن و توسعه با نگاهی به نمونه ای از یک ویروس تنفسی در Novavax labs در راکویل مریلند در مارس 20, 2020, یکی از آزمایشگاه در حال توسعه یک واکسن برای coronavirus COVID-19.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان و تیم از کارشناسان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن برای محافظت از میلیون ها نفر از مردم از عفونت است.

پیدا کردن یک واکسن است که یک تلاش مشترک کارشناسان می گویند انتظار می رود به اطراف 12-18 ماه. که گفت: در تعطیلات آخر هفته وجود دارد که در حال حاضر 70 واکسن نامزدها در حال توسعه است.

اما چه کسی و یا کدام کشور می شود اولویت زمانی که یک واکسن است که در نهایت در بر داشت, هنوز دیده می شود و می تواند به اثبات بحث برانگیز است.

رئیس جمهور آلمان فدرال موسسه واکسن و Biomedicines یک سازمان از وزارت بهداشت و درمان گفت: CNBC که در این مسابقه به توسعه یک واکسن مشترک و همکاری تلاش کنند.

“همه در حال کار بر روی یک واکسن برای همه” پروفسور کلاوس Cichutek رئیس جمهور از پل-Ehrlich-انستیتو گفت: CNBC شنبه. “این یک چیز جهانی است ما باید انجام دهیم و هیچ چیز مانند ‘تنها یک واکسن برای U. S’., یا آلمان یا هر چیز دیگری.”

واکسن توسعه یک کار فشرده تلاش; آن را پر هزینه و زمان آن طول می کشد اغلب چندین سال تحقیق و توسعه و آزمایش های بالینی. زمان است که از ذات وقتی که می آید به coronavirus اما با تقریبا 2 میلیون و تایید عفونت Covid-19 تا کنون در سراسر جهان و بیش از 126,000 مرگ و میر با توجه به داده های گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU).

آینده توزیع واکسن می تواند بستگی دارد فنی محصول چگونه بسیاری از دوز واکسن تولید می شود و در چه مقدار از زمان Cichutek گفت.

“من نمی توانم بگویم دقیقا چگونه این (توزیع) کار خواهد کرد اما من مطمئن هستم که هر کس به خود اختصاص داده است این جهان و نه تنها خود به سازمان ملل یا مناطق کلیدی. این یک تلاش جهانی که در آن جهان و بشریت نیاز به یک واکسن و ما نیاز به بیش از یک است.”

یکی دیگر از عوامل است که می تواند تعیین هر گونه اولیه توزیع واکسن این بیماری همه گیر وضعیت در هر بخشی از جهان وقتی که یکی از در دسترس می شود. افراد در معرض خطر مشاغل مانند بهداشت و درمان و بیمارستان کارگران می تواند اولویت بندی برای واکسیناسیون.

این بیماری همه گیر است که زده ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی به میزان کمتر در حال حاضر هدف قرار دادن ایالات متحده سخت کشور در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده (تقریبا 610,000 که از روز شنبه با توجه به JHU داده ها) و بیش از 26,000 مرگ و میر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان دادن به آمریکا در اوایل ماه مارس که یک واکسن می توان “بسیار زود است.” آمد آن در حدود همان زمان به عنوان یک گزارش در روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntag که برنده شده بود که در حدود 1 میلیارد دلار به یک شرکت biopharmaceutical, CureVac برای منحصر به فرد ایالات متحده حقوق به هر Covid-19 واکسن است که توسعه داده شد.

این گزارش باعث خشم در برلین با وزیر اقتصاد پیتر Altmaier گفتن یک گوینده که “آلمان برای فروش نیست” و وزیر بهداشت ینس Spahn اظهار نظر که CureVac تنها توسعه یک واکسن “برای تمام جهان و نه برای کشور است.”

CureVac به شدت تکذیب کرد به گزارش آیا به عنوان مقامات کاخ سفید.

در حال حاضر تیم کار بر روی یک Covid-19 واکسن در انگلستان ، آمریکا و چین و آلمان که در آن Cichutek گفت: طرح بودند انجام شده توسط دانشگاهیان و بیوتکنولوژی توسعه دهندگان. او گفت که تعدادی از این محصولات در حال توسعه در آلمان در حال حاضر خواهد وارد فاز یک دادگاه در سال است.

فاز یک آزمایش را که بر روی انسان ها در مقیاس کوچکتر ارزیابی اینکه آیا یک واکسن ایمن و چه پاسخ ایمنی آن باعث. خود اثر بخشی و عوارض جانبی در این مرحله کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای ادامه به مرحله دوم محاکمه و در نهایت اینکه آیا مجوز واکسن یا نه.

در حال حاضر وجود دارد سه واکسن نامزدها در آزمایشات انسانی.

“این واقعا یک رقابت اما یک همکاری است که ما به دنبال در. ما نیاز به خار یک تلاش جهانی برای دریافت چندین واکسن محصولات است که بی خطر و موثر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Cichutek اضافه شده است.

“اگر شما نگاه کنید در فاز یک محاکمه در حال حاضر در جریان است در آمریکا و یکی در انگلستان وجود دارد و به نظر می رسد دو در چین و امیدوارم آلمان خواهد بود یکی از آنهایی که در آینده.”

نشان دادن همکاری جهانی در عمل دو تا از بزرگترین داروسازی سانوفی و GSK اعلام کرد که آنها تا به حال نیروهای با هدف ایجاد یک Covid-19 واکسن تا پایان سال آینده است.

“به عنوان چهره جهان این بی سابقه جهانی بهداشت بحران روشن است که هیچ یک از شرکت می توانید آن را به تنهایی” سانوفی مدیر عامل Paul Hudson اظهار داشت: در یک اطلاعیه سه شنبه.

— CNBC جنیفر الیاس کمک گزارش به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im