ارائه دهنده خدمات پزشکی کیسه های تکمیل شده در آزمون در گشاد گشاد راه رفتن جامعه مرکز بهداشت COVID-19 درایو از طریق تست سایت در شفق بهداشت و سلامتی پلازا مارس 26 سال 2020 است.

اندی صلیب | دنور پست | گتی ایماژ

تلاش کنید که برش پرداخت و مزایا برای مدیران furloughing کارکنان و renegotiating از لحاظ اعتبار با وام دهندگان به عنوان آزمایشگاه ملی تلاش می کند تا مانع ضرر و زیان از Covid-19 همه گیر و حتی آن را گسترش به مقدار مورد نیاز آنتی بادی آزمایش.

افزایش coronavirus تست در طول چند هفته گذشته از سه ماهه اول به اندازه کافی برای جبران کاهش در تمام انواع دیگر تست های آزمایشگاهی به عنوان پزشکان لغو غیرضروری پزشکی, روش های کمک به درایو تقریبا 40 درصد کاهش در سود به $99 میلیون از $164 میلیون نفر در طول همان سه ماه سال قبل.

برای مهار هزینه های نیوجرسی-بر اساس تشخیص آزمایشگاه — یکی از چندین عمده ایالات متحده خصوصی labs تولید یک تست تشخیصی برای Covid-19 — تعلیق است برخی مزایای کارکنان, کاهش ساعت کار و furloughing کارکنان. این شرکت در سه ماهه خود را حفظ سود سهام و اما آن جلب $200 میلیون پشتیبان و تامین مالی از آن خطوط اعتباری در ماه آوریل است.

سهام تلاش شروع به پریدن کرد بیش از 5% در ظهر تجاری اما سهام به پایین است که توسط حدود 8 درصد از Jan. 1.

به عنوان متحده در سراسر ایالات متحده شروع به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و سفارش ساکنان به ماندن در خانه تلاش و تست دوره سقوط 40 درصد در طول دو هفته گذشته از ماه مارس حتی با اضافی Covid-19 تست مدیر عامل شرکت استیو Rusckowski در بیانیه ای گفت.

این شرکت درآمد و سود هر دو را ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران. درآمد کاهش یافته است 3.7% در سه ماهه برای $1.8 میلیارد دلار است. بر اساس تنظیم که شامل بازسازی اتهامات و موارد دیگر تلاش سود گزارش شده از 94 سنت در هر سهم.

گفت: تلاش این است که گام برای اطمینان از تامین مالی قوی به عنوان آن شرايط به Covid-19 بحران است. تلاش این است که در حال حاضر در حال مذاکره با سرب آن وام دهنده به اصلاح مالی برخی پیمان خود گردان تسهیلات اعتباری این شرکت گفت. در اوایل این ماه تلاش قرض گرفته شده 100 میلیون دلار از آن هفت تیر ظرفیت $750 میلیون دلار این شرکت اعلام کرد.

این شرکت همچنین گفت: آن قرض گرفته شده 100 میلیون دلار در ماه آوریل از آن امن مطالبات تسهیلات اعتباری با ظرفیت $529 میلیون.

“موقت اقدامات ما در حال گرفتن همراه با ما, نقدی, موقعیت و دسترسی به سرمایه اضافی قرار داده و ما در یک موضع قوی مالی به کار در طیف وسیعی از حالات همانطور که ما حرکت به Covid-19 بحران” Rusckowski گفت. “در نهایت سیستم بهداشت و درمان شروع خواهد شد به حالت عادی بازگشت. وقتی اتفاق می افتد که تلاش خواهد شد خروج از بحران قوی تر با فرصت های قابل توجهی در مقابل از ما.”

تلاش در کنار LabCorp, روشه و دیگران است و کار به سطح شیب دار تا تست برای Covid-19 که مقامات می گویند بسیار مهم است که در نهایت به بازگشایی اقتصاد آمریکا. تلاش گفت: آن انجام شده است حدود یک میلیون “مولکولی آزمون” و شروع به انجام خون مبتنی بر آنتی بادی آزمایش.

“ما اعتقاد داریم تست آنتی بادی را تبدیل به یک ابزار حیاتی به درک که شده است در معرض ویروس و که ممکن است ایمنی” Rusckowski گفت. “تلاش شده است در نوک نیزه در پاسخ به این بحران و ما همچنان به بازی در یک نقش حیاتی در مرحله بعدی حاوی COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im