یک پیام از ملکه الیزابت دوم است که نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش در Piccadilly سیرک به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) ادامه دارد, لندن, بریتانیا, آوریل 8 سال 2020 است.

هانا مک کی | ایسنا

ملکه الیزابت خواسته است که هیچ اسلحه سلام به مناسبت تولد او در روز سه شنبه خبرنگار اخبار ITV گفت: در توییتر گفت که پادشاه آن را احساس نمی کنند مناسب در نور از coronavirus بحران است.

اسلحه سلام های نظامی که در آن خالی دور در حال اخراج از مکان های مختلف در سراسر لندن به طور معمول مورد استفاده توسط خانواده سلطنتی به مناسبت های خاص مانند سالگرد و تولد است. ملکه 94 تولد است در آوریل 21.

خبرنگار کریس کشتی ذکر شده از یک کاخ باکینگهام منبع عنوان کرد و گفت: “اعلیحضرت او مشتاق بود که هیچ اقدامات ویژه در محل قرار داده شد اجازه می دهد تا اسلحه سلام به عنوان او آن را احساس نمی کنند مناسب در شرایط فعلی.”

کشتی گفت: این اولین باری خواهد بود که چنین درخواستی شده بود و در 68 سال سلطنت.

کاخ باکینگهام بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بریتانیا است که در نزدیکی یا اوج شیوع کروناویروس در آن بیش از 14 ، 000 نفر که در حال حاضر مرده – بالاترین پنجم ملی کشته و یک بیماری همه گیر مرتبط حداقل 150,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

“ما نمی خواهد بود مارک اعلیحضرت او تولد در هر حالت خاص” در این سال با توجه به #coronavirus بحران” کشتی به نقل از این منبع عنوان کرد و گفت.

کاخ باکینگهام در ماه گذشته گفت: رژه جشن ملکه تولد رسمی است که جشن در ماه ژوئن نمی خواهد بروید در شکل سنتی آن در نور محدودیت در گردهمایی های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im