بوریس جانسون است که قادر به دوباره راه رفتن پس از او بود نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه به بیمارستان ward, خیابان داونینگ می گوید.

بیانیه ای از شماره 10 گفت: “نخست وزیر شده است, قادر به انجام پیاده روی های کوتاه, میان دوره استراحت به عنوان بخشی از مراقبت از او دریافت است برای کمک به بهبود است.

“او صحبت کرده است به پزشکان و با تشکر از کل تیم بالینی برای مراقبت های باور نکردنی او دریافت کرده است.

“افکار خود را با کسانی که تحت تاثیر این بیماری وحشتناک.”

St Thomas Hospital in London
تصویر: آقای جانسون در حال درمان در سنت توماس ” بیمارستان در لندن

آقای جانسون بود با عجله به سنت توماس ” بیمارستان مرکزی لندن یکشنبه شب – ده روز پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19.

ترس بزرگ برای سلامت خود را هنگامی که علائم بدتر شده و منتقل شد به بخش مراقبت های بعد.

او به مدت سه شب در آنجا قبل از خیابان داونینگ تایید او در “مرحله اولیه خود را بازیابی” و رفت و برگشت به حالت عادی بخش بیمارستان.

بیشتر از Covid-19

LONDON, ENGLAND - APRIL 08: A street cleaner is seen in front of Coronavirus messaging on Picadilly Circus on April 8, 2020 in London, England. Prime Minister Boris Johnson was transferred to the intensive care unit at St Thomas' Hospital after his coronavirus symptoms worsened on Monday night. (Photo by Peter Summers/Getty Images)
تصویر: انگلستان مستند به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه

آقای جانسون خود را تکان داد با تشکر از بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران به عنوان او به سمت چپ واحد مراقبت های ویژه خود را سخنگوی cofirmed در روز جمعه.

اما آنها گفت: خیلی زود است که بگوییم چه زمانی او نیاز به ماندن در بیمارستان است.

“تصمیم گیری مانند این خواهد بود که به توصیه تیم پزشکی. آنها به او داده اند درخشان مراقبت” سخنگوی اضافه شده است.

Foreign Secretary Dominic Raab holds the Covid-19 Digital Press Conference with Chief Scientific Adviser, Sir Patrick Vallance and Chief Medical Officer, Professor Chris Whitty in 10 Downing Street
‘لطفا در خانه بمانند این بانک در تعطیلات آخر هفته’

روز جمعه تایید شد روزانه افزایش در مرگ و میر بیماران بیمارستان که COVID-19 بود 866 در انگلستان 48 در اسکاتلند 29 در ولز و 10 در ایرلند شمالی.

وزیر امور خارجه Dominic Raab است deputising برای نخست وزیر در غیاب او.

پرداختن دولت روزانه coronavirus کنفرانس خبری در روز پنج شنبه آقای Raab گفت که خیلی زود به در نظر گرفتن لغو بریتانیا مستند.

Government advert warning people to stay home during the Easter weekend
تصویر: این است که خواست به ماندن در خانه و بازدید از بستگان این عید پاک

یک بزرگ تبلیغاتی حمله رعد اسا است که ترغیب مردم به ماندن در خانه نیست و بازدید از دوستان و یا خانواده و رعایت قوانین بیش از آخر هفته عید پاک.

و با تنظیم درجه حرارت به اوج نیروهای پلیس هشدار داده اند که آنها آماده هستند برای اقدام علیه کسانی که دست انداختن قوانین طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de