یک پرستار که به طور خاص توسط بوریس جانسون برای کمک به صرفه جویی در زندگی خود باید یک مدال داده می شود با توجه به بیمار دیگر او درمان می شود.

دیوید پنبه شد در بخش مراقبت های ویژه در گای و سنت توماس ” بيمارستان در سال 2017 پس از درد و رنج تشنج در آورده با یک تومور در قفسه سینه خود را.

او تا به حال چیزی جز ستایش برای New Zealander جنی مک گیکه نخست وزیر گفت: در کنار بالین او در سنت توماس ” در بیمارستان به مدت 48 ساعت در حالی که او در حال درمان برای COVID-19.

‘یک سورئال زمان چیزی است که او می خواهم هرگز فراموش نکنید”

آقای جانسون گفت: بیمه خدمات درمانی تا به حال “زندگی من را نجات داد, هیچ سوال” پس از او منتقل شد به بخش مراقبت های خود را به عنوان coronavirus علائم بدتر شده است.

آقای پنبه از شرهم توسط دریا گفت: “او زندگی من را نجات داد بدون شک.

David Cotton, who was treated by Jenny McGee when he was in Guy's and St Thomas' hospitals
تصویر: دیوید پنبه بود که تحت درمان با جنی مک گی زمانی که او در گای و سنت توماس ” بیمارستان

“او یک افسانه لب شخصیت فوق العاده و فوق العاده ای از حس شوخ طبعی اما در همان زمان 100% حرفه ای و… به طور کامل اختصاص داده شده است.

“وجود این همه سر و صدا و ماشین آلات و دستگاه تهویه مصنوعی و تمام انواع, الکترونیکی, تجهیزات اندازه گیری, آلارم, مردم در حال اجرا در اطراف. این یک ترس جو است.

بیشتر از Covid-19

“و کسی مثل جنی او را استاد همه او نظرسنجی, اما در همان زمان نگه داشتن آرام و پرتاب در فرد شوخی و نظر نگه داشتن ارواح ،

“و در آن به طور معمول فوق العاده نیوزیلند راه بود قادر به تماس بیل با بیل کندن و همه را به احساس بزرگ است.

Boris Johnson
جانسون ستایش بیمه خدمات درمانی کارکنان

“من می خواهم تصور کنید او رفته اند کاملا با بوریس جانسون چرا که او نمی گرفته اند هر هر کامیون از او.

“شما احساس می کنید شما در زیبا و دست های امن با کسی مثل جنی. من نمی توانم ستایش او کافی است. و من فکر می کنم نخست وزیر باید او را به نوعی از مدال دلیل این کار او می کند.”

نخست وزیر صرف هفت شب در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن سه نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

در یک فیلم ضبط شده پس از آزادی در روز یکشنبه او ستایش بیمارستان کارگران به ویژه به لطف پرستاران – جنی از نیوزیلند شهر اینورکارگیل و لوئیس از پرتغال.

آن را بعد از ظهور او صحبت کردن در مورد Ms مک گی و لوئیس Pitarma هیچ یک از آنها داده اند مصاحبه تا کنون, اما شده اند مورد ستایش خانواده و دیگران که می دانند آنها را به عنوان به خوبی به عنوان رهبران از کشورهای خود.

خانم مک گی پدر گفت: او دمیده دور توسط همه توجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im