دکتر Oxiris Barbot حضور شهردار بیل د Blasio جلسه در روز اول ثبت نام جامعه انتقال covid-19 بیمار در نیویورک در تالار شهر.

لو Radin | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

تایید coronavirus موارد در شهر نیویورک تنها “نوک کوه یخ” شهر نیویورک در کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت:, و اضافه کرد که “نزدیک به یک میلیون” ساکنان احتمالا در معرض شده Covid-19.

بیش از 147,000 مردم در شهر نیویورک که تا کنون آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“که واقعا من فکر می کنم که نوک کوه یخ برای تعدادی از دلایل مختلف” Barbot گفت: در اخبار جلسه. “نیویورک شده است به غذای ما مشاوره است که در صورتی که علائم خفیف در این نقطه در زمان هنگامی که شما کردم جامعه گسترده انتقال داشتن نتیجه آزمون نمی خواهید به تغییر چیزی است که ما قصد داریم به شما بگوید انجام دهید.”

شهر نیویورک است که هنوز در تلاش به سطح شیب دار تا ظرفیت خود را برای تست به طور گسترده برای Covid-19 که به معنی افزایش آزمایشگاهی ظرفیت و دستیابی به تجهیزات لازم از قبیل کیت تست سواب و معرف که مواد شیمیایی مورد نیاز برای فرایند آزمون, شهردار, بیل د Blasio گفت. Barbot اضافه شده است که این شهر هنوز به اولویت بندی می شود که تست شده است.

“ما می خواهیم به رزرو آزمون برای آن دسته از افرادی که واقعا بیمار به اندازه کافی در بیمارستان,” او گفت:. “با این حال گفت: آن را نمی خواهد تعجب من اگر در این نقطه در زمان ما احتمالا نزدیک به یک میلیون نیویورکی که در معرض Covid-19.”

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de