شهر نیویورک خواهد خرید 100,000 coronavirus کیت های آزمایش در هر هفته از یک مخلوط از پیمانکاران محلی و کارمل ایندیانا مبتنی بر شرکت به عنوان شهر با این نسخهها کار برای شناسایی بیشتر Covid-19 موارد, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

“برای اولین بار ما در حال رفتن به یک واقعا قابل اعتماد عمده عرضه تست” د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری. “شماره 1 یک موضوع از یک روز شده است و تست شده است.”

آریا تشخیص اهدا 50,000 کیت های آزمایش به نیویورک, de Blasio, گفت:, و اضافه کرد که این شهر خواهد خرید 50,000 کیت هر هفته از شروع هفته آینده. د Blasio گفت: این شهرستان نیز قرارداد از طریق شرکت های محلی به تولید یکی دیگر از 50,000 کیت هر هفته در شروع ممکن است. او توضیح داد که هر دو تعهدات به عنوان “پیشرفت.”

“ما در حال رفتن به نیاز به یک تعداد زیادی از کیت های آزمایش,” او گفت: در اخبار جلسه. در چند هفته او گفت: 50,000 تست کیت تولید خواهد شد در شهر نیویورک هر هفته “با قطعات کنار هم قرار دادن حق در اینجا با شرکت های دانشگاه شهر نیویورک کارگران حق در اینجا ساخت یک نام تجاری جدید زنجیره تامین خوراک این صنعت است که در حال حاضر توسعه در شهر نیویورک است.”

Covid-19 آلوده بیش از 106,763 مردم در شهر نیویورک با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالت نیویورک تایید کرده است تقریبا 200,000 Covid-19 موارد تا کنون — بیشتر از هر کشور در خارج از ایالات متحده, اما شیوع نشان داده است نشانه ای از اوج در روزهای اخیر.

گسترده تست کمک خواهد کرد که مقامات بهداشتی شناسایی جیب از انتقال به شهر به دنبال به تدریج بالابر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت هایی که اجرا شد برای جلوگیری از گسترش دکتر Oxiris Barbot کمیسر نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی گفت. او افزود که این توانایی را به سرعت شناسایی افراد در معرض خواهد شد کمک به این شهرستان به ارتکاب به تماس با ردیابی به موجب آن مقامات بهداشت پیگیری کسانی که در تماس با فرد آلوده است.

د Blasio گفت: خرید خواهد بود ساخته شده از طریق شهر نیویورک توسعه اقتصادی Corp.

“ما باید 100,000 کامل کیت تست در هر هفته است که در شهر نیویورک می توانید در تکیه می کنند از 400 ، 000 در هر ماه. و این فقط آغاز” د Blasio گفت.

زاک خان از بنیانگذاران آریا تشخیص گفت: خود شرکت شروع به فرایند Covid-19 آزمون حدود سه هفته پیش اما هفته گذشته آنها “شروع به گرفتن عصبی” در مورد عرضه کیت های آزمایش خود را. خان گفت: این شرکت تا به حال بوده است, خرید کیت از ایتالیا-بر اساس Copan تشخیص برای تست بيماران مشکوک اما ایالات متحده در سازمان مدیریت اضطراری فدرال بیشتر توپ زدن از آریا برای بسیاری از Copan باقی مانده عرضه کیت با توجه به خان.

“آنها کشته عرضه” خان گفت که “آن را مجبور به دست ما.” که زمانی که این شرکت شروع به ساخت خود را با استفاده از کیت غذا و دارو دستورالعمل ها و لوازم یدکی خام تامین آن می تواند پیدا کنید.

به عنوان شرکت رشد راحت تر تولید کیت های آزمایش در مقیاس خان گفت که او به خارج از NYC توسعه اقتصادی پارسیان برای پاسخ دادن به مقامات محلی’ تماس برای تست بیشتر منابع.

“ما به آنها گفت:” شما بچه ها باید این کار را خودتان,’,” او گفت:. “ما در وسط هیچ جا در ایندیانا است. وجود دارد هیچ دلیلی شهر نیویورک نمی تواند خود کافی است.”

د Blasio انتقاد از دولت فدرال برای عدم به اندازه کافی به سطح شیب دار تا تست. حتی به عنوان تست در سراسر ایالات متحده گسترش یافته از 300,000 کل آزمون حدود سه هفته پیش به 3 میلیون به گفته مقامات کاخ سفید de Blasio گفت: منابع باقی می ماند بنابراین کمیاب که در شهر نیویورک به اولویت بندی خواهد شد که تست شده برای این بیماری است.

“اگر دولت فدرال نمی تواند آن را کشف کند و سپس خارج شدن از راه و اجازه دهید ما در سطح محلی انجام” د Blasio گفت. “اما ما را حمایت. به ما قطعات. به ما کمک کند به طوری که ما می توانیم انجام این کار به سرعت و محافظت از خودمان است.”

تعدادی از شهر نیویورک شرکت نیز در حال کار برای تولید تجهیزات حفاظت فردی از جمله فولاد لباس و چهره سپر د Blasio گفت. او گفت: هشت شرکت در بروکلین نیروی دریایی حیاط بروکلین ارتش ترمینال و منهتن در حال ساخت چهره سپر در حال حاضر و با هدف تولید 620,000 هر هفته در نهایت. او افزود که پنج شرکت در بروکلین و منهتن و ملکه در حال حاضر ساخت لباس.

“شهر نیویورک خواهد بود خود کافی است,” او گفت:.

د Blasio اضافه شده جدید که بستری شدن در بیمارستان در شهر سقوط کرد دوباره در یکشنبه جدید ترین اطلاعات در دسترس است. او گفت: 326 نفر در بیمارستان بستری شدند برای مشکوک Covid-19 روز یکشنبه از 383 روز شنبه. او افزود که تعداد زیادی از مردم در واحد مراقبت های ویژه در سراسر شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان محل افزایش یافت و در روز یکشنبه به 850 از 835 در روز شنبه.

“وجود خواهد داشت روز خوب و روز بد” د Blasio گفت و تاکید کرد که ساکنان باید همچنان به رعایت اجتماعی محدودیت فاصله. “هر روز ما باید برای پیروزی در آن نبرد به ثابت کنیم که ما می تواند به کاهش گسترش این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de