فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

نیویورک و دیگر کشورهای ساحل شرق در حال گسترش خود خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار ممکن است به 15 عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با توجه به بازگشایی بخش از اقتصاد بدون منجر به تجدید حیات در coronavirus موارد نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: پنج شنبه.

کومو اعلام این خبر در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی و از طریق توییتر گفت: “نیویورک در مکث” تمدید خواهد شد در هماهنگی با کشورهای دیگر.

“ما باید برای ادامه انجام آنچه ما انجام می دهیم. من می خواهم برای دیدن که عفونت نرخ پایین و حتی بیشتر. نیویورک توقف سیاست های نزدیک به پایین سیاست تمدید خواهد شد در هماهنگی با کشورهای دیگر به مارس 15” کومو گفت. این مستند قبلا برنامه ریزی شده برای آسانسور در 30 آوریل.

او تصریح کرد: برنامه های خود را برای کار با دیگر فرمانداران در یک طرح هماهنگ به تدریج بازگشایی تجارت در منطقه است. کومو است که منجر به یک گروه کاری از هفت فرمانداران از, غرب از جمله نیوجرسی, پنسیلوانیا, رود آیلند, کانکتیکات, ماساچوست و دلاور که هماهنگی خود را در پاسخ به همه گیر.

“من نیاز به یک اقدام هماهنگ طرح با کشورهای دیگر. پس از یک ماه ما همچنان نزدیک به پایین سیاست. چه اتفاقی می افتد بعد از آن ؟ من نمی دانم. ما را به دیدن آنچه که داده ها نشان می دهد” کومو گفت. “من نمی خواهم به پروژه فراتر از آن دوره است.”

کومو مشخص نیست اگر همه یا برخی از این کشورها را در پیوستن به گسترش در سطح ایالت قرنطينه. دلاور در حال حاضر گسترش آن خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار ممکن است در حالی که 15 نیوجرسی را در محل قرار داده شد “تا اطلاع ثانوی.”

هماهنگی با کشورهای دیگر معنا نیست که آنها همیشه در قفل گام او گفت: “اما ما صحبت از طریق همه چیز را برای اولین بار و امیدوارم ما در حال انجام چیزی است که متناقض به دولت دیگر در حداقل است.”

کومو گفت: تغییر خالص در coronavirus بستری کاهش یافت و روز شنبه به پایین ترین سطح خود پس از وقوع آغاز شد. او گفت: تعداد مراقبت های ویژه پذیرش و لوله نیز شاهد افت قابل ملاحظه ای برای اولین بار.

هنوز هم وجود دارد 2,000 عفونت های جدید تایید در سراسر کشور هر روز, او گفت:. کومو گزارش اضافی 606 مرگ و میر در چهارشنبه کمترین افزایش در مرگ و میر در شش روز. “خبر خوب این است, به این معنی که ما می توانیم کنترل ویروس درست است ؟ به این معنی که ما می توانیم کنترل گسترش” کومو گفت.

دولت دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع در ایالات متحده آمریکا با بیش از 214,800 از کشور 640,200 موارد است. بیش از 31,000 نفر کشته شده اند از Covid-19 در ایالات متحده آمریکا با تقریبا نیمی از این مرگ و میر متمرکز در ایالت نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de