مجلس نانسی پلوسی صحبت می کند با پول دیوانه را جیم کرامر در NYSE در سپتامبر. 17 2019.

آدم جفری | CNBC

مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا به نام زوم “یک نهاد” در یک مصاحبه تلویزیونی با وجود این شرکت ریشه در دره سیلیکون.

سخن گفتن خطوط با برخی از انتقاد از بزرگنمایی پس از میلیون ها نفر رفتند به آن به برگزاری جلسات تقریبا در حالی که ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 coronavirus. افزایش بهره فرستاده است سهام شرکت بالاتر در حالی که گسترده تر شاخص کاهش یافت. اما در هفته های اخیر زوم نیز با برخورد امنیتی و حفظ حریم خصوصی از جمله “Zoombombing” که در آن مزاحمان را بیش جلسات و پست های توهین آمیز, تصاویر و امکان مسیریابی از برخی از تماس های از طریق سرور در چین که این شرکت در حال حاضر می گوید اتفاقی بود.

Pelosi نظرات پس از او خواسته شد تا در مورد امکان کنگره رای گیری از راه دور.

“مردم فکر می کنم ما می توانیم کنگره با زوم. زوم چینی نهاد که به ما گفته شده است و نه حتی اعتماد امنیت” پلوسی گفت: با توجه به متن مکالمه او روز سه شنبه با MSNBC کریس هیز. “بنابراین چالش وجود دارد, آن را به عنوان آسان نیست که شما فکر می کنم.”

صرفا صحبت پلوسی بیانیه آمده دقیق نیست. زوم در سال 2011 تاسیس شد و گنجانیده شده در دلاور از آوریل 21, 2011, با توجه به ثبت در وزارت امور خارجه وب سایت. زمانی که شرکت افزایش 6 میلیون دلار در سال 2013 مقر آن در سانتا کلارا گفته.

اما زوم را در تیم توسعه محصول بر اساس “تا حد زیادی” در چین و آن را به اجرا در مراکز تحقیق و توسعه در این کشور با توجه به شرکت در تازه ترین گزارش سالانه.

از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت اریک یوان که قبلا در Webex video calling محصول که سیسکو به دست آورد و در سال 2007 بزرگترین فرد سهامدار زوم با 3.9 درصد از سهام سهام ممتاز. او مهاجرت از چین در سال 1997 زمانی که او 27, CNBC که قبلا گزارش شده اما او یک شهروند ایالات متحده با توجه به دسامبر نظارتی تشکیل پرونده.

زوم نیز تحت آتش به صورت بالقوه مسیریابی برخی از جلسات از طریق زیرساخت مرکز داده در چین که در آن شرکت می گوید: قرار نبود اتفاق می افتد. این شرکت در زمان مراحل برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد با توجه به آوریل 3 پست وبلاگ از یوان.

زوم دیدم رکورد استفاده به عنوان coronavirus در زمان نگه دارید و در ماه فوریه این شرکت اضافه شده در سرور برای رسیدگی به افزایش از جمله در چین است. در انجام این کار, هر چند شرکت نمی کند به دنبال آن سیاست های معمول و برخی از جلسات ممکن است متصل به سیستم در چین زمانی که آنها نباید داشته باشد یوان نوشت.

زوم در زمان چینی ها اطلاعات مراکز کردن لیست ثانویه پشتیبان پل برای کاربران خارج از چین به زودی پس از یادگیری در مورد این موضوع یوان نوشت.

“این یک مرجع به انتقاد و نگرانی های امنیتی ناشی از شرکت مسیریابی تعداد زیادی از تماس های خود را از طریق چین” یک پلوسی سخنگوی گفت CNBC در یک ایمیل در روز چهارشنبه با اشاره به سخنران پلوسی اظهارات.

زوم نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تماشا کنید: زوم کاهش ارزش سهام پس از گزارش گوگل ممنوع برنامه از کارکنان دستگاه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im