افرادی که شغل خود را از دست در خط صبر کنید تا فایل برای بیکاری پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در آرکانزاس نیروی کار مرکز در فیتویل آرکانزاس, آوریل 6 سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

دولت فدرال خم آن عضله به بلانت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و اکثر رای دهندگان به مداخله.

به عنوان کنگره به نظر می رسد برای ساخت بزرگترین اورژانس هزینه های طرح در تاریخ ایالات متحده 63 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها به تایید از گسترش نقش دولت در اقتصاد در پاسخ به شیوع یک NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت. 30 درصد دیگر از پاسخ دهندگان گفت: آنها مخالف.

این نظرسنجی نشان دهنده راحتی با فدرال نفوذ در اقتصاد در طول بحران معمولا نهان در طول آرامتر دوره زمانی که بیشتر رای دهندگان صدای زنگ در مورد کسری بودجه و یا نفس بیش از حد. حتی پس از آن را به طور کامل تبخیر در طول زمان اقتصادی باقی بمانند.

نزدیک به نیمی یا 48 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که نگرانی بیشتر در مورد هزینه های دولت بیش از حد پول به شناور اقتصاد و رانندگی تا کسری بودجه این نظرسنجی در بر داشت. یکی دیگر از 40 درصد از رای دهندگان گفت: آنها نگران بودند که ایالات متحده خواهد پرداخت بیش از حد کمی پول و گسترش رکود اقتصادی.

به عنوان دولت های ایالتی و محلی تعطیل کسب و کار و مدارس به سرعت بیماری کشنده سریع گسترش رشد اقتصادی ایالات متحده انتظار می رود که به فرو ریختن. حداقل 22 میلیون نفر را برای اعمال بیمه بیکاری بیش از آخرین چهار هفته به عنوان شغل از دست داده و دستمزد ترک تبار تقلا برای پوشش صورتحساب.

در اینجا مراحل اصلی دولت فدرال گرفته شده برای پاسخ به بحران اقتصادی تا کنون:

به عنوان دولت های ایالتی نگه داشتن محدودیت در محل به سرعت Covid-19 را گسترش برخی از محافظه کاران را شروع کرده اند به اصرار آنها را به بلند انزوا اقدامات به منظور احیای اقتصاد. تظاهرات بیش از ماندن در خانه و اقداماتی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک به تحریک ضربه متحده مانند میشیگان و مینه سوتا در این هفته.

هنوز هم 58 درصد از پاسخ دهندگان به NBC/وال استریت ژورنال بررسی گفت: آنها نگران هستند که دولت را حرکت بیش از حد به سرعت در شل شدن محدودیت ها و اجازه می دهد coronavirus به تکثیر. حدود یک سوم یا 32 درصد گفت: آنها بیشتر نگران دولت را بیش از حد طولانی برای استراحت قوانین و باعث بیشتر دیده شده است.

اعتماد به نفس در اقتصاد ایالات متحده همچنان به تضعیف در طول بحران. حدود یک پنجم رای دهندگان و یا 22 درصد توصیف آن را به عنوان خوب و عالی. یکی دیگر از 76% به نام این عادلانه یا فقیر.

NBC/وال استریت ژورنال, نظرسنجی, گرفته, مارس 13-15, بررسی 900 ثبت نام رای دهندگان در سراسر کشور و دارای یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 3.3 درصد است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de