بیش از 140,000 شرکت های اعمال شده برای دولت کار احتباس طرح پس از آن راه اندازی این ریاست گفته است.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ توجیهی, Rishi Sunak اعلام کرد که کمک های مالی برای کمک به پوشش دستمزد بیش از یک میلیون نفر در طول COVID-19 بحران است.

آقای Sunak گفت: “HMRC باز Coronavirus کار احتباس طرح در ساعت هشت صبح.

“از 4ساعت بیش از 140,000 شرکت اعمال می شود و کمک های مالی را دریافت می کنند کمک خواهد کرد که پرداخت دستمزد بیش از یک میلیون نفر است.

“یک میلیون نفر از مردم که اگر آنها تا به حال نشده است furloughed اند در معرض خطر از دست دادن شغل خود.

“شرکت های استفاده از امروز باید دریافت پول نقد خود را در شش روز کاری. HMRC ادامه خواهد داد به ارائه به روز رسانی در تعداد زیادی از مردم furloughed.”

آقای Sunak خودداری کشیده می شود در هزینه کردند طرح و یا اینکه آیا آن را تمدید دوباره.

بیشتر از Covid-19

Two-thirds of businesses questioned have made use of the furlough scheme
Coronavirus کار احتباس طرح آغاز شده است پذیرش و ثبت نام از طریق یک وب سایت جدید.

او گفت: در این کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما نمی باید تخمینی از را و در عین حال — آن را فقط به روز اول این طرح باز است و من انتظار دارم که تعداد کسانی که برای ادامه به افزایش طول چند روز آینده.”

بانک مرکزی انگلیس گفت: تصویب Coronavirus کسب و کار وقفه وام می شود تا اگر دولت موافقت کرد که به تضمین 100% – به جای فعلی 80 درصد محدود می کند.

آقای Sunak گفت: 12,000 وام تصویب شده اما افزود: “من متقاعد نمی کند که در حال حرکت به 100% تضمین می کنند که کار درست را انجام دهد.

“برخی از مردم را ساخته اند برخی از مقایسه با آنچه در جریان است در کشورهای دیگر است. من فکر می کنم زمانی که شما نگاه در کلیت آنچه که ما در حال انجام آن مهم تر است در دامنه و مقیاس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im