یک فرد راه رفتن یک سگ در نزدیکی مک دونالد در میدان اتحاد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 14 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است زور زدن مک دونالد رابطه با ایالات متحده خود را franchisees یک بار دیگر.

این مواد غذایی سریع غول پیکر است فشار برای franchisees به انجام بیشتر برای محافظت از کارگران خود را در حالی که franchisees درخواست برای اطلاعات بیشتر کمک های مالی آنها را شناور نگه دارید. Franchisees کار 95 درصد از مک دونالد 14,000 ایالات متحده رستوران.

مک دونالد تعویق انداختن اجاره برای مدت سه ماه برای franchisees برای کاهش ضربه مالی اجتماعی-فاصله گرفته است. تنها در حدود یک سوم از ایالات متحده خود را franchisees خواسته خواهد شد که به پرداخت مارس اجاره. اپراتورها که دیده می شود بیشترین فروش قطره نیز دریافت deferrals در هزینه خدمات.

تنش بین ملی انجمن صاحبان و مک دونالد مدیریت را گرفت تا در ماه گذشته بر اساس مکاتبات بین دو بازدید توسط وال استریت ژورنال. مک دونالد آمریکا franchisees تشکیل گروه مستقل در سال 2018 به عقب براند برابر شیکاگو شرکت تخفیف و نوسازی برنامه های.

NOA گفته مک دونالد مدیریت در نامه ای هفته گذشته است که اعضای آن و بسیاری از شرکت franchisees “به طور فزاینده ای به از دست دادن ایمان به همکاری و شرکت در رهبری” با توجه به مجله.

مک دونالد رئیس جمهور آمریکا جو Erlinger پاسخ داد که ایمان خود را در مدیریت به نظر می رسید بر اساس فضای مجاز: نامحدود پشتیبانی مالی.

“اگر این است که چگونه گلسرخ به دنبال تعریف ارتباط آن با مک دونالد و سپس در واقعیت ما لازم نیست که یک رابطه, و من بسیار نا امید و دلسرد از این” Erlinger نوشت در مارس 9 نامه به گلسرخ به دست آمده توسط CNBC.

Erlinger تخمین زده است که مک دونالد داده اپراتورها در حدود 900 میلیون دلار از نقدینگی اضافی و گفت که دیگر عمده franchisor انجام داده است و بیشتر به حمایت از آن داده نشود.

“این مهم است که به تاکید است که ما حمایت مالی در نظر گرفته شده است برای کمک به مالک/اپراتور زنده ماندن این بحران است. مک دونالد است که قادر به تضمین مالک/اپراتور جریان های نقدی و یا حقوق صاحبان سهام ارزش” Erlinger نوشت.

در ماه مارس مک دونالد گفت: این امر به کارکنان شرکت متعلق به مکان های پرداخت را برای دو هفته اگر آنها در معرض coronavirus. اما این شرکت همچنان ادامه دارد و به صورت انتقاد از سیاستمداران و خود کارگران است.

Erlinger خواسته گلسرخ و ملی Franchisee رهبری داد به تایید سیاست های مشابه و پشتیبانی از 10 درصد افزایش برای کارکنان خود را که در حال کار برای مدت 60 روز آینده با استناد به پتانسیل تاثیر مثبت بر شهرت شرکت.

مک دونالد آمریکا همان فروشگاه فروش کاهش یافت و از 13 درصد در ماه مارس به عنوان شرکت انتقال به خدمت آن بزرگ مکینتاش و McFlurries از طریق takeout, drive-thru و تحویل تنها. زنجیره ای فست فود دچار کوچکتر از کاهش گسترده تر رستوران صنعت به احتمال زیاد به دلیل قیمت های پایین تر و درایو از طریق خطوط.

سهام این شرکت که ارزش بازار از $139 میلیارد دلار کاهش یافته است 8% تا کنون این سال است. سهام پایین بود بیش از 2 ٪ در معاملات صبح روز چهارشنبه.

بیشتر بخوانید درباره رابطه تیره و تار بین مک دونالد و گلسرخ در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im