خام وست تگزاس اینترمدیت در معاملات آتی برای مارس تحویل تبدیل مثبت در یک شب معامله پس از غوطه وری زیر صفر برای اولین بار در تاریخ روز دوشنبه. این قرارداد در سوال این است که مجموعه ای به پایان می رسد در روز سه شنبه سوخت رسانی شنبه 100% رفتن.

این قرارداد ممکن معامله در $1.17 در هر بشکه پس از اوایل معاملات در منفی $14.04 در هر بشکه معنی معامله گران موثر خواهد پرداخت به نفت گرفته دست خود را. به عنوان قرارداد روش انقضا حجم معاملات به طور معمول نازک به طوری دراز مدت قرارداد می تواند بیشتر نشان دهنده چگونه وال استریت انداز قیمت نفت است. فعال ترین قرارداد برای تحویل در ماه ژوئن معامله شده 7.29% بالاتر در $21.92 در هر بشکه رسید. ژوئیه و اوت قرارداد نیز بصورتی پایدار و محکم بالاتر از $20 سطح.

قسمت جلوی آتی نفت ‘منحنی’ است که این قرارداد ممکن است که منقضی می شود در روز سه شنبه شد و ضربه سخت از آن امر به سوخت است که مجموعه ای تحویل داده می شود در حالی که بسیاری از کشور باقی می ماند در مستند با تشکر از coronavirus. تنها خریداران نفت در معاملات آتی برای این قرارداد هستند اشخاص که می خواهند به صورت فیزیکی تحویل مانند یک پالایشگاه یا یک شرکت هواپیمایی. اما تقاضا کاهش یافته است و ذخیره سازی مخازن پر شده به طوری که آنها به آن نیاز نیست.

“قیمت نفت همچنان به سرپیچی از جاذبه” لوئیس Dickson Rystad انرژی تحلیلگر بازار نفت گفت: CNBC در ایمیل. “این لحظه ای است که از دوره تاریخی و نمی تواند بهتر نشان دادن قیمت-مدینه فاضله است که در بازار شده است و از ماه مارس زمانی که در مقیاس کامل از عرضه بیش از حد مشکل شده مشهود است اما بازار همچنان بی اعتنا,” او اضافه شده است.

Coronavirus همه گیر است منجر به بی سابقه تقاضا از دست دادن. آژانس بین المللی انرژی هشدار داد در آن از نزدیک تماشا ماهانه نفت گزارش که تقاضا در ماه آوریل می تواند به 29 میلیون بشکه در روز کمتر از یک سال پیش طی یک سطح دیده می شود در سال 1995. و با مکان برای ذخیره نفت خام به سرعت پر کردن برخی استدلال می کنند که قیمت ها می تواند پایین تر برای اقامت طولانی تر است.

“حتی به عنوان اوپک++ تولید نفت کاهش به پا زدن در مارس 1 و عرضه و موجودی باید سفت به طور قابل توجهی در 2 ساعت’20 بعد از 4-6 هفته در حال دیدن شدید ذخیره سازی پریشانی به احتمال زیاد درایو وحشی قیمت تحقق و غیر معمول قطع شده از جمله supercontango و منفی قیمت” سیتی تحلیلگران به رهبری اریک لی نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان دوشنبه.

– CNBC مایکل بلوم کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de