جیمی Dimon ارشد اجرایی JPMorgan Chase & Co.

Giulia Marchi | بلومبرگ | گتی ایماژ

جی پی مورگان چیس رئیس جیمی Dimon روز دوشنبه گفت او انتظار دارد coronavirus بحران شامل یک “بد رکود” و عناصر فشار مالی شبیه به رکود سال 2008.

رئیس و مدیر عامل بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا گفت که در حالی که جی پی مورگان وارد بحران از موضع قدرت است و وام دهندگان آماده شده برای این بیماری همه گیر در حال پخش است در راه است که “به طور چشمگیری متفاوت” از این صنعت فدرال رزرو تست استرس است.

“ما نمی دانیم که دقیقا چه آینده برگزار خواهد شد — اما حداقل ما فرض کنیم که آن را شامل بد و رکود اقتصادی همراه با نوعی از استرس های مالی شبیه به بحران مالی جهانی سال 2008” Dimon گفت: در سالانه سهامداران نامه. “بانک های ما نمی تواند ایمنی بدن به اثرات این نوع استرس است.”

Dimon, 64, بازگشت به جی پی مورگان پس از یک قلب روش در ماه گذشته برای پیدا کردن یک صنعت در یک مقطع بحرانی. بعد از اینکه مسئول زیاده که منجر به بحران در سال 2008 بانک ها در حال حاضر بر نامیده می شود برای کمک به حمایت از میلیون ها نفر از مردم و کسب و کار.

در حالی که وام دهنده است که تازه یک سال سابقه برای درآمد و سود Dimon گفت که درآمد بانک “خواهد بود به طور معنی داری در سال 2020” از آنجا که از coronavirus. او همچنین هشدار داد که در یک “بسیار منفی” رکود در اقتصاد ایالات متحده JPMorgan احتمالا در نظر تعلیق سود خود و برای حفظ سرمایه است.

این پیام است که به احتمال زیاد به طنین انداز میان بانک سرمایه گذاران و تحلیلگران. مدیران باید گفت که در حالی که بزرگترین بانک های ایالات متحده به طور داوطلبانه به عقب کشیده در به اشتراک گذاری repurchases در شروع بحران سود سهام خود را در امان بودند. در حال حاضر با رهبر از با ارزش ترین در جهان بانک با بازار سرمایه اما این موضوع سود, برش, به نظر می رسد که بسیاری از بانک ها نیز می تواند آسیب پذیر اگر اقتصاد نمی بازیابی بعد از این سال.

جی پی مورگان به طور پیوسته افزایش سود خود در سال های اخیر و رسیدن به سه ماهه پرداخت 90 سنت به اشتراک بگذارید.

مراکز تماس غرق

به عنوان coronavirus همه گیر است گریبانگیر آمریکا و جی پی مورگان موفق به حفظ حدود 4000 شاخه های باز و “اکثریت” از خود پرداز مواجه نگردند با Dimon گفت.

اما هنوز هم وجود دارد نشانه های فشار: مراکز تماس “را نه به عنوان شانس خوبی” از آنجا که بسیاری از آنها شده اند توقیف توسط دولت های محلی منجر به طولانی تر کردن زمان انتظار, او گفت:.

Dimon همچنین خلاصه JPMorgan تلاش برای حمایت از افراد کسب و کار و شرکت های بزرگ. بانک دادن 90 روز مهلت برای وام مسکن و وام خودرو وام گیرندگان و waiving هزینه های کارت های اعتباری, او گفت:. مشتریان بزرگ را کشیده 50 میلیارد دلار از گردان خطوط اعتباری و شنود گذاشته یکی دیگر از $25 میلیارد دلار اعتبار جدید در ماه گذشته.

بانک 2020 ارسال به سالانه فدرال رزرو تست استرس نشان می دهد که حتی در یک “بسیار نامطلوب سناریو” این می تواند قرض کردن اضافی $150 میلیارد دلار برای مشتریان Dimon گفت. نیویورک-بر اساس بانک تا به حال 500 میلیارد دلار در مجموع دارایی های مایع و 300 میلیارد دلار در وام گرفتن از توانایی تغذیه منابع او اضافه شده است.

اما به عنوان اقتصاد بدتر و زیان وام کوه و مقررات در محل قرار پس از آخرین بحران یک دهه پیش آغاز خواهد شد برای محدود بانک Dimon هشدار داد.

“همانطور که ما با نزدیک شدن به بسیار نامطلوب سناریو فعلی محدودیت های نظارتی را محدود اضافی اعمال ما می توانیم برای کمک به مشتریان” Dimon گفت: “به رغم فوق العاده ای میزان سرمایه و نقدینگی ما می تواند استقرار.”

بازگشت به کار به عنوان مدیر عامل

Dimon مجبور شد به قدم به عقب از جی پی مورگان در ماه گذشته زمانی که او تا به حال یک ديسکسيون حاد آئورت و یا یک پارگی در دیواره حیاتی رگ های خونی شاخه قلب است. پزشکان او اعلام کرد در عملیات های موفق او مرخص شد پس از یک هفته در بیمارستان و بازگشت به کار به عنوان مدیر عامل در هفته گذشته.

Dimon که در حالی که جی پی مورگان “را به شرکت در برنامه های دولت برای رسیدگی به شدید چالش های اقتصادی ما نمی خواهد درخواست هر گونه نظارتی برای کمک به خودمان است.”

“پس از بحران فروکش (و آن را) کشور ما باید به طور کامل بررسی تمام جنبه های ما آمادگی و پاسخ” Dimon گفت. “و ما باید از فرصت استفاده کرده و از نزدیک بررسی اقتصادی پاسخ و تعیین اینکه آیا هر گونه تغییرات قانونی ضروری برای بهبود سیستم مالی و اقتصادی. وجود خواهد داشت زمان و مکان که — اما نه در حال حاضر.”

وی با تمجید از فدرال رزرو اقدامات برای از بین بردن گونه های در بازارهای مالی گفت: بانک مرکزی می تواند چند مرحله از جمله ارائه وام امکانات اضافی و آرامش بخش سرمایه و نقدینگی مورد نیاز برای افزایش سیستم در صورت نیاز.

“ما باید از این منابع برای خروج از این بحران به عنوان یک قوی تر کشور” Dimon گفت. “امریکا هنوز مرفه ترین کشور جهان تا به حال دیده می شود.”

در اینجا کامل نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im