پلیس هنگ کنگ بازداشت شده در روز شنبه حدود ده دموکراسی فعالان اتهام غیر قانونی مجمع در حملات خود در سراسر آسیا مرکز مالی رسانه ای و سیاسی ابراز نگرانی کرد.

اعتقاد بر این بود در میان افراد بازداشت شده در از بین بردن برجسته حزب دموکرات موسس و ارشد وکیل مدافع مارتین لی, 81, پخش RTHK گزارش شده است. در همه سابق و قانون گذاران دستگیر شدند.

پلیس هنگ کنگ هنوز به تایید بازداشت, که به رسانه ها گفت: مربوط به راهپیمایی در اوت. 18 Oct. 1 سال گذشته — هر دو روز بزرگ و در زمان تظاهرات خشونت آمیز در سراسر شهرستان.

رسانه ها نشان داد فیلم از پلیس در خارج از خانه چاپ و نشر tycoon جیمی لای یک حامی مالی این شهر را طرفدار جنبش دموکراسی.

لای آن بازداشت و به اتهام های مشابه در اواخر فوریه همراه با جانباز فعالان لی Cheuk-یان و یونگ مجموع. معلوم بود که آیا او در میان افراد دستگیر شده در روز شنبه در حالی که دیگران به نام با رسانه ها نمی تواند تماس گرفته شود.

جیمی لای Chee-یانگ برگ یک ایستگاه پلیس پس از اینکه به قید وثیقه در هنگ کنگ در فوریه. 28 سال 2020.

لیو Siu وای | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

حملات علامت بزرگترین سرکوب جنبش دموکراسی خواهی پس از شیوع زیادی و گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی در سراسر این مستعمره سابق بریتانیا در ماه ژوئن سال گذشته است.

راهپیمایان در ابتدا هدف یک شرکت-اوراق لایحه پیشنهاد به ارسال مظنون به سرزمین اصلی چین برای محاکمه اما اعتراضات گسترده تر به خواسته های به صورت کامل دموکراسی و عمومی بررسی استفاده از زور توسط پلیس.

روز شنبه بازداشت آمده پس از چند ماه آرامش نسبی در میان بخشی از coronavirus مستند اما فقط به عنوان چینی و شهرستان مقامات دولت جدید راه اندازی فشار برای تشدید قوانین امنیت ملی به هنگ کنگ.

دموکراتیک قانونگذار کلودیا Mo بود که در میان افراد دستگیر شده گفت: دولت به رهبری رئیس اجرایی کری لام در تلاش بود “به معرفی یک حلقه از ترور در هنگ کنگ”.

“آنها در حال انجام هر کاری که آنها می توانید سعی کنید به سکوت را به پایین محلی مخالف,” او گفت: با اشاره به آینده انتخابات پارلمانی در ماه سپتامبر است که در آن دموکرات ها امید به پیروزی سابق خود را وتو در شهرستان مونتاژ.

مقامات در هنگ کنگ بازداشت شده اند که بیش از 7,800 مردم برای مشارکت در تظاهرات از جمله در بسیاری از شورش اتهامات است که می تواند حمل حبس تا 10 سال است.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها در بازداشت هستند.

هنگ کنگ دولت و مقامات امنیتی به تازگی به توصیف برخی از جنبش دموکراسی اقدامات به عنوان نزدیک به تروریسم است.

مقامات به طور فزاینده ای با استفاده از تهدید تروریسم برای توجیه نیاز به امنیت ملی قوانین مورد نیاز تحت قانون اساسی — مینی قانون اساسی که تضمین هنگ کنگ گسترده آزادی و تشریح ارتباط آن با پکن است.

هنگ کنگ بازگشت به پکن در سال 1997 تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول است که تضمین آن گسترده آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی چین و درجه بالایی از استقلال است.

تلاش قبلی برای پیش نویس امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ شناخته شده به عنوان ماده 23 بود ملاقات با تظاهرات توده ای در سال 2003 و رها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de