یک مرد با پوشیدن فولاد ماسک کار می کند بر روی کامپیوتر خود را در خیابان برادوی به عنوان نیویورکی عمل “اجتماعی فاصله” به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر در تاریخ 12 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک ایالات متحده است.

Roy Rochlin | گتی ایماژ

محققان از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی هشدار داده اند که در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان موثر از coronavirus اجتماعی-فاصله اقدامات ممکن است مورد نیاز از طریق 2022.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله علوم روز سه شنبه یک تیم از اپيدميولوژيستها در دانشگاه هاروارد ارزیابی آنچه که شناخته شده است در مورد Covid-19 و دیگر coronaviruses به پیش بینی سناریوهای ممکن برای زمان بهداشت جهانی بحران.

آن گفت: اجتماعی-فاصله اقدامات مانند تعطیلی مدارس و ممنوعیت در مجامع عمومی و اقامت در خانه سفارشات ممکن است در محل باقی می ماند حداقل برای چند سال آینده.

“غایب دیگر مداخلات کلیدی متریک برای موفقیت اجتماعی فاصله است که آیا مراقبت ويژه ظرفیت بیش از حد هستند” آنها در گزارش خود نوشت:. “برای جلوگیری از این کار طولانی مدت و یا متناوب اجتماعی فاصله ممکن است لازم باشد به 2022.”

محققان گفت: این مهم است برای کشف اینکه آیا coronavirus محو شود می تواند پس از این اولیه بیماری همه گیر موج مانند شیوع سارس در سال 2003.

اگر این مورد است, دانشگاه هاروارد تیم می گویند این احتمال وجود دارد که Covid-19 خواهد دوباره ظهور هر زمستان به مانند دیگر بیشتر رایج coronaviruses.

“حتی در صورت آشکار بین بردن SARS-CoV-2 نظارت باید حفظ شود پس از یک تجدید حیات در سرایت می توان به عنوان اواخر به عنوان 2024” آنها در گزارش خود نوشت:.

عمیقا عواقب منفی

این بیماری همه گیر کوروناویروس به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات سخت گیرانه بر زندگی میلیاردها نفر از مردم.

سلول اقدامات اجرا شده در 187 کشور یا سرزمین در تلاش برای سعی کنید به سرعت گسترش شیوع جهانی.

از روز شنبه نزدیک به 2 میلیون نفر تا به حال قرارداد Covid-19 در سراسر جهان با 127,590 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برخی از کشورهای اروپایی با احتیاط نقل مکان کرد و به ظهور از مستند پس از تحمل چند هفته از دقیق اجتماعی و اقتصادی محدودیت.

ایالات متحده جهانی, کانون شیوع کروناویروس است نشانه مارس 1 به عنوان یک تاریخ بالقوه برای کاهش اقدامات محدود کننده.

محققان در دانشگاه هاروارد گفت: آنها آگاه بودند که طولانی شدن فاصله حتی اگر متناوب بود به احتمال زیاد به “عمیقا منفی اقتصادی و اجتماعی و آموزشی عواقب.”

آنها تاکید کرد که هدف خود را در مدل سازی این سیاست بود و نه به تایید آنها نیست بلکه به خار ایده های نوآورانه و به گسترش لیست از گزینه های را به همه گیر تحت کنترل دراز مدت.

این مطالعه در ادامه می گویند که مهم است به درک که آیا مردم می تواند تبدیل به ایمنی به coronavirus پس از آنها آلوده شده اند و اشاره کرد که این هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور روزانه یک نشست خبری در COVID-19 ویروس در این است که دفتر مرکزی آن در ژنو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفته است که مدارک و شواهد از کشورهای مختلف در سراسر جهان شد و آنها را به یک “تصویر واضح تر در مورد این ویروس چگونه رفتار, چگونه برای متوقف کردن آن و نحوه درمان آن.”

مدیر کل سازمان ملل متحد سلامتی آژانس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در جلسه رسانه در اوایل این هفته است که: “ما در جهانی ارتباط معنی خطر re-مقدمه و تجدید حیات این بیماری ادامه خواهد داد.”

“در نهایت توسعه و تحویل امن و موثر واکسن مورد نیاز خواهد بود به طور کامل قطع انتقال” او هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im