یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ با استفاده از تلفن همراه خود را در حالی که راه رفتن گذشته اپل, آیفون, تبلیغات در باغ جاده در سنگاپور است.

وی Leng تی | بلومبرگ | گتی ایماژ

دولت نمی تواند شهروندان خود را مجبور به استفاده از تکنولوژی ساخته شده توسط اپل و گوگل برای ردیابی و کاهش گسترش Covid-19 coronavirus ارشد شرکت نمایندگان روز دوشنبه گفت:.

اپل و گوگل به طور معمول قوس رقبا در روز جمعه اعلام کرد که آنها تیمی را برای ساخت فن آوری قادر می سازد که بهداشت عمومی سازمان به نوشتن تماس با ما-برنامه ردیابی. مشارکت است که از نزدیک تماشا: دو دره سیلیکون غول مسئول دو غالب سیستم های عامل تلفن همراه در سطح جهان ، iOS و اندروید است که با هم اجرا تقریبا 100% از گوشی های هوشمند فروخته شده با توجه به داده ها از Statcounter.

تماس با ردیابی عمل پیدا کردن افرادی که آلوده شده اند با یک پاتوژن — مانند Covid-19 coronavirus — و تماس با افرادی که ممکن است در تماس نزدیک به آنها بگویید به خود منزوی و یا اقدامات دیگر شده است و توسط کارشناسان توصیه می شود که دیده می شود اثربخشی “سندرومی نظارت” در ردیابی و کاهش بیماری شیوع است. در سراسر جهان دولت در حال تبدیل شدن به تماس با ما-ردیابی نرم افزار به عنوان یک ابزار برای کمک به کسب و کار و مدارس دوباره باز پس از coronavirus مستندات. سنگاپور منتشر شد تماس با ما-ردیابی برنامه به نام TraceTogether در ماه مارس است. خدمات بهداشت ملی انگلستان و چند وزارتخانه در حال کار بر روی برنامه های خود را.

این واقعیت است که برنامه های کار بهترین زمانی که بسیاری از مردم استفاده از آنها را مطرح ترس است که دولت می تواند نیروی شهروندان به استفاده از آنها. اما نمایندگان از هر دو شرکت اصرار آنها اجازه نخواهد داد این تکنولوژی برای تبدیل شدن به الزامی است.

انتخاب تنها

در شروع ممکن است گوگل و اپل در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی تلفن خود سیستم عامل با رابط های برنامه کاربردی جدید — نرم افزار رابط های برنامه نویسی — این نرم افزار می توانید استفاده کنید برای پیگیری آنچه که در گوشی های دیگر شده توسط با استفاده از سیگنال های بلوتوث. به رسمیت شناخته شده عمومی سازمان بهداشت و درمان خواهد سپس با استفاده از این رابط های برنامه کاربردی برای ساخت دیجیتال تماس با ردیابی نرم افزار با برخی از توسعه کمک از گوگل و اپل.

راه این سیستم پیش بینی شده است که وقتی کسی تست مثبت برای Covid-19 محلی بهداشت عمومی سازمان به منظور بررسی تست و سپس با استفاده از این برنامه را به اطلاع کسی که ممکن است در عرض 10 یا 15 فوت از آنها در چند هفته گذشته. هویت این فرد که تست مثبت خواهد بود هرگز نشان داد به شرکت و یا به دیگر کاربران; هویت خود را می توان ردیابی با استفاده از کدهای درهم بر روی گوشی های که باز هستند تنها زمانی که آنها تست مثبت است. تنها مقامات بهداشت عمومی خواهد بود اجازه دسترسی به این Api های این شرکت گفت.

این دو شرکت کشیده شده یک خط در شن و ماسه در یک منطقه: دولت نمی خواهد بود قادر به نیاز شهروندان خود را به استفاده از تماس نرم افزار ردیابی ساخته شده با این رابط های برنامه کاربردی کاربران را مجبور به انتخاب کردن در به سیستم, ارشد, نمایندگان روز دوشنبه گفت:.

بیشتر مردم در یک منطقه که دانلود این منطقه قرارداد ردیابی برنامه های موثر تر آن را به توان در شناسایی افرادی که ممکن است آلوده شده اند. به موفقیت این شرکت و مقامات بهداشت عمومی نیاز به متقاعد کردن مردم به آنها اعتماد با داده های خود را — به همین دلیل است که آنها با تاکید بر امید بستن به در به عنوان یک جزء کلیدی از نرم افزار. کاربرانی که نمی خواهید به شرکت می تواند به جلوگیری از حذف برنامه ها و نرم افزار بگویید برای جلوگیری از ردیابی آنها یک سیب نماینده است.

اپل و گوگل گفت که آنها می تواند خاموش کردن سیستم منطقه های منطقه که همه گیر کند.

این شرکت گفت که آنها را ارائه نمونه از برنامه های است که می تواند به عنوان یک نقطه شروع برای بهداشت عمومی سازمان نورد از این برنامه ها است. سپس بعد از آن این شرکت برنامه ای برای ساخت نرم افزار به طور مستقیم به هر دو اندروید و iOS به طوری که نیاز به دانلود یک برنامه نمی توان لازم برای شروع تماس با ردیابی گسترش تعداد افراد شرکت کننده در این شبکه است.

برخی از سوالات در مورد تلاش در ایالات متحده باقی می ماند — به طور خاص و دقیق آزمایش ضروری برای تماس با ردیابی به کار, اما تست نشده است به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده آمریکا است که موضوع را به صورت حروف الفبا را همانا که تست سایت فراهم می کند گزینه های محدود برای کاربران با توجه به ظرفیت پایین تست از مقامات بهداشت.

CNBC جنیفر الیاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de