گزارش COVID-19 نفر در سراسر جهان نزدیک به دو میلیون در روز دوشنبه دو برابر در 11 روز به عنوان سازمان بهداشت جهانی مقامات احتیاط صبر قبل از بلند کردن اجسام اجتماعی محدودیت فاصله.

Covid-19 آلوده بیش از 1,918,855 مردم در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 119,588 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. هاپکینز’ داده قبلا نشان داد که موارد گذشته بود دو میلیون دلار است که در این دانشگاه نسبت به یک “ناهنجاری در فلوریدا داده Okaloosa که سوار یک سنبله از 19,985 به 123,019.” JHU است پس از تصحیح این اطلاعات.

در سراسر جهان coronavirus موارد به یک میلیون و جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 50,000 در 2 آوریل.

جهان می دانستند که تقریبا هیچ چیزی در مورد این ویروس در ماه دسامبر زمانی که گزارش جدید کروناویروس آغاز شده به سطح در ووهان چین. پس از آن گسترش یافته است به تقریبا هر کشوری در جهان اخلال در زندگی روزانه برای میلیون ها نفر تحت مستند اقدامات به منظور جلوگیری از ویروس سریع گسترش است.

حتی به عنوان گسترش ویروس به نظر می رسد کاهش در چندین ضربه کشورها از جمله ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده که روز دوشنبه هشدار داد در برابر لغو محدودیت به معنای محدود کردن گسترش ویروس خیلی زود است.

“در حالی که Covid-19 شتاب بسیار سریع آن را شخصی بسیار آهسته تر. به عبارت دیگر راه را بسیار آهسته تر از راه” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان در ژنو ستاد در روز دوشنبه. “این بدان معناست که اقدامات کنترلی باید برداشته شود به آرامی و با کنترل. این نمی تواند اتفاق می افتد همه در یک بار.”

با 581,679 تایید موارد عفونت در ایالات متحده در حال حاضر حساب برای بیش از 25 ٪ از عفونت در سطح جهان با توجه به هاپکینز. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 195,749 مردم در ایالت نیویورک به تنهایی هاپکینز’ داده ها را نشان می دهد.

مقامات ایالات متحده و برخی از اقتصاددانان هشدار داده اند در برابر مقایسه coronavirus مورد اعداد از کشور به کشور به دلیل نگرانی ها در مورد گزارش روش. مقامات ایالات متحده گفته اند که دولت چین است که به احتمال زیاد تحت-گزارش تعداد موارد وجود دارد. محلی و مقامات دولتی در آمریکا باید اذعان کرد که تعداد واقعی از Covid-19 نفر در این کشور به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از کسانی است که تایید شده است با توجه به تست کمبود و محدودیت.

توضیح: JHU داده به طور خلاصه نمایش داده شمارش بالای دو میلیون اما از 9:25 pm ET نمایش 1,918,855 coronavirus موارد در سطح جهان است. با توجه به بیانیه ای از JHU در زمان شمارش بود در دو میلیون مارک تیم خود اظهار داشت: “یک ناهنجاری در فلوریدا داده Okaloosa که سوار یک سنبله از 19,985 به 123,019. از آن زمان شده است اصلاح شود.”

خواندن تمام CNBC coronavirus پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im