Gilead Sciences سهام ظهور بیش از 8 درصد در روز جمعه پس از اطلاعات درز کرده از نزدیک تماشا کارآزمایی بالینی شرکت داروی ضد ویروسی remdesivir نشان دادن آنچه به نظر می رسد نتایج امیدوار کننده در درمان Covid-19.

دانشگاه شیکاگو فاز 3 مواد مخدر محاکمه در بر داشت که بسیاری از بیماران “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی” و ترخيص شدند در کمتر از یک هفته مراقبت های بهداشتی, انتشار, آمار, اخبار, گزارش, پنج شنبه.

“بهترین خبر این است که بسیاری از بیماران ما در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده است ، ما تنها دو نفر هلاک” دانشگاه شیکاگو متخصص بیماری های عفونی کاتلین Mullane گفت: با توجه به آمار و اخبار آن به دست آمده یک تصویری از فاجعه است.

جلعاد سهام شروع به پریدن کرد تا آنجا که 16 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز شنبه بلافاصله پس از این گزارش منتشر شده است.

جلعاد نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در بیانیه ای به CNBC یک دانشگاه شیکاگو سخنگو گفت: “اطلاعات جزئی از یک جریان کارآزمایی بالینی است که با تعریف ناقص و هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب نتیجه گیری در مورد ایمنی و اثر بخشی از یک درمان بالقوه است که تحت بررسی است.”

در ماه مارس سال 2020 عکس های ارائه شده توسط علوم جلعاد یک ویال از تحقیقاتی مواد مخدر Remdesivir بصری بازرسی در جلعاد سایت تولیدی در ایالات متحده است.

علوم جلعاد از طریق AP

دانشگاه شیکاگو پزشکی استخدام 125 بيمار مبتلا به این ویروس به جلعاد دو در اواخر مرحله آزمایش های بالینی 113 از آنها به شدت بیمار است. جلعاد در نظر دارد برای ثبت نام 4000 نفر در آن محاکمه.

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان Covid-19 که آلوده بیش از 2.1 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 142,148 که از پنج شنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مقامات بهداشتی می گویند تولید یک واکسن برای جلوگیری از Covid-19 را حداقل 12 تا 18 ماه ساخت پیدا کردن یک داروی موثر در درمان زود مهم است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ remdesivir و مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان “بسیار هیجان انگیز است.” هر دو دارو در آزمایش های بالینی بررسی اثر خود را در درمان coronavirus اما نه در حال درمان اثبات شده.

Remdesivir نشان داده است برخی از وعده در درمان سارس و MERS آن نیز ناشی از coronaviruses. برخی از مقامات بهداشتی در آمریکا و چین و دیگر نقاط جهان شده اند با استفاده از remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا در امیدوار است که این دارو می تواند در کاهش طول مدت Covid-19 در بیماران است.

جلعاد را کارآزمایی بالینی نتایج جستجو مربوط به بيماران مبتلا به موارد شدید این ویروس هستند و انتظار می رود این ماه است. داده ها در یک محاکمه آزمایش بیماران با علائم متوسط است که انتظار می رود در ماه مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de