بریتانیا مالی صنعت فناوری در مسابقه برای پر کردن شکاف در دولت coronavirus کسب و کار اقدامات امداد با ارائه وام به سرعت به کسانی که مبارزه از نظر مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

چند تا از این کشور بالا fintech شرکت های تحت فشار بوده اند برای مجوز رسمی از دولت حمایت بریتانیا, کسب و کار بانک (BBB) قادر به ارائه وام های تحت Coronavirus کسب و کار وقفه وام طرح (CBILS).

در ابتدا فقط 40 بانک ها — از جمله عمده دهندگان خیابان بالا بارکلیز لویدز HSBC و RBS — پذیرفته شد بر روی برنامه. اما در هفته های اخیر جدیدتر دیجیتال وام دهندگان مانند سار OakNorth و بودجه دایره تایید شده اند و همچنین.

“من فکر می کنم رقیب بانک ها را به یک فرصت واقعی اینجا” سار ارشد بانکی افسر هلن Bierton گفت CNBC. “ما سعی می کنیم و در ساخت یک راه برای کمک به مشتریان با بیشترین سرعت ممکن. ما راه اندازی شده است که راه ما یک تکنولوژی led بانک.”

هلن Bierton رئیس متصدی امور بانکی در سار بانک.

سار بانک

برخی از بزرگتر دهندگان انتقاد شده است و برای اینکه بیش از حد آهسته به روند وام و برای قرار دادن موانع برای شرکت تقاضا برای آنها. بانک تجارت انجمن انگلستان سرمایه گذاری در هفته گذشته نشان داد که 21 درصد از CBILS برنامه های کاربردی وام تصویب شده توسط وام دهندگان.

“من تعجب نیست که پاکسازی و بانک ها در حال مبارزه با سرعت و چرخش” بن Barbanel سر بدهی مالی در OakNorth گفت CNBC. “آنها همیشه تلاش می کرد با سرعت و چرخش.”

“که گفت: من برخی از همدردی است,” او اضافه شده است. “این بسیار واضح است که وضعیت وام و بانک ها هنوز خطر در اینجا است.”

یک انگلستان سرمایه گذاری سخنگو گفت: بخش بانکی “را درک نقش حیاتی ما باید به بازی در کمک به کسب و کار از طریق این زمان دشوار است.”

“خط مقدم کارکنان مشغول به کار خستگی ناپذیر برای دریافت پول به کسانی که مناسب کسب و کار است که نیاز به آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” سخنگوی اضافه شده است. “ما انتظار داریم اعطای وام به همچنان به سرعت در حال رشد در هفته پیش رو به عنوان وام دهندگان کار از نزدیک با دولت برای ارائه مناسب کسب و کار با حمایت آنها نیاز دارند.”

بن Barbanel سر بدهی مالی در OakNorth.

OakNorth

سار OakNorth و بودجه دایره نیست و در عین حال پردازش CBILS وام. آنها باید از طریق “قانونی و عملیاتی راه اندازی” با BBB قبل از آنها می توانید شروع به برنامه پذیرش گفت: لیزا Jacobs, بودجه دایره انگلستان, مدیر عامل.

جایگزین وام دهندگان

سار و OakNorth در میان بسیاری از بانک های آنلاین پدید آمده است که پس از سال 2008 بحران مالی است. دیگر شامل Monzo, Revolut و پشت سر هم. اما این تصادف نیز منجر به یک موج جدید غیر بانکی وام دهندگان مانند بودجه دایره MarketFinance و Iwoca.

انگلستان fintech صنعت بدن نوآوری سرمایه گذاری شده است ستون فشار بر دولت شامل غیر بانکی وام دهندگان در CBILS. مدیر عامل شرکت سازمان شارلوت Crosswell گفت که او “خوشحال” با بودجه دایره اخیر تایید توسط BBB شد اما “مشتاق به ادامه مطلب مراجعه کنید غیر بانکی وام دهندگان معتبر تبدیل وام دهندگان.”

Crosswell همچنین پرچم نگرانی که جایگزین وام دهندگان خواسته شده به مردم و کسب و کار پرداخت تعطیلات — چیزی است که می تواند قرار داده و کمتر به خوبی با حروف بزرگ fintechs تحت فشار است.

شارلوت Crosswell مدیر عامل شرکت نوآوری مالی است.

نوآوری مالی

“اگر fintech شرکت های خود هستند و نیاز به کمک مالی پرداخت تعطیلات بدون نقدینگی ما به نگاهی که آیا یک سیستم عادلانه” او گفت: CNBC.

Crosswell اضافه شده است که نوآوری مالی مشغول به کار بود با 38 جایگزین وام دهندگان درخواست از دولت برای حمایت از fintech جامعه و بیشتر به آنها اجازه شرکت در آن کسب و کار برنامه های امداد رسانی. او مورد ستایش قرار داد و انگلستان به تازگی اعلام کرد بسته حمایتی برای شروع یو پی اس به عنوان یک “خوش آمدید” توسعه fintechs.

یکی دیگر از طرح دولت معرفی کرده است اجازه می دهد تا کارفرمایان کردند در حالی که کارکنان دولت می پردازد 80 درصد از دستمزد خود را تا حداکثر £2,500.

مشکل با این برنامه است که آن را “اساسا یک IOU از دولت” MarketFinance مدیر عامل شرکت آنیل استاکر گفت CNBC. به عبارت دیگر کسب و کار مجبور به پرداخت کارکنان اول و سپس پس گرفتن پول از دولت است.

بارکلیز-حمایت شرکت در ابتدا با تمرکز بر تامین مالی فاکتور اما گسترش به مناطق جدید از وام کسب و کار. آن را در حال حاضر راه اندازی یک ابزار برای شرکت ها به قرض گرفتن پول در برابر خود HMRC پرداخت فاکتورها برای طرح کردند.

آنیل استاکر از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت MarketFinance.

MarketFinance

“در این زمان روز موضوع” استاکر گفت. “داشتن توانایی برای دریافت بیشتر از آن پول نقد به سرعت به جلو و سپس پرداخت شده توسط دولت به پل که سرمایه در گردش شکاف چیزی است که ما شنیده ایم از مشتریان بسیار مفید است.”

MarketFinance خود را تا به حال به کردند یک پنجم کارکنان برای مقابله با بحران استاکر گفت: در حالی که بنیانگذاران آن گرفته اند 40% کاهش پرداخت. کارکنان در این شرکت نیز با داشتن حقوق خود را 20 درصد کاهش می یابد به طور متوسط.

و آن را نه تنها fintech نیاز به تصمیم گیری های دشوار. Monzo برای مثال ارائه شده است داوطلبانه furloughs در حالی که خود را مدیر عامل شرکت تام Blomfield تا به چشم پوشی از حقوق و دستمزد خود را برای یک سال است.

“Fintech متولد شد و از آخرین بحران اعتباری” استاکر گفت. “در حال حاضر من احساس می کنم آن را باید به بازی نقش مهمی در این بحران است.”

“دولت باید به دنبال ساخت ما مزایای منحصر به فرد. ما ساخته شده است به روند مسائل در سرعت و در حجم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im