سهام ایالات متحده آتی کمتر بود در صبح روز دوشنبه پس از اوپک و دیگر کشورهای تولید کننده نفت به یک توافق بر کاهش تولید و حتی به عنوان سرمایه گذاران همچنان به هضم تاثیر coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز آتی اشاره کرد به باز کردن و از دست دادن حدود 300 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز نشان داد افتتاح کاهش این دو شاخص.

این گروه از کشورها شناخته شده به عنوان اوپک+ توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز در ساخت آن تنها-بزرگترین خروجی کاهش در ضبط. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت این توافق را “صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده” اضافه کردن آن خواهد بود “بزرگ برای همه است.”

قیمت نفت کاهش یافته بود بیش از 40 درصد از اوایل ماه مارس پس از عربستان سعودی-رهبری اوپک و روسیه موفق به رسیدن به یک معامله به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ضعیف اقتصادی جهانی چشم انداز.

یکشنبه حرکت آمده پس از بازار سهام ایالات متحده لذت بردم یکی از بهترین آن سال تا کنون است. داو نوشته شده در هفتم آن-بهترین هفتگی عملکرد محوری 12.7%. S&P 500 به حال بزرگترین آن یک هفته به دست آوردن از سال 1974 پریدن 12.1%.

وال استریت قوی هفتگی دستاوردهای آمد در بخش های بزرگ به دلیل آشکار بهبود در ایالات متحده coronavirus چشم انداز همراه با عظیم محرک اقتصادی از سوی فدرال رزرو.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: او با احتیاط خوش بینانه است که شیوع کاهش بود در ایالات متحده او همچنین گفت: بخش هایی از این کشور ممکن است شروع به بازگشایی ماه آینده.

اما Fauci اضافه شده به این معنی نیست که کل کشور را تلنگر یک “سوئیچ نور” و بازگشت به حالت عادی.

موارد تایید شده در ایالات متحده در حال حاضر در مجموع حدود 550,000 بیش از هر کشور دیگری در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالت نیویورک حساب برای بیش از 189,000 از آن موارد است. این تعداد مرگ در ایالات متحده از این ویروس بیش از 21,000.

“مختلف کاهش تلاش ها برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به نظر می رسد به کار. چه می آید بعدی بسیار بسیار بالا در هوا” گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. “با زمان بازگشایی اقتصاد در حال حاضر در حال بحث و اثرات اقتصادی از مهندسی shutdown هنوز به تعیین خواهد شد ما می خواهیم سرمایه گذاران را محتاط باقی می ماند اما ناظر به وقایع آشکار.”

Chaikin با اشاره به بازار تجمع اخیر — که منجر S&P 500 به جابجایی نیمی از آن نزولی حرکت از رکورد — ممکن است تا سرمایه گذاران برای ناامیدی به عنوان درآمد شرکت ها نجومی آغاز می شود.

Johnson & Johnson, جی پی مورگان چیس و بانک مرکزی آمریکا در میان شرکت های برنامه ریزی شده گزارش درآمد این هفته است. چندین شرکت را حذف کرده و درآمد خود را ارشاد با اشاره به شیوع کروناویروس در حالی که دیگران باید کاهش سود خود را پیش بینی.

وجود دارد هیچ آمار اقتصادی منتشر شده به علت دوشنبه.

با وجود این بازار تجمع هفته گذشته عمده به طور متوسط هنوز هم بیش از 17 درصد کمتر از پرونده های تعیین شده در فوریه. هر دو شاخص Dow و S&P 500 به پایین 16.9 درصد و 13.7 درصد برای این سال در حالی که نزدک کاهش یافته است بیش از 9 درصد در سال 2020 است.

CNBC سیلویا عمرو کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im