athima tongloom

هکرها با استفاده از این اختلال و ترس ناشی از این بیماری همه گیر به سرقت اطلاعات شخصی از مردم, امنیت, کارشناسان CNBC گفت.

بسیاری از کشورها را به شدت اجتماعی فاصله اقدامات حاوی ویروس است که شامل هدایت کارکنان به محل کار از خانه است که می تواند برخی از بیشتر آسیب پذیر به حملات. مقامات همچنین انتشار عفونت شماره آنلاین و تماس با افرادی که ممکن است در معرض به کسانی که آلوده به ویروس — یک فرایند شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی.

که ارائه فرصت برای cybercriminals به بهره برداری ترس مردم توسط نما به عنوان مقامات بهداشتی یا کلاهبرداری با ارسال ایمیل به گفته کارشناسان. افراد Unsuspecting در حال هدایت به وب سایت های جعلی برای بررسی اگر آنها شده است در تماس با فرد آلوده و یا در حال فریب به دانلود نرم افزارهای مخرب است که سرقت اطلاعات شخصی خود را.

شیوع بیماری است که باعث بیماری تنفسی Covid-19 تحت تاثیر بیش از 1.9 میلیون نفر در سراسر جهان و بیش از 126,000 فوت کرده اند از این بیماری با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

همه درگیر

وجود دارد فقط 190 نام دامنه در اینترنت با واژه “تاج” و “covid” در آنها در سال گذشته با توجه به Etay Maor رئیس افسر امنیتی در cyber-هوش شرکت IntSights. نسبت به پایان ماه مارس گفت: وجود بیش از 70,000 نام دامنه مربوط به آن شرایط است.

“نه همه آنها بد هستند درست است ؟ برخی از آنها فقط دامنه های مردم ثبت نام و برخی از آنها حلال” Maor گفت CNBC. “اما برخی از آنها هم به نوبه خود به حملات فیشینگ.”

حملات فیشینگ معمولا انجام شده از طریق ایمیل که در آن جنایتکاران آنلاین سعی کنید برای دسترسی به اطلاعات حساس مانند ورود و جزئیات کارت اعتباری با ارائه خود را به عنوان قابل اعتماد شکل مانند یک موسسه بانکی و یا یک دولت بدن.

آنها عمدتا با استفاده از این ترس است که مردم و نیاز به دانش و استفاده از آن برای انواع حملات.

Etay Maor

رئیس افسر امنیتی IntSights

Maor توضیح داد که هر زمان یک رویداد بزرگ اتفاق می افتد مهاجمان امکان استفاده با ایجاد سایت های فیشینگ در اطراف آنها. در مورد همه گیر هکرها preying در این واقعیت است که مردم می ترسند و بسیاری از می خواهید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری گفت.

حملات تکامل از جعلی ارائه می دهد از ماسک صورت و دست عفونی به حمله فیشینگ و در هفته های اخیر پیچیده تر از بازیکنان از جمله دولت-ملت بازیگران را وارد نزاع با توجه به Maor.

“هر کس دست خود را در آن در حال حاضر. آنها عمدتا با استفاده از این ترس است که مردم و نیاز به دانش و استفاده از آن برای انواع حملات,” او گفت:.

جعل هویت

در هفته اول فوریه آغاز شد و هنوز هم عمدتا محدود به چین افزایش داشت و در توزیع فایل های مخرب صورت مبدل به عنوان اسناد و مدارک مربوط به این ویروس با توجه به Yeo Siang Tiong مدیر کل شرق آسیا در روسیه-دفتر مرکزی امنیت سایبر شرکت کسپرسکی.

او گفت: CNBC که یک هفته بعد از حمله شروع به ارسال ایمیل های فیشینگ مربوط به Covid-19 توصیه های نما به عنوان منابع قابل اعتماد مانند مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“همه چیز به نظر می رسد مشروع و بر کلیک کردن بر روی دامنه شما در حال هدایت به یک چشم انداز ورود به سیستم در صفحه است که در واقع یک صفحه فیشینگ طراحی شده خود را به سرقت ایمیل, اعتبار,” Yeo گفت.

Maor اضافه شده است که سازمان های دیگر نیز impersonated. آنها عبارتند از: وزارت امنیت داخلی ایالات متحده, چینی وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی است. چه چیزی باعث این حملات بیشتر به چالش کشیدن این واقعیت است که آنها نمی هدفمند در یک نهاد خاص است.

اگر یک ایمیل به نظر می رسد کمی مشکوک نیست آن را باز کنید. و یا با کلیک بر روی هر لینک کلیک کنید. اگر آنها مانند بانک خود و یا مشاوران مالی آنها تماس بگیرید و بپرسید.

Etay Maor

رئیس افسر امنیتی IntSights

ایمیل های فیشینگ طراحی شده در اطراف تماس با ردیابی یک راه محبوب بسیاری از مهاجمان با استفاده از خود را برای ارائه نرم افزار های مخرب طراحی شده برای سرقت اطلاعات با توجه به مت بنت آسیا و اقیانوسیه و ژاپن, معاون رئیس جمهور در VMWare کربن سیاه و سفید.

“در واقع شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که می گوید:” هی شما شده است در تماس با بیمار X ما نیاز به تعیین XYZ در مورد شما لطفا به این, پورتال'” بنت گفت: CNBC. “من فکر می کنم که یک ترفند مشترک ما دیده ایم در امنیت سایبر در حالی که در آن مردم اهرم یک نام تجاری یا یک سازمان دولتی با نام تجاری و یا شهرت به ماشه آنچه آنها می خواهند برای رسیدن به.”

بنت توضیح داد که هر چند این نوع از امنیت سایبری تهدیدات جدید نیست آنها خیلی بیشتر موثر در آب و هوای فعلی. “در ترس آب و هوا, مردم می توانند با انجام کارهایی که آنها احتمالا نباید” او گفت:.

کار از خانه

با بسیاری از مردم در سراسر جهان کار از خانه از راه دور با استفاده از ابزار مانند ویدئو کنفرانس خدمات و از جمله کارشناسان توافق کردند که وضعیت ارائه طیف گسترده ای از آسیب پذیری است که cybercriminals به می برداری.

ایمیل های فیشینگ هستند که نه تنها راه حمله به هدف قرار دادن مردم است. کنترل از راه دور سیستم عامل کار در برخواهد داشت خطر امنیتی بیش از حد و پس از انجام شبکه های خصوصی مجازی است که بسیاری از مردم استفاده کنید برای ورود به اتاق سرور. ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم برای مثال اضافه شدن میلیون ها نفر از کاربران در چند ماه گذشته به عنوان مردم مجبور شدند به اجتماعی فاصله و کار از خانه. با این حال این شرکت آمده است در زیر برخی از بررسی بیش از امنیت خود ساقط.

کسپرسکی Yeo با اشاره به افراد کار از خانه می تواند خود یک هدف یکسره دانلود تمام فایل های فرستاده شده به آنها را از طریق سیستم عامل های دیگر.

“در شرایطی که هدایت خود آن سازمان ها و مردم شروع به تصمیم گیری های بد آنها دانلود چیزهایی که شاید آنها نباید داشته باشد” بنت اضافه شده است.

حفاظت از خود را آنلاین

Maor گفت: چند راه وجود دارد مردم می توانند حمایت خود را از تبدیل شدن به بی خبر اهداف برای cybercriminals به.

آنها باید آگاه باشید که این حملات اتفاق می افتد.

“مهاجمان علاقه مند هستند در این نوع از حملات پس از رفتن فن آوری, فرآیندهای مردم است. آنها درک این آسیب پذیری آنها به طور فعال به دنبال آنها. بنابراین مردم باید درک کنند که آنها ممکن است هدف از این نوع از حملات” Maor گفت.

بعد از آن مهم است برای تمرین خوب امنیت بهداشت: این بدان معناست که به طور منظم به روز رسانی نرم افزار به نگه داشتن آنها را به روز و همچنین با استفاده از پیشرفته امنیتی مانند دو فاکتور authentications یا Vpn. در حالی که آنها در حال ادم Maor گفت: این مردم مانع از تبدیل شدن اهداف آسان است.

“اگر یک ایمیل به نظر می رسد کمی مشکوک نیست آن را باز کنید. و یا با کلیک بر روی هر لینک کلیک کنید. اگر آنها مانند بانک یا مالی مشاوران آنها تماس بگیرید و بپرسید,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im