یک واکسن برای COVID-19 می توان به عنوان به زودی به عنوان ماه سپتامبر با توجه به یک استاد از دانشگاه آکسفورد.

سارا گیلبرت استاد vaccinology و می گوید که او “80% اعتماد به نفس” یک COVID-19 واکسن در حال طراحی و توسعه توسط تیم او کار خواهد کرد.

تیم او در آکسفورد است که بخشی از یک تلاش جهانی برای یافتن یک واکسن برای coronavirus که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Professor Sarah Gilbert believes a vaccine could be ready by September. Pic: University of Oxford
تصویر: استاد سارا گیلبرت معتقد است یک واکسن می تواند آماده سپتامبر. عکس: دانشگاه آکسفورد

پروفسور گیلبرت گفته است که آزمایش های انسانی تنظیم شده را ظرف مدت دو هفته و که او کار کرده است در هفت روز هفته برای دریافت یک واکسن با عجله از طریق.

او گفت: روزنامه تایمز: “من فکر می کنم وجود دارد شانس است که آن را به کار بر روی چیزهای دیگر که ما انجام داده اند با این نوع از واکسن.

Johnson & Johnson Chief Scientific Officer Pharmaceuticals Paul Stoffels attends a news conference at Actelion headquarters in Allschwil, Switzerland January 26, 2017
مارس: ‘ما با هدف برای یک میلیارد COVID-19 واکسن’

“این فقط یک حدس و هر هفته با ما اطلاعات بیشتر به نگاه. من می خواهم برای 80% که من نظر شخصی.”

او افزود که داشتن چیزی آماده پاییز است “فقط در مورد ممکن است اگر همه چیز کاملا” اما هشدار داد که “هیچ کس نمی تواند وعده آن را برای رفتن به محل کار است.”

بیشتر از Covid-19

این مستند در انگلستان می تواند آن را مشکل تر برای تست این واکسن به عنوان تماس با انسان کم است بنابراین محققان را مجبور به انجام آزمایشات در جایی با نرخ بالاتر از انتقال به دریافت سریعتر نتیجه.

پیش از آن در هفته محققان دانشگاه ساوث همپتون گفت: آنها تا به حال کشف شده است که این ویروس به پايين “محافظ”به معنی یک واکسن می تواند راحت تر به توسعه است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

انگلستان در خط مقدم واکسن بودجه و پمپ £210m به یک صندوق بین المللی ماه گذشته – بزرگترین سهم در آن زمان برای واکسن.

دولت همچنین گفت که این امر می تواند مایل به خرید میلیون ها دوز باید در دادگاه ثابت کند موفق است.

اما با وجود این خوش بینی از آکسفورد دیگر واکسن توسعه دهندگان گفته اند که آن می تواند تا یک سال قبل از اینکه چیزی آماده است برای توزیع.

وزرای شده اند تحت فشار به توضیح جزئیات از دولت خروج از استراتژی مداوم مستند اما دانشمندان می گویند که آن را خیلی زود به در نظر گرفتن از بین بردن این محدودیت های گسترده در حالی که تعداد مرده هنوز هم افزایش می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de