دکتر پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مکان یک بزاق گرد و خاک را در یک لوله آزمایش برای تجزیه و تحلیل در طول coronavirus علامت آزمون در coronavirus درمانگاه در پاراسلسوس درمانگاه در تسویکاو آلمان روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

Krisztian Bocsi | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

بزاق آزمون Covid-19 می تواند حداقل به عنوان دقیق — احتمالا بیشتر از معمول استفاده می شود بینی گرد و خاک در آزمون غربالگری برای coronavirus تحقیقات جدید از دانشگاه ییل نشان می دهد.

محققان گفتند یافته های خود را نشان می دهد که نمونه های بزاق می تواند برای استفاده در خانه coronavirus آزمون در یک مقیاس بزرگ در سراسر کشور.

منتشر شده پنج شنبه, مطالعه نشده است و برای بررسی ارسال شده توسط همسالان نشده است و بیشتر اعتبار این یافته ها ممکن است لازم باشد قبل از بزاق بر اساس آزمون نورد در یک راه بزرگ است.

مطالعه می آید بر روی پاشنه از تایید توسط غذا و داروی جدید تست بزاق برای Covid-19 و در میان فشار شدید به افزایش تعداد آزمایشات برای coronavirus انجام شده در ایالات متحده در هر روز.

افزایش تست برای coronavirus همراه با تماس ردیابی افراد آلوده دیده می شود به عنوان ضروری توسط مقامات بهداشت عمومی به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار و رویدادهای اجتماعی بدون تحریک موج دوم coronavirus عفونت است که می تواند پایمال محلی سیستم های بهداشتی.

این مطالعه اشاره می کند که تست است که متکی بر سواب بینی شده است “در حال حاضر استاندارد طلا برای Covid-19 تشخیص است.”

اما نویسندگان اضافه شده است وجود دارد نیاز به آمده تا با نوع جدیدی از آزمایشات به دلیل “حساسیت کم” دیده می شود در برخی از نتایج آزمایش با استفاده از سواب.

مشکل دیگر با تکیه بر سواب بینی آنها اشاره کرد که خطر افشای مراقبت های بهداشتی کارگران به افراد آلوده به دلیل نیاز به تماس نزدیک در این مجموعه نمونه. آنها همچنین گفت که جهانی وجود دارد کمبود سواب و تجهیزات حفاظت شخصی.

بزاق یک کاندیدای امیدوار کننده برای coronavirus آزمون به دلیل “مجموعه با حداقل تهاجم است و می تواند قابل اعتماد بود خود اداره” نویسندگان نوشت. و “بزاق به نمایش گذاشته شده است قابل مقایسه حساسیت به نازوفارنکس سواب در تشخیص پاتوژن های تنفسی دیگر” آنها اضافه شده است.

این مطالعه در مقایسه با بزاق بر اساس نتایج آزمون در برابر آزمونهای بینی سواب نمونه از تایید Covid-19 بيمار به عنوان به خوبی به عنوان خود-جمع آوری نمونه از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

نویسندگان گفت که آنها جمع آوری شده 44 نفر از Covid-19 شرکت کنندگان در مطالعه و همچنین آزمایش 121 خود جمع آوری بزاق دهان یا بینی سواب از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“هنگامی که ما در مقایسه با SARS-CoV-2 تشخیص از بیمار همسان نازوفارنکس و نمونه های بزاق ما متوجه شد که بزاق به همراه داشت بیشتر تشخیص حساسیت و ثبات در طول دوره عفونت” نویسندگان نوشت.

“ما گزارش کمتر تنوع در خود جمع آوری نمونه بزاق” نویسندگان نوشت.

“با یافته های ما نشان می دهد که بزاق قابل دوام است و حساس تر جایگزین برای نازوفارنکس سواب و می تواند فعال در خانه خود اداره جمع آوری نمونه به صورت دقیق در مقیاس بزرگ SARS-CoV-2 تست شده است.”

مطالعه منتشر شده روز پس از اولین خانه coronavirus کیت تست شد و تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا.

آزمون طراحی و توسعه توسط Labcorp, با استفاده از سواب بینی است که می تواند جمع آوری نمونه های بیشتر به راحتی از دیگر سواب.

هفته گذشته FDA اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای یک coronavirus آزمون با تکیه بر نمونه های بزاق است که توسعه یافته توسط دانشگاه راتگرز-حمایت نهاد.

به تازگی مجاز آزمون که در آن نیاز به یک فرد با علائم کروناویروس به تف به یک جام می تواند به افزایش تعداد Covid-19 نمایش تا 10000 آزمون در روز, با توجه به راتگرز.

مقامات بهداشت و پزشکان نمی متقاعد شده است که نمونه بزاق تولید به عنوان دقیق coronavirus نتایج آزمون به عنوان طولانی سواب بینی مورد استفاده توسط متخصصان سلامت است.

اما مطالعه جدید از دانشگاه ییل می تواند حمایت و افزایش اعتماد در بزاق آزمون به خصوص اگر بینی سواب ادامه به اجرای کم است.

دکتر مایک Pellini شریک مدیریت از سلامت سرمایه گذاری شرکت در بخش 32 و تشخیص متخصص گفت که او “هیجان زده شده توسط این پیشرفت نشان داده شده در مطالعه جدید.

“ما نیاز به راه حل های بیشتری برای حل چالش های فعلی با سواب” گفت: Pellini.

“با توجه به تازگی از رویکرد همراه با پتانسیل گسترده ابزار, من قطعا می خواهم برای دیدن اضافی منتشر شده اعتبار سنجی برای تایید نتایج.”

متخصص بیماری های عفونی دکتر تام مور گفت: CNBC در هفته گذشته که تاثیر بالقوه از بزاق بر اساس آزمون مانند یکی از توسعه یافته توسط راتگرز که به طور گسترده ای در دسترس است “،”

“انتشار هر گونه تست قابل گسترش ظرفیت آزمون یا معرفی جدید آزمون … خواهد شد واقعا یک راه طولانی به سوی مهار بیماری همه گیر” گفت: مور, Wichita, Kansas پزشک که قبلا خدمت در هیئت مدیره از بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است.

پژوهش از بودجه دانشگاه ییل موسسه بهداشت جهانی. نویسندگان این مطالعه فاش نمی, خود را کامل بودجه, اما گفت که منابع مالی “تا به حال هیچ نقشی در طراحی مطالعه داده ها جمع آوری داده ها تجزیه و تحلیل داده ها و تفسیر و یا نوشتن گزارش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im