این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,426,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 81,865
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (396,223) اسپانیا (141,942) ایتالیا (135,586) فرانسه (110,065) و آلمان (107,663).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 7 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:50 am: کره جنوبی گزارش 53 موارد جدید, 8 مرگ و میر

کره جنوبی روز چهارشنبه گزارش داد 53 مورد جدید از عفونت است. وجود هشت مرگ و میر.

دوشنبه و سه شنبه این کشور گزارش شده کمتر از 50 نفر در هر روز کمترین روزانه گزارش شماره برای کشور از اواخر فوریه که شیوع و گسترش تصاعدی در درون مرزهای آن.

کره جنوبی در مجموع گزارش 10,384 موارد عفونت و 200 نفر را به شکست در برابر بیماری ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کره جنوبی است که به طور کلی ستایش تلاش خود را برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که تحت تاثیر قرار است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

8:20 am: چین گزارش 62 جدید موارد مرگ و میر 2

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش 62 موارد جدید و دو کشته و 7 آوریل.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,802 مورد تایید شده و 3,333 مرگ و میر با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 137 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم.

چین آغاز شده از جمله موارد بدون علامت در آن گزارش روزانه شروع آوریل 1. — Huileng قهوهای مایل به زرد

8:10 am: ووهان بیشتر برطرف مستند اجازه می دهد تا مردم را به ترک شهر

مرکزی چین در شهر ووهان — که در آن کروناویروس اولین بار گزارش — شروع به اجازه دادن به مردم برای ترک برای اولین بار پس از آن قفل شده در Jan. 23 برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اولین قطار حامل خروج مسافران در سمت چپ این شهرستان در ساعت 5 به وقت محلی گزارش رویترز و خروجی بزرگراه ها باز شد به وسایل نقلیه در اطراف همان زمان.

بر اساس فروش بلیط 55,000 مردم را ترک خواهد کرد ووهان با قطار روز چهارشنبه رسانه های چینی گزارش شده است.

مقامات چینی برداشته بیش از دو ماه ممنوعیت سفر عازم ناحیه دور دست از شهر که در آن همه گیر جهانی اول پدید آمده است.

Hecto Retamal | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بیش از 50000 نفر مبتلا به این ویروس در ووهان و مرگ و میر در این شهرستان رسیده است 2,572 حدود 80 درصد از کل مرگ و میر در چین با توجه به آمار رسمی.

مقامات چینی به تدریج کاسته محدودیت در شهر ووهان به عنوان اپیدمی وضعیت بهبود یافته است. در یک زمان صنعتی شهرستان را 11 میلیون نفر از مردم محدود به خانه های خود. — Huileng قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

8 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن را مقصر می داند که برای گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه را تهدید به خودداری بودجه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش سازمان بهداشت جهانی برای گرفتن “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه و تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان های بین المللی.

“آنها با ما بسیار بد بازی تماس … با توجه به ما و آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از گرما به دلیل آنها نمی خواهند به مرزهای بسته و آنها آن را به نام اشتباه. آنها واقعا به من می گویند هر جنبه ای از آن اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

که مقامات اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر در مارس 11, زمانی که وجود دارد فقط 121,000 جهانی موارد است. در ایالات متحده وجود دارد بیش از 380,000 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. —سحر Kopecki برکلی لاولیس جونیور

7:04 pm: Jim Cramer پیش بینی ‘U’ شکل بازیابی می گوید اقتصاد “گزاف گویی خواهد شد به تدریج’

CNBC Jim Cramer پیشنهاد سرمایه گذاران را به استفاده از بازار های اخیر روند صعودی به فروش برخی از سهام و ایجاد برخی از پول نقد برای آینده شیب.

“بدون V-شکل بازیابی شما را به شک و تردید از این حرکت بزرگ بالاتر” به “پول دیوانه” میزبان گفت. “از آنجا که در یک U شکل بهبودی من انتظار بازار سهام را دوباره و این وقتی است که شما می توانید مقداری پول به کار می کنند.”

V شکل بهبودی اتفاق می افتد زمانی که یک کاهش سریع در فعالیت های اقتصادی است که ملاقات با یک ناگهانی جهش در فعالیت های U شکل بازیابی است که در آن اقتصاد به تدریج صعود از رکود اقتصادی محیط زیست است که می تواند تا دو سال.

بر اساس روز دوشنبه 7 درصد بازار تجمع سرمایه گذاران امیدوارند که اقتصاد یک V-شکل بازیابی کرامر گفت که فعالیت های کسب و کار snaps back اگر حال شیوع است quelled به زودی.

“‘V’ است چه توجیه دیروز تجمع” اما “من باور نمی کنم در ‘V’ وقتی که می آید به این بازیابی,” او گفت:. —تایلر کلیفورد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما موارد بالا 387,000 آمازون تست ضد عفونی کننده مه در نیویورک انبار پس از تظاهرات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im