این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان ها در زیر به وقت شرق. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,259,317
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 154,694
  • ما موارد: بیش از 706,779
  • ما مرگ و میر: حداقل 37,079

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:44 am: بریتانیا گزارش شده است که خانههای گلی خالی راه های جدید برای حمایت مالی کسب و کار

بریتانیا با توجه به اعطای کمک مالی جدید ساز و برای کمک به شرکت های آسیب دیده از coronavirus اسکای نیوز گزارش داد و گفت که فرد وام به شرکت ها می تواند همراه با هم به اوراق بهادار. وزیر دارایی Rishi Sunak در حال حاضر مجموعه ای از طیف وسیعی از طرح های مختلف برای کمک به شرکت ها از طریق یک ملی مستند است که به طور موثر توقیف بخش های بزرگی از جهان پنجمین اقتصاد است.

Sunak بود در حال حاضر با توجه به برنامه اضافی برای کمک به ارائه وام به شرکت در بخش دیده می شود به عنوان یک ماده در کمک به اقتصاد مانند حمل و نقل هوایی خرده فروشی و مهمان نوازی اسکای نیوز گزارش با استناد به یک سند منتشر شده به شهر لندن موسسات توسط وزارت مالیه.

در مورد گزارش وزارت مالیه گفت: “ما همیشه به راه هایی برای بهبود بسته اما هیچ تصمیم گیری گرفته شده است.” —رادیو فردا

9:41 am: اسپانیا به پایان فصل فوتبال بدون هواداران در استادیوم

دومینیک Faget | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مسابقات فوتبال و دیگر رویدادهای ورزشی در اسپانیا برگزار خواهد شد در سالن خالی حداقل تا پایان تابستان شهردار مادرید گفت. خوزه لوئیس مارتینز-Almeida گفت: Onda Cero ایستگاه های رادیویی که بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد “نمی تواند تحت کنترل” در آن به حوادث بزرگ جمعیت به سر به طور معمول.

“در بهار و تابستان وجود خواهد داشت نه هر گونه حوادث با جمعیت در اسپانیا و احتمالا در پاییز یا” مارتینز-Almeida گفت. “بدیهی است از آنجا که این وضعیت را نمی توان به طور کامل تحت کنترل است. ما را مجبور به تغییر عادات و رفتارهای حتی پس از اجازه برای رفتن به خیابان.”

اسپانیا شده است یکی از سخت ترین-آمار کشور با بیش از 190,000 تایید موارد Covid-19 پشت تنها در ایالات متحده بیش از 20 ، 000 نفر در این کشور اروپایی.

لیگ اسپانیا نیست انتظار به سر حداقل تا پایان ماه مه. رئیس جمهور خاویر Tebas است گفت که او انتظار دارد به بازی چند بازی در خالی استادیوم و این لیگ نیز در حالات دیگر از جمله بازی بدون طرفداران از طریق سقوط.

“مسابقات فوتبال بدون هواداران در تابستان این امکان تا زمانی که سلامت و ایمنی شرایط در حال مشاهده” مارتینز-Almeida گفت. —آسوشیتد پرس

9:26 am: در اینجا چیزی است که زندگی پس از پناهگاه در محل ممکن است مانند نگاه در ما

ایالات متحده و بقیه جهان در حال از نزدیک به تماشای به عنوان چینی و کره جنوبی شهروندان تلاش برای بازگشت به زندگی عادی و تلاش به گمان آنچه بازیابی ممکن است به آنها بگویید در مورد آینده خود را.

سازمان دیده بان ویدیو زیر برای کسب اطلاعات بیشتر. —مگدلنا Petrova

9:15 am: بازار سهام در حال افزایش در امید به یک داروسازی راه حل ها به ویروس

هر چند بزرگ-بلیط و هزینه های کسب و کار کوچک ارائه وام های کوتاه مدت امداد رسانی به سرمایه گذاران می گویند یک coronavirus درمان شماره 1 go-ahead سیگنال آنها در حال انتظار برای به پرش به بازار در نیروی.

این مسابقه به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن تا کنون شامل عمده داروسازان Johnson & Johnson, Pfizer و مدرن.

که bullishness در مورد یک داروسازی راه حل در صفحه نمایش کامل در این هفته هنگامی که یک گزارش اعلام کرد که بیمارستان شیکاگو با استفاده از جلعاد را remdesivir در یک دادگاه به نظر می رسد به سهولت Covid-19 علائم در اکثر بیماران تحت درمان با این دارو.

“به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست که یک قوی درمان یا واکسن شما تحت cloud دوم-موج خطر و مردم محتاط تر در مورد نحوه تعامل آنها گفت:” یکی از استراتژیست بازار. —توماس فرانک

9:10 am: تایید ما موارد همچنان به صعود

8:53 am: شهر نیویورک کسب و کار باز ماندن با تبادل به تلاش های امدادی و رفتن مجازی

در سراسر شهر نیویورک کسب و کار به سختی شبیه خود قبل از انجام عملیات. طراحان مد هستند دوخت ماسک صورت به جای لباس رستوران ها باید تبدیل به فروشگاه های مواد غذایی و مشروب در حال ساخت الکل که بیش از حد قوی برای نوشیدن.

صاحبان کسب و کار شده اند تعیین مکان تقاضا منتقل شده در طول Covid-19 بحران و بدانند راه به حرکت کسب و کار خود را همراه با آن است.

برای بسیاری از نیویورکی, این یک احساس است که خواستار بازگشت به 9/11 زمانی که کل شهر بود و محوری را به یک واقعیت جدید و همسایه ها مشغول به کار به شکل از چگونه برای کمک به یک دیگر. این بار نیویورک در حال بازسازی از یک فاصله امن از هم جدا و اغلب بیش از اینترنت. —لورن Feiner

8:25 am: سازمان ملل بحث کاهش مستند به عنوان مشکلات اقتصادی رشد می کند

مردم راه رفتن و گذشته قرمز و سفید هشدار پلیس نوار در Plainpalais محل در ژنو در مارس 16, 2020, در این مستند با توجه به این رمان coronavirus Covid-19.

فابریس Coffrini | خبرگزاری گتی ایماژ

افزایش بیکاری مواجه و با بسیاری از شهروندان خود را در تلاش برای پایان می رسد دیدار با دولت ها در سراسر جهان در حال کشتی با کی و چگونه به کاهش محدودیت های طراحی شده برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس. اجباری مستندات برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید که تا کنون آلوده بیش از 2.2 میلیون نفر و برای آن هیچ واکسن آورده اند گسترده سختی.

در یک بیانیه مشترک از 13 کشور از جمله کانادا و برزیل و ایتالیا و آلمان خواستار همکاری جهانی برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

“این بسیار حیاتی است که ما با هم کار کنند برای صرفه جویی در زندگی و معیشت” گفتند.

که همچنین شامل بریتانیا, فرانسه, اندونزی, مکزیک مراکش, پرو, کره جنوبی, سنگاپور و ترکیه گفت: آن متعهد شد به “همکاری با همه کشورها به هماهنگی در بهداشت عمومی سفر تجاری اقتصادی و مالی اقدامات لازم به منظور به حداقل رساندن اختلالات و بازیابی قوی تر است.” —آسوشیتد پرس

8:15 am: سوئیس مرگ و میر می رسد 1,111 با عفونت افزایش به 27,404

سوئیس مرگ و میر از این کروناویروس جدید رسیده 1,111 مردم این کشور در آژانس بهداشت عمومی گفت: افزایش از 1,059 یک روز پیش از آن.

تعداد زیادی از مردم با نشان دادن تست مثبت برای این بیماری افزایش یافته و به 27,404 آژانس گفت: از 27,078. —رادیو فردا

8:00 am: هلند موارد صلیب 31,000 با 142 جدید مرگ و میر

هلند گزارش اضافی 1,140 جدید کروناویروس موارد مقامات بهداشت و درمان گفت: آوردن تعداد کل Covid-19 عفونت به 31,589.

هلندی مقامات بهداشت نیز ثبت 142 جدید مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus رویترز گزارش داد. — سام مردیت

7:20 am: اسپانیا در صدر تلفات 20,000

اسپانیا coronavirus تلفات صعود به 20,043 کشور وزارت بهداشت گفت: با توجه به چند رسانه ای, گزارش از 19,478 در روز جمعه.

دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان, اسپانیا, ثبت بیشترین تعداد از coronavirus موارد در اروپا است. — سام مردیت

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

6:35 am: نیجریه رئیس جمهور رئیس ستاد میرد پس از عقد قرارداد Covid-19 سخنگوی میگه

رئیس ستاد به نیجریه رئیس جمهور آبا Kyari سالگی پس از ابتلا به کروناویروس دولت سخنگوی رسمی تایید از طریق توییتر در روز شنبه.

Kyari بود که گزارش خود را در 70s تا به حال شده است دریافت درمان برای Covid-19 اما درگذشت روز جمعه انتخابات ریاست جمهوری, سخنگوی Garba شهو گفت.

به تاریخ غرب کشور آفریقایی ثبت 493 موارد از coronavirus با 17 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. — سام مردیت

5:40 صبح: ایران سوابق اضافی 73 مرگ و میر

ایران تایید کرده است 73 بیشتر مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته گزارش رویترز روز شنبه به نقل از یک وزارت بهداشت رسمی.

به تاریخ جمهوری اسلامی ثبت کرده است 80,868 عفونت Covid-19. — سام مردیت

یک مرد می پوشد یک ماسک تنفسی پس از مرگ و جدید تایید موارد نشان از coronavirus در قم, ایران در فوریه 25 سال 2020 است.

Stringer | Anadolu Agency via Getty Images

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im