این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.39 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 164,900
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (755,533) اسپانیا (196,664) ایتالیا (178,972) فرانسه (154,097) و آلمان (145,184).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:41 a. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

1:29 pm: نیوزیلند مجموعه به سهولت مستند محدودیت های هفته آینده

نیوزیلند خواهد حرکت از سطح آن 4 مستند در 11:59 p. m. به وقت محلی در روز دوشنبه, آوریل 27 نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت.

هشدار سطح 4 به معنی ساکنان ملزم به ماندن در خانه مگر اینکه آنها در حال ارائه خدمات ضروری; همه غیر ضروری کسب و کار و مکان های تجمع از جمله کافه ها و رستوران ها بسته هستند و گردهمایی های اجتماعی مجاز نمی باشد.

در این کشور باقی خواهند ماند هشدار سطح 3 به صورت دو هفته دیگر شروع مارس 28 قبل از دولت بررسی عفونت را گسترش و بیشتر تصمیم گیری یا سهولت و یا تشدید محدودیت های تنظیم شده آمده on May 11. در هشدار سطح 3, بسیاری از کسب و کار می تواند شروع به باز کردن اما آنها را به سلامت اضافی احتیاطی برای حفظ کارگران امن است.

“کسانی که دو هفته به ما می دهد یکی دیگر از چرخه انتقال به ارزیابی ما چگونه انجام می دهند. از وجود ما حرکت خواهد کرد اگر ما می توانیم و اگر ما آماده هستیم. اما تنها زمانی که ما آماده هستیم و تنها زمانی که آن را امن” protocol wine studio گفت.

نیوزیلند دارای 1,440 تایید و موارد احتمالی که از ساعت 9 صبح به وقت محلی در مارس 20 و 12 نفر فوت کرده اند که تا کنون با توجه به وزارت بهداشت. Saheli روی Choudhury

12:50pm: آلمان گزارش 1,775 دفاع کرد گرفته شد عفونت های جدید و 110 مرگ و میر

آلمان روز دوشنبه گزارش داد 1,775 دفاع کرد گرفته شد موارد جدید از coronavirus با توجه به رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

آورده است که تعداد موارد تایید شده در کشور به 141,672.

وجود 110 مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر به 4,404. — Huileng قهوهای مایل به زرد

12:30 pm: آسیای جنوب شرقی می تواند آینده coronavirus نقطه داغ

تعداد coronavirus عفونت در آسیای جنوب شرقی افزایش یافته است به سرعت در هفته های اخیر با نصب نگرانی در میان کارشناسان است که این منطقه می تواند تبدیل به یک نقطه داغ برای سریع گسترش بیماری است.

این منطقه به عنوان یک کل است که گزارش شده بیش از 28,000 موارد, یکشنبه, با توجه به داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع و اندونزی و فیلیپین و مالزی و سنگاپور حساب 87.9 درصد از کل موارد گزارش شده در جنوب شرقی آسیا و داده ها نشان داد.

در حالی که این منطقه شمارش شده است هنوز دور صدها هزار نفر دیده می شود در ایالات متحده و برخی از کشورهای اروپایی مطالعات متعددی نشان می دهد که ده ها هزار نفر بیشتر عفونت می تواند غیر قابل تشخیص با توجه به پایین تست میزان در کشورهایی مانند اندونزی و فیلیپین.

در ضمن در سنگاپور موارد مشخصی به طور چشمگیری در دو هفته گذشته با خوشه هایی از عفونت در میان کارگران مهاجر در بسته بندی خوابگاه. — ین ن لی

11.45 هستم: کره جنوبی گزارش کمتر از 20 نفر برای سومین مستقیم بعد

کره جنوبی روز دوشنبه گزارش 13 مورد جدید از coronavirus — سوم راست روز کشور ارسال شده کمتر از 20 مورد از عفونت های جدید.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع عفونت به 10,674 گفت: کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

روز یکشنبه در کره جنوبی گزارش داد هشت مورد جدید از coronavirus — اولین بار در مدت دو ماه است که این کشور گزارش تک رقمی ارقام است.

کره جنوبی یکی از سخت ترین آمار کشورهای آسیایی در این بیماری همه گیر اما ستایش شده است برای تلاش های خود برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که تحت تاثیر قرار است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

10:40 am: مشاغل از دست رفته به کروناویروس می تواند آهسته به بازگشت می گوید: S&P

نرخ بیکاری در آسیا و اقیانوس آرام می تواند افزایش به بیش از 3 درصد — بیش از دو بار در سال به طور متوسط رکود اقتصادی — اجتماعی فاصله اقدامات آمار ایجاد شغل می گوید S&P رتبه جهانی در یک گزارش منتشر شده در روز دوشنبه.

“افزایش بیکاری در آسیا-اقیانوس آرام به معنی کم عمق بازیابی پس از همه گیر موجود است و در برخی از اقتصادهای اعتباری استرس برای قوی تر خانواده ها گفت:” شان Roache آسیا-اقیانوس آرام اقتصاددان ارشد در S&P رتبه جهانی. “داده های تاریخی نشان می دهد که مشاغل از دست رفته نیست به راحتی به دست آورد.”

بخش خدمات است که مهم ترین کارفرما در آسیا-اقیانوس آرام حسابداری برای 55 در 100 شغل با توجه به S&P. بسیاری از سرویس های جدید در بخش مشاغل ایجاد شده توسط کوچک و اواسط اندازه شرکت و آنها معمولا کمتر منابع به قرعه کشی برای آب و هوا ناگهانی اقتصادی, توقف, گفت:, S&P. دسترسی به منابع مالی در خصوص یک چالش مداوم و به احتمال زیاد به بدتر با توجه به عدم اطمینان اقتصادی.

“به عنوان درآمد سقوط به زنده ماندن این شرکت مجبور خواهد شد برای کاهش هر چه هزینه های آنها می تواند. در بسیاری از موارد خود بیشترین هزینه خواهد بود که دستمزد بیل گفت:” S&P.

حتی اگر کارگران را آویزان بر روی شغل خود را از آنها رنج می برند ممکن است یک برش در ساعت و دستمزد, اضافه آژانس رتبه بندی. — Huileng قهوهای مایل به زرد

10:15 am: کشاورزان می تواند به عنوان برندگان قهوه قیمت سنبله و کشورهای ذخیره کردن در طول همه گیر

نگرانی از اختلال در زنجیره تامین در میان همه گیر منجر به برخی از درجه ای از احتکار در میان کشورها و مصرف کنندگان — که با توجه به قیمت قهوه افزایش بسیار مورد نیاز.

یک کشاورز میدارد دانه های قهوه در طول زمان برداشت در Karo در شمال سوماترا اندونزی, در تاریخ 29 مارس سال 2020 است.

Jefta تصاویر | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

این خبر خوبی برای کشاورزان در کلید قهوه-تولید مناطق که تلاش شده به عنوان قیمت قهوه شده اند افتادن در سال های اخیر است. پس از سال 2016 کاهش یافته است 30 ٪ کمتر از میانگین در طی دهه گذشته به گفته سازمان بین المللی قهوه.

اما قیمت Arabica, جهان, شایع ترین, تولید, قهوه, گل رز ماه گذشته به دلیل نگرانی بیش از در دسترس بودن آن گفت: ICO. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:29 am: اروپا CDC می گوید قاره بیش از 1 میلیون نفر

9:03 am: نخست وزیر فرانسه هشدار مردم نیاز به یادگیری برای زندگی با ویروس’

فرانسه نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: مردم نیاز به “یادگیری برای زندگی با ویروس” پس از این کشور در آسانسور آن مستند در مارس 11, آسوشیتد پرس گزارش داد.

مردم به احتمال زیاد نیاز به پوشیدن ماسک صورت هنگام گرفتن حمل و نقل عمومی در حالی که کسانی که از خانه کار می کنند باید همچنان به انجام این کار با توجه به فیلیپ AP گفت:, و اضافه کرد که نخست وزیر هشدار داد بحران اقتصادی “بی رحمانه خواهد بود.”

فرانسه یکی از کشورهای اروپایی است که ضربه سخت گیر با تعداد کل موارد در بیش از 154,000 و بیش از 19,700 مردم ” بوده و داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد. — Saheli روی Choudhury

8:39 am: چین گزارش 12 مورد جدید می گوید: بیشتر مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 12 مورد جدید از عفونت با هشت نفر از آنها منسوب به مسافران از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده است اما وجود دارد 49 اضافی موارد عفونت بدون علامت که در آن یک فرد آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نمی دهد هر یک از علائم معمول در ارتباط با این بیماری است.

وجود دارد حداقل 82,747 موارد عفونت در سرزمین اصلی چین پس از وقوع اولین گزارش در هوبئی استان در اواخر سال گذشته. در حالی که چین می گوید بسیاری از آنها درمان شده است در اطراف 4,632 نفر کشته شده اند. مرگ و میر صعود هفته گذشته پس از ووهان کانون شیوع آن تجدید نظر آمار و ارقام است که افزایش مرگ و میر 50 درصد. — Saheli روی Choudhury

7:30 am: سنگاپور گزارش 596 موارد جدید هل دادن مجموع تعداد به بیش از 6000

سنگاپور گزارش داد 596 موارد جدید Covid-19 از ظهر به وقت محلی در مارس 19. بسیاری از آنها مربوط به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی — به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی که در انجام فشرده کارهای ساختمانی برای حمایت از خانواده های خود را.

نمای کلی از Toh Guan خوابگاه یک هدف ساخته شده کارگران مهاجر خوابگاه شده است که در فهرست به عنوان یک انزوای منطقه در آوریل 19, 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

روز یکشنبه اعداد به ارمغان آورد و مجموع موارد در دولت شهر به 6,588 یک افزایش شدید در عفونت از اوایل ماه مارس به عنوان بیشتر مردم و به ویژه کسانی که زندگی در خوابگاه تست شده اند در هفته های اخیر. تقریبا همه غیر ضروری خدمات در سنگاپور به طور موقت بسته شد در حالی که ساکنان شده است گفت: برای سرمایه گذاری در خارج تنها برای کارهای ضروری مانند خرید مواد غذایی.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 768 مردم باید به طور کامل از بهبود عفونت و مرخص شده از بيمارستان و جامعه انزوا امکانات در حالی که 11 نفر فوت کرده اند ، — Saheli روی Choudhury

7:24 am: Global موارد گزارش شده بیش از 2.39 میلیون تلفات به بیش از 164,000

تعداد کل عفونت در سراسر جهان افزایش یافته است به 2,394,291 و حداقل 164,938 که مردم از این بیماری با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد گزارش شده عفونت با 755,533 موارد در کشور هاپکینز داده ها نشان داد.

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان هر یک گزارش بیش از 145,000 موارد هر. موارد در بریتانیا صعود به بیش از 121,000 با توجه به هاپکینز و بیش از 16000 نفر در آنجا کشته شده اند.

هند است که در یک دوره طولانی از مستند تا 3 مه گزارش شده بیش از 17,600 موارد و 559 مرگ و میر هاپکینز داده ها نشان داد. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:31 pm: ما در صدر بیش از 750,000 موارد به عنوان برگ برنده می گوید او را با استفاده از DPA به افزایش پزشکی سواب

تعداد کل coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر در 755,533 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. این ویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 40 ، 000 نفر در ایالات متحده نزدیک به یک چهارم از تمام مرگ و میر ناشی از Covid-19 سراسر جهان با توجه به JHU داده است.

نیویورک فعلی کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده در حال ضبط بیش از 500 تن در روز است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که دولت او است که به دنبال کمک به بیمارستان های روستایی شده اند که صدمه دیده بسیار بد. او همچنین گفت که او قرار بود به استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش گرد و خاک تولید در یک مرکز در میان coronavirus تست کمبود. رئیس جمهور اعلام می آید پس از فرمانداران خواستار فدرال کمک به سطح شیب دار تا تست در سراسر ایالات متحده — Riya Bhattacharjee نوح Higgins-دان

4:24 pm: ایران فروش و اجاره عقب 22 هواپیما در تلاش برای صرفه جویی در پول نقد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هواپیمایی متحده زده است در برخورد با یک هواپیمای اجاره شرکت برای فروش و اجاره عقب 22 هواپیما. نه ایران و نه بانک مرکزی حمل و نقل هوایی چین نشان داد که شرایط مالی این قرارداد اعلام کرد صبح روز یکشنبه.

این حرکت کمک خواهد کرد که ایالات صرفه جویی در پول نقد و ترازنامه انعطاف پذیری بیشتر آن را به عنوان چهره های نصب ضرر و زیان ناشی از کروناویروس که باعث جهانی شیرجه رفتن در سفر هواپیمایی.

در اوایل این هفته ایالات مدیر عامل اسکار Munoz گفت: کسب و کار است و اساسا کاهش یافته و به صفر است. “ما انتظار داریم که به پرواز کمتری از مردم در طول ماه مارس از ما را در یک روز در مارس 2019,” Munoz نوشت: در یک یادداشت به کارکنان میدهد و قصد دارد برای کاهش آن برنامه 90 ٪ در ماه مه. — فیل LeBeau

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما مرگ و میر پیشی 40,000 به عنوان موارد آمار 750,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im