این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,214,800
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 150,948
  • ما موارد: بیش از 683,700
  • ما مرگ و میر: حداقل 34,575

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:45 pm: آخرین بازدید جمعیت جکسون سواحل آنها پس از بازگشایی برای ورزش و فعالیت

هزاران نفر از مردم با عجله به سواحل در جکسون ویل فلوریدا پس از بازگشایی به طور خاص برای ورزش و فعالیت اهداف از جمله پیاده روی شنا و دوچرخه سواری.

بازگشایی همراه با محدودیت ها و ساعت. بازدید کنندگان خواسته شد تا به باقی می ماند شش فوت از مردم و برخی از اقلام ممنوع از جمله آفتاب, حوله و صندلی و همچنین هر گونه فعالیت های گروه با توجه به اخبار محلی گزارش.

جکسنویل بیچ شد اولین بار در کشور برای بازگشایی شده است. —جنیفر الیاس

7:20 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما کشاورزان را دریافت خواهد کرد $19 میلیارد دلار برای کاهش coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که 19 میلیارد دلار برنامه های امداد برای کمک به کشاورزان برای مقابله با تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر از طریق یک بسته است که شامل پرداخت مستقیم و جرم خرید از تولید گوشت و دیگر محصولات.

“این مردم بزرگ بزرگ آمریکایی هرگز شکایت هرگز شکایت – آنها فقط به انجام آنچه آنها باید انجام دهیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که اعلام مزرعه کمک برنامه که به او گفته خواهد شد که 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم.

ایالات متحده وزارت کشاورزی در بیانیه ای گفت: آن را با شریک منطقه ای و محلی توزیع کنندگان به خرید 3 میلیارد دلار در تولید لبنیات و گوشت است. —رادیو فردا

6:55 pm: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید شرکت های فن آوری کلید به بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت

شرکت های فن آوری کلیدی خواهد بود برای حمایت از کالیفرنیا در حال رشد “ارتش” از coronavirus تماس با ردیاب و در نهایت بازگشایی دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت CNBC.

Newsom طرح بازگشایی دولت است که به شدت وابسته به ظرفیت برای آزمون به طور گسترده ای برای ویروس ها و برای انجام تماس ردیابی به موجب آن پرسنل شناسایی و ردیابی افرادی که در تماس با فرد آلوده است. او گفت: کالیفرنیا-بر اساس تکنولوژی شرکت های کلید برای این تلاش است.

“ما خیلی خوشحال با کار مارک زوکربرگ انجام شده است برای حمایت از باز کردن دسترسی به اطلاعات مناسب در یک ناشناس راه غیر فردی یا شخصی راه از جمله اپل و گوگل و دیگران” گفت: در CNBC “پول سریع.” “است که واقعا به ما کمک می کند با سیستم عامل های فن آوری برای کمک به ما مکمل و یا حمایت از تلاش های فردی ردیاب ارتش است که همه ما در حال شروع به ساخت و قطار…” —خواهد Feuer, هانا میلر

6:47 pm: که می گوید چین تجدید نظر coronavirus عفونت اطلاعات به ترک هیچ موردی ثبت نشده’

پکن – مارس 13: مسافران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها خروج یک قطار در یک ایستگاه مترو در روز دوشنبه ساعت شلوغی در مارس 13, 2020 در پکن ، با توجه به آمار سازمان بهداشت جهانی که از امروز تجمعی تعداد موارد تایید شده از COVID-19 بیش از حد 1.69 میلیون از جمله 106,138 مرگ و میر. (عکس Lintao ژانگ/گتی ایماژ)

Lintao ژانگ | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفت که چین در آن تجدید نظر Covid-19 عفونت شمارش “به ترک هیچ موردی ثبت نشده” است و کشورهای دیگر نیز به احتمال زیاد نیاز به اصلاح اطلاعات خود را به عنوان سیستم در سراسر جهان در حال غرق شده است.

ووهان کانون شیوع کروناویروس در چین اضافه شده 325 مورد تأیید و 1,290 مرگ و میر به این شهر Covid-19 تعداد دفعات مشاهده شده پس از “یک شهر گسترده بررسی” رسانه های دولتی گزارش داد که جمعه است.

“این کار انجام شد در تلاش برای ترک هیچ موردی ثبت نشده” دکتر ماریا ون Kerkhove را که منجر دانشمند در Covid-19 گفت: در اخبار جلسه از آژانس ژنو مقر. “آنها در تشییع جنازه خدمات سیستم های. آنها در بیمارستان سیستم. آنها در آزمایشگاه برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه تکراری و یا اگر وجود دارد هر گونه موارد از دست رفته است.” —خواهد Feuer نوح Higgins-دان

6:34 pm: مک کانل کارتی انتخاب کنید تکرار برای کمیته برای نظارت بر صندوق نجات

6:25 pm: میسی گزارش به دنبال استفاده از املاک و مستغلات به آمده تا با پول نقد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

چند نفر عبور میسی هرالد مربع موقعیت در 17 مارس قبل از آن بسته به دلیل COVID-19.

منبع: لورن توماس, CNBC

6:14 pm: جی پی مورگان می گوید که $26 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک کمک برنامه های کاربردی که نیاز به بودجه

6:05 pm: تقاضا برای خانه های روستایی را نشان می دهد ‘عمیق روانی تغییر” با توجه به coronavirus Redfin مدیر عامل می گوید:

مدیر عامل شرکت کارگزاری املاک و مستغلات Redfin گفت که تقاضا برای خانه های منتقل شده به مناطق روستایی به عنوان واکنش مردم به این بیماری همه گیر کوروناویروس و نگاه به حرکت در خارج از متراکم مناطق شهری است.

“ما را دیده اند که مردم بیشتر علاقه مند به آن خانه در پای کوه, دریاچه,” Glenn Kelman گفت: در CNBC “بسته شدن بل.” “روستایی تقاضا بسیار قوی تر در حال حاضر از شهری تقاضا و این یک تلنگر از آن شده است برای طولانی ترین زمان, که در آن همه می خواستم به زندگی در شهرستان. ما را ببینید که چگونه از آن می آید اما به نظر می رسد عمیق روانی تغییر در میان مصرف کنندگان که به دنبال خانه.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بالونی بیکاری در ایالات متحده و ساخت و ساز متوقف در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور. فرمانداران در بسیاری از ایالت ها از جمله در بخش شمال شرقی این کشور را تمدید سفارشات خود را برای ماندن در خانه را به اواسط ماه مه.

شده است وجود دارد یک قطره بزرگ در خانه, قیمت Kelman گفت: از آنجا که لیست جدید کاهش یافته است بیش از تقاضا از خریداران. Kelman گفت: خرید و تقاضا پایین است حدود 20% اما مثال تقاضا پایین است حدود 60 درصد است که نگه داشته قیمت از سقوط. —جسی پوند

5:30 pm: پس از سردرگمی زودتر از پر کردن الزامات بخشیده و جانبازان را دریافت محرک به طور خودکار چک

جانبازان و اعضای خانواده خود را به طور خودکار دریافت coronavirus محرک چک از دولت فدرال بدون بیشتر عمل مورد نیاز از آن دسته از افراد وزارت خزانه داری و IRS جمعه اعلام کرد.

وجود داشته است در اوایل سردرگمی به اینکه آیا به عنوان بسیاری از 2 میلیون و جانبازان را از دست در یک بار فدرال پرداخت.

آن را در میان آخرین snafus برای $290 میلیارد برنامه ای که ایجاد شد به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته تصویب شده در ماه گذشته. —گرگ Iacurci

5:15 pm: NBA می رسد توافق بر کاهش جبران بازیکن

کمیسر NBA آدم نقره ای

استیسی ریور | گتی ایماژ

انجمن ملی بسکتبال و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط اعلام کرد که آنها درباره توافق در مورد کاهش بازیکن غرامت در طول Covid-19 pandemic, با توجه به بیانیه مشترک.

این توافق نامه تصریح می کند که به منظور به بازیکنان بیشتر تدریجی کاهش حقوق و دستمزد, برنامه کاهش 25 درصد آغاز خواهد شد و با بازیکنان دو بار در ماه پرداخت به علت مه 15. این سازمان ها همچنین توافق کردند که چگونه به کاهش بازیکن جبران خسارت در صورت دائمی لغو زمان فصل به طور منظم و یا بازی حذفی به دلیل بیماری همه گیر.این توافق دسته جمعی بین NBA و NBPA تصریح می کند که جبران همه NBA فهرست بازیکنان باید کاهش می یابد در این رویداد از یک “نیروی majeure” رویداد مانند یک بیماری همه گیر و یا دولت منظور با استفاده از یک فرمول بر اساس تعدادی از بازی ها از دست رفته است. —هانا میلر

4:30 pm: San Francisco ساکنان نیاز به پوشیدن پوشش صورت ضروری در کسب و کار

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد بهداشتی جدید سفارش سهشنبه نیاز ساکنان شهر و کارگران به سایش پوشش صورت ضروری در کسب و کار و حمل و نقل عمومی. منظور می رود به اثر در 11:59 بعد از ظهر روز جمعه اما اجرا نمی شود تا مارس 22.

حمل و نقل کارگران و دیگر کارمندان ضروری است که ارتباط برقرار کردن با مردم نیز باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. کسب و کار نیز نیاز به “گام های منطقی” به نوار ورود و رد خدمات به کسانی که نمی پوشیدن چهره پوشانده اند.

قانون جدید قرار است برای کمک به این شهرستان آماده شدن برای آینده بلند کردن اجسام از آن زمان پناهگاه در محل سیاست و کاهش انتقال این ویروس با توجه به سفارش. —هانا میلر

4:06 pm: بوئینگ برای از سرگیری تولید در فیلادلفیا

بوئینگ در حال برنامه ریزی برای از سرگیری تولید در فیلادلفیا مرکز در شهرستان ریدلی روز دوشنبه پس از تعلیق عملیات برای دو هفته.

این شرکت گفت: این امر تلو تلو خوردن شیفت و نیاز کارکنان به رعایت جدید فیزیکی فاصله اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش Covid-19.

بوئینگ روز پنجشنبه گفت که هواپیماهای تجاری تولید خواهد سر در سیاتل-منطقه کارخانه در اوایل روز شنبه. —آماندا Macias

4:03 pm: داو جهش 700 امتیاز بسته در بالاترین سطح خود از مارس

سهام رسید پس از گزارش گفت: Gilead Sciences مواد مخدر نشان داد برخی از اثربخشی در درمان coronavirus دادن سرمایه گذاران برخی از امید وجود دارد می تواند یک راه حل درمان است که کمک می کند تا این کشور بازگشایی سریع تر از خاموش شدن ناگهانی گسترده است که سقوط اقتصاد به رکود اقتصادی است.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 704 امتیاز یا 3 درصد است. S&P 500 معامله 2.7 درصد و بالاتر در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.4%. —فرد ایمبرت

3:51 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته متحده ‘آزاد’ پس از او مسائل جدید کروناویروس دستورالعمل ها و تظاهرات پاپ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد سوال به او آدرس روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, مارس 13 سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا برای “LIBERATE” ترکیب فشار بر رهبران دولت شروع به شل شدن آنها سخت اجتماعی فاصله اقدامات میان coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور نصایح در توییتر یک روز پس از کاخ سفید صادر شده جدید دستورالعمل های فدرال در “بازگشایی” اقتصاد ارائه متحده و مناطق گسترده مسیر به سمت کاهش محدودیت های خود را در کسب و کار و فردی ساکنان.

توییت — مشخص شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی ترین تماس و در عین حال برای دولت اقتصاد برای بازگشایی — نیز تکرار تعداد فزاینده ای از تظاهرات در سراسر این کشور منجر عمدتا توسط هواداران خود خواستار فرمانداران تغییر اجتماعی خود فاصله قوانین. سه کشور مغلوب ساختن پیشی جستن هدف قرار داده اند دموکراتیک فرمانداران. —کوین Breuninger

3:46 pm: فرماندار کالیفرنیا نام Steyer, یلن فنی و اجرائی برای بهبود کسب و کار نیروی کار

میلیاردر نیکوکار تام Steyer که راه اندازی گران ناموفق انتخابات ریاست جمهوری خواهد co-صندلی یک نیروی کار در کالیفرنیا است که تمرکز بر گرفتن اقتصاد و دوباره در حال اجرا.

پانل های اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواهد بود متشکل از بیش از 70 نفر از جمله سابق رئیس فدرال رزرو جانت یلن دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک.

نیروی کار هدف این است که برای کمک به کالیفرنیا را بهبود می یابند به همان سرعتی که امکان پذیر است از این فاجعه اقتصادی ناشی از کوروناویروس. اقتصادی وظیفه نیروی دیدار خواهد کرد دو بار در ماه از طریق 2020. —یاسمین خرم

3:30 pm: میر جهانی صلیب 150,000

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس عبور 150,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز فقط یک هفته پس از هدف قرار دادن 100,000 معیار.

ایالات متحده منجر دنیا در مرگ و میر با حداقل 34,575. ایتالیا همچنان به دیدن نرخ مرگ و میر بالا با بیش از 22 ، 000 مرگ و میر. مرگ عوارض در اسپانیا و فرانسه هر یک با نزدیک شدن 20,000.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 2.2 میلیون نفر در سطح جهان در حدود چهار ماه پس از آن در چین نشات گرفته. —سارا سالیناس

3:22 pm: خرده فروشان و رستوران ها و هتل ها دریافت 18 ٪ از کسب و کار کوچک کمک مالی نقدی

خرده فروشان و رستوران ها و هتل ها در خط مقدم از coronavirus همه گیر — یک ترکیب 18 درصد از $342 میلیارد اختصاص داده شده به عنوان پنج شنبه تحت فدرال جدید برنامه دولت برای کمک به شرکت های کوچک نگه داشتن پرداخت کارکنان خود را در طول گسترده خاموش کردن داده ها از سازمان برنامه در حال اجرا نشان داد.

شرکت های ساخت و ساز — تک صنعت با بزرگترین نگاهی کردم حدود 13 ٪ از کل. در تمام SBA تا به حال بودجه 1.66 میلیون وام. شرکت در تگزاس و کالیفرنیا و نیویورک با هم حدود 23 ٪ از همه وام های تا کنون.

داده ها را شامل نمی شود نهایی 7 میلیارد دلار از پول است که اختصاص داده شده تحت برنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال مذاکره با کنگره بیش از اضافه کردن اضافی 250 میلیارد دلار به گلدان. —رویترز

2:49 pm: نیسان گسترش ما تعطیلی کارخانه

نیسان موتور است گسترش shutdown از آن چهار متحده امکانات تولید تا اواسط ماه مه.

این خودروساز ژاپنی است نقل مکان کرد بازگشایی از گیاهان خود را چندین بار به عنوان Covid-19 همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده طرح اخیر نگه داشته و امکانات بسته از طریق آوریل است. گیاهان شده اند پس از 20 مارس.

نیسان در انتشار آن گفت: “ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت از نزدیک و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

این شرکت با استخدام بیش از 14,000 کارکنان در ایالات متحده آمریکا از جمله 10,000 ساعتی تولید کارگران است. —مایکل Wayland

2:31 pm: خارج استخدام می رسد هدف از 150,000 را در 50000 تا بیشتر

تحویلدار حلقه تا خریداران در فروشگاه وال مارت در Burbank, California.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

خارج شده گفت: این هدف خود رسیده استخدام 150,000 مردم را به نگه دارید تا با تقاضا برای مواد غذایی, ماشین آلات دوخت ریش پرچین و دیگر موارد در این بیماری همه گیر. در حال حاضر آن گفت که قصد دارد به استخدام 50,000 کارکنان اضافی.

خرده فروش دریافت بیش از 1 میلیون برنامه های کاربردی است و به طور متوسط 5,000 استخدام در هر روز خارج شده است رئیس مردم افسر دانا موریس گفت: در وب سایت شرکت. او گفت: حدود 85 درصد استخدام شده اند به صورت موقت یا پاره وقت نقش اما برخی دائمی تبدیل خواهد شد.

وال مارت اعلام کرد قصد دارد به رشد نیروی کار خود را در اواسط ماه مارس. برای سرعت بخشیدن به استخدام آن کوتاه شده آن روند استخدام از دو هفته به 24 ساعت مجاز نامزدها به درخواست با ارسال یک پیام متنی. این شرکت با بیش از 70 شرکت برای پیدا کردن کارگران آواره furloughs در سخت ضربه صنایع مانند رستوران ها و هتل ها. —ملیسا Repko

2:15 pm: بیوتکنولوژی افزایش شاخص سهام مردم ‘گرسنه’ به صورت اخبار خوب در coronavirus

Biotech رسید پس از جزئیات جدید در نزدیک تماشا کارآزمایی بالینی برداشته امیدوار است که دانشمندان ممکن است نزدیک به یک درمان برای coronavirus.

این اب یک ETF که آهنگ های بیوتکنولوژی بزرگترین بازیکنان بود تا بیش از 3 درصد در بهداشت و درمان-مراقبت از انتشار آمار خبر داد برداشت اولیه از یکی از Gilead Sciences’ آزمایش های بالینی برای داروی ضد ویروسی remdesivir. دانشگاه شیکاگو دریافتند که بیماران مبتلا به Covid-19 تا به حال “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی” و ترخيص شدند در کمتر از یک هفته با توجه به آمار.

خبری که بیوتکنولوژی شرکت مدرن دریافت $483 میلیون دلار بودجه فدرال خود را برای توسعه واکسن همچنین تقویت بخش بالاتر است.

در حالی که کارشناسان بیماری های عفونی احتیاط در مقابل پریدن به نتیجه گیری گفت: جزئیات جدید از جلعاد دادگاه صرفا حدیثی سرمایه گذاران خرده فروشی هستند “گرسنه” برای اخبار خوب در ویروس تحلیلگران می گویند. کسانی که سرمایه گذاران می تواند خود را از گرسنگی و هدایت آن به خرید سهام آنها گفت. —برکلی لاولیس جونیور

2:02 pm: San Diego Comic-Con لغو

برای اولین بار در 50 سال سن Diego Comic-Con لغو شده است.

سازمان در پشت این رویداد سالانه را اعلام کرد فرهنگ پاپ جشن دیگر نمی خواهد رخ می دهد در ماه ژوئیه به دلیل مداوم شیوع کروناویروس. نشان می دهد باز خواهد گشت در 2021.

اگر چه بزرگترین طنز کنوانسیون در ایالات متحده, San Diego Comic-Con که اغلب به نام SDCC یکی از معتبر ترین در جهان سرگرمی. اینجا هالیوود پرده جدید پروژه های سکسی فیلم های آینده و اعلام جدید بازیگران اعضا به آمار نشان می دهد و فیلم franchises. —سارا Whitten

1:56 pm: که مسائل هشدار در coronavirus تست: هیچ مدرکی وجود ندارد که آنتی بادی آزمایشات نشان می دهد ایمنی

سازمان بهداشت جهانی (WHO) ویژگی های منجر ماریا ون Kerkhove مذاکرات در یک نشست خبری روزانه در COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که heardquaters در ژنو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی هشدار در مورد کوروناویروس تست و گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که آزمايشهاي می تواند نشان دهد که آیا یک فرد دارای ایمنی و یا دیگر در معرض خطر تبدیل شدن به reinfected.

“این تست آنتی بادی قادر به اندازه گیری است که سطح سرولوژی حضور که سطح آنتی بادی, اما این بدان معنا نیست که کسی با آنتی بادی” مصون هستند دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو.

به اصطلاح سرولوژی یا آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که آیا یک فرد تا به حال Covid-19 در گذشته و یا بدون علامت و یا بهبود.

Kerkhove گفت که مقامات کشف بسیاری از کشورها نشان می دهد این آزمون قادر خواهد بود به “ضبط آنچه آنها فکر می کنم خواهد شد اندازه گیری ایمنی است.”

“در حال حاضر ما هیچ شواهدی وجود دارد که استفاده از یک تست سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد مصون است و یا محافظت از عفونت مجدد” او گفت:. —برکلی لاولیس جونیور خواهد Feuer

1:49 pm: آنتی بادی مطالعه نشان می دهد Covid-19 می تواند به مراتب بیشتر شایع در منطقه خلیج از آمار رسمی نشان می دهد

چگونه شایع است Covid-19?

این یک سوال سخت برای پاسخ به, با توجه به عدم در دسترس تست و این واقعیت است که برخی از افرادی که در معرض ویروس نمایشگاه خفیف علائم یا بدون علائم در همه.

دو گروه های تحقیقاتی با کمک یک تیم از داوطلبان به دنبال بهتر حس واقعی فراوانی در شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا که یکی از اولین مکان هایی در آمریکا که در آن جامعه گسترش يافت. آنها آزمایش از 3300 نفر با درخواست داوطلبان به نشان می دهد تا به یکی از سه تست سایت های محلی.

در یک مطالعه منتشر شده در جمعه, محققان بسیاری از آنها مورد ستایش قرار داد از دانشگاه استنفورد اشاره کرد که نتایج نشان می دهد که Covid-19 می تواند به مراتب گسترده تر از رسمی شمارش نشان می دهد. —کریستینا فار

1:40 pm: Pro golf قصد دارد برای اولین بار اصلی ورزش به بازگشت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مشاهده 17th سبز خالی در دور دوم لغو شد بازیکنان قهرمانی در بازیکنان ورزشگاه البته در TPC Sawgrass در 13 مارس سال 2020 در پونته ودرا بیچ FL.

بن جارد | PGA TOUR via Getty Images

PGA Tour است که به دنبال برای اولین بار اصلی ورزش به بازگشت به اقدام پس از شیوع کروناویروس اما وجود خواهد داشت یک کلید تغییر زمانی که بازیکنان بازگشت به لینک کلیک کنید برای ژوئن 8 چارلز شواب به چالش بکشد. وجود خواهد داشت بدون تماشاگر در می ایستد.

PGA Tour کمیسر جی موناهان به نظر می رسد در CNBC “Squawk کوچه” به بحث در مورد گلف بازگشت و چگونه این تصمیم در زمانی که coronavirus آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان است.

موناهان گفت: این تور را ندارد تصمیم به آرامی و او و تیم خود را صرف بی اندازه از مقدار زمان فکر کردن در مورد تدارکات بازگشت و گرفتن بازخورد از بازیکنان خود را.

“ما تا به حال بیش از 10 کنفرانس تلفنی برخی از ماندگار دو ساعت که ما در مورد فکر می کردم ما سرگیری,” موناهان گفت.

این بحث شامل Jordan Spieth کوین Kisner چارلی هافمن و حدود یک دوجین دیگر از بازیکنان که نشستن در این سفر سیاست تخته.

“بازیکنان ما مشتاق به بازگشت هیجان زده برای الهام بخشیدن به این کشور اما همچنین می دانیم که در اعلام برنامه ما در حال رفتن به انجام این کار در یک محیط امن و مسئول راه” موناهان گفت. —جسیکا طلایی

1:25 pm: کارآفرینان در سمت چپ سرد بعد از چک حفاظت از برنامه اجرا می شود از پول

کریس مایرز کاربردی برای بخشایش وام از دولت فدرال است. او را در حال اجرا کسب و کار خود را به عنوان اگر تاسیسات اضافی ممکن است در راه خود را..

“من فقط cobbling کار به اندازه کافی با هم سعی کنید پوشش استودیو اجاره و کمی از incidentals گفت:” بالتیمور مبتنی بر عکاس. بیمارستان ها و کالج ها در حال معمول خود مشتریان و گسترش به مصرف بیشتر مستقل عکاسی خبری کار با مجلات محلی.

“امیدوارم من نمی ضرب و شتم من حساب بانکی بیش از حد – 90 درصد به 95 درصد از کسب و کار رفته است راست, در حال حاضر, بنابراین من فقط نگه داشتن چراغ در” مایرز گفت.

مایرز است که در میان میلیون ها نفر از کارآفرینان اعمال می شود که برای یک تکه از $349 میلیارد چک حفاظت از برنامه و یا PPP. آن بوده است مدت پنج روز از او اعمال می شود و او هنوز مطمئن نیست که آیا او به دریافت کمک های مالی. –Darla Mercado

1:04 pm: بریتانیا راه اندازی واکسن نیروی کار

بریتانیا راه اندازی یک نیروی کار برای حمایت از تلاش ها برای ایجاد یک coronavirus واکسن در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

دولت گفت: 21 جدید پروژه های تحقیقاتی خواهد دریافت بودجه از 14 میلیون پوند سرمایه گذاری استخر “به سرعت در حال پیشرفت درمان و واکسن.”

نیروی کار را شامل AstraZeneca و پژوهش موسسه خیریه ولکام تراست.

یک میلیون دوز از یک پتانسیل Covid-19 واکسن در حال توسعه توسط دانشمندان بریتانیایی در دانشگاه آکسفورد در حال حاضر در حال تولید و حتی قبل از محاکمه و اثبات آن است که آیا موثر این تیم گفت.

“انگلستان دانشمندان در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند برای پیدا کردن یک واکسن است که دعوا coronavirus صرفه جویی و حفاظت از زندگی مردم است. ما بصورتی پایدار و محکم ایستاده در پشت سر آنها در تلاش های خود را” کسب و کار وزیر Alok شارما گفت. —رادیو فردا

12:49 pm: کار وزیر: بسیاری از ایالت توزیع 600 $در هر هفته در فدرال کمک های بالای دولت مزایای بیکاری

12:32 pm: ایتالیا روزانه coronavirus مرگ و میر افزایش می یابد هر چند موارد جدید به طور گسترده پایدار

دکتر انریکو Ramoni پوشیدن دنده محافظ, چک در تجهیزات پزشکی بیمار در جدید COVID-3 سطح مراقبت ويژه درمان COVID-19 بيمار در Casal Palocco بیمارستان در نزدیکی رم در 8 آوریل سال 2020 در این کشور مستند با هدف توقف گسترش COVID-19 اپیدمی ناشی از رمان coronavirus.

آلبرتو Pizzoli | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مرگ و میر ناشی از Covid-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 575 تا از 525 روز قبل در حالی که تعداد موارد جدید کاهش یافته است کمی به 3,493 از قبلی 3,786.

روزانه برگه گسترش گسترده وضعیت پایدار در محل گذشته بیش از 12 روز است.

این فلات است که بطور قابل توجهی پایین از قله رسیده در اطراف پایان ماه مارس است اما روند نزولی است اقدام به عنوان به طور گسترده ای امید در کشور است که در مستند برای تقریبا شش هفته.

کل مرگ و میر پس از شیوع بیماری در ایتالیا آمد به نور در فوریه. 21 گل رز به 22,745 مدنی حفاظت آژانس گفت: ایران دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است.

تعداد رسمی مورد تأیید صعود به 172,434 سومین جهانی tally, پشت کسانی که از ایالات متحده و اسپانیا. —رادیو فردا

12:26 pm: فرانسه اختلافات ادعا می کنند که Covid-19 مربوط به آزمایشگاه تحقیقاتی در چین

فرانسه روز جمعه گفت هیچ شواهدی از ارتباط بین coronavirus و کار P4 آزمایشگاه تحقیقاتی در چین در شهر ووهان که در آن همه گیر آغاز شده است.

“ما می خواهم به آن را روشن است که در این روز هیچ شواهد واقعی همخوانی اطلاعات به تازگی در گردش در ایالات متحده مطبوعات است که ایجاد ارتباط بین ریشه های Covid-19 و کار P4 آزمایشگاه ووهان چین” یک مقام رسمی در جمهوری امانوئل پاکسازی شدهاند. —رادیو فردا

12:17 pm: نیویورک هنوز مبارزات با 2,000 جدید کروناویروس بستری شدن در بیمارستان یک روز رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید:

نیویورک است که هنوز در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در سراسر کشور با 2,000 جدید بستری شدن در بیمارستان یک روز حتی به عنوان مقامات دولتی را قصد دارد به تدریج بازگشایی بخش از اقتصاد برای کسب و کار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

فرمانداران سراسر کشور به شل محدودیت ها و باز کردن مجدد کسب و کار است که توقیف برای کمک به جلوگیری از شیوع بیماری است که بیش از کشته 33,300 مردم در ایالات متحده از ظهور از ووهان چین کمتر از چهار ماه پیش.

“وضعیت ما در حال حاضر غیر قابل تحمل است. مردم نمی توانند اقامت در خانه های خود را برای این طول زمان آنها نمی توانند کار باقی بماند. شما نمی تواند نگه داشتن اقتصاد بسته شده برای همیشه لطفا برای. شما فقط نمی تواند” کومو گفت. “جامعه نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آن را شخصا و یا از لحاظ اقتصادی. بنابراین در حال حاضر ما در حال حرکت به فاز دیگر است که این بازگشایی فاز.” —نوح Higgins-دان را Feuer

12:07 pm: دیزنی پر از ستاره singalong است اعتبار طلا برای ABC

بیش از 10 میلیون نفر گوش به تماشای مشهور آواز خواندن همراه به یاد دیزنی آهنگ ها پنج شنبه شب.

به “دیزنی خانواده Singalong” که بود به میزبانی, Ryan Seacrest و پخش ABC, ویدویو های ویژه از بیانسه, Ariana Grande, Darren Criss جاش گروبن Josh Gad و بیشتر آواز آمار Disney tunes مانند “گاستون” “بود مهمان ما” و “you’ve Got a Friend in Me.”

دیزنی singalong ویژه ای است که فقط یک راه است که شرکت های سرگرمی در حال تغییر خود را برنامه نویسی در طول شیوع کروناویروس. با بیشتر افرادی که قادر به ترک خانه های خود را با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات سنتی تلویزیونی و استودیوهای فیلم تا به حال به خلاق به منظور ارائه محتوا.

اواخر شب نشان می دهد نقل مکان کرده اند خود را نشان می دهد به خانه های خود و استفاده تصویری خدمات پیام برای مصاحبه با مهمانان. —سارا Whitten

11:53 am: NBA, رئیس, آدم, نقره, چهره های لیگ بزرگترین چالش تا به حال به راه اندازی مجدد فصل, اما خودی می گویند او را آماده

NBA Commissioer آدم نقره ای صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Kazuhiro Nogi | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به کسانی که او را می دانم, NBA کمیسر آدم نقره ساخته شده است برای این لحظه.

آن را کمی بیش از یک ماه پیش که نقره ای زده اول تعلیق بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و راه اندازی یک موج خاموش شدن ناگهانی از لیگ های دیگر فقط به عنوان شهرهای ایالات متحده شروع به اجرای stay-at-home سفارشات.

نقره دریافت ستایش به عنوان اولین کمیسر به گام نشان مسئولیت و رهبری زمانی که او تعطیل انجمن ملی بسکتبال پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای Covid-19.

این چیزی است که برای اولین بار نیز حمل انتظارات. و نقره ای که تبدیل به 58 این ماه انتظارات بالا به عنوان او نظارت یک لیگ در وسط یک بحران جهانی با هیچ نشانه روشنی از بهبود.

در سراسر کشور کسب و کارهای کوچک در حال درد و رنج میلیون ها باید کاربردی برای مزایای بیکاری و بازار سهام شاهد نوسانات تقریبا روزانه است. معمولا صنعت ورزش نسبتا ایمنی بدن به بحران اقتصادی اما coronavirus را تغییر داد.

وجود دارد و ممکن است یک لیگ در جهان است که به یک ضربه مالی به عنوان بزرگ به عنوان NBA با توجه به اتفاقاتی که در خدمت به عنوان یک مقدمه. قبل از همه گیر مجبور نقره به حالت تعلیق در بازی به عنوان در 11 مارس NBA را از دست داد دو آیکون — Kobe Bryant و کمیسر سابق دیوید استرن و هیوستون راکتس مدیر کل ساخته شده است یک اشتباه احمقانه در توییتر که تهدید لیگ چشم انداز سودآور در چین است. چند می تواند شک NBA را تحمل کرده است دشوار 2019-2020 مبارزات انتخاباتی.

“این است که نهایی مورد مطالعه به صورت یک ورزش گفت:” مارتی کانوی یک استاد کمکی در جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار است. —جباری جوان

11:43 am: Sallie Krawcheck: خودتان را به یک ساعت در روز فقط به ‘freak’ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

در حالی که پس از اقامت در خانه سفارشات با توجه به Covid-19 pandemic, همه واکنش متفاوت —برخی از توصیه افزایش بهره وری دیگران می گویند به تمرکز بر روی سلامت روحی و روانی و یا زمان را به سازماندهی فضایی خود را.

و پس از آن وجود دارد عدم اطمینان از کار و بازارهای مالی است.

اما با توجه به Sallie Krawcheck از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دیجیتال پلت فرم Ellevest دادن خود را یک ساعت به “freak” در هر روز مهم است.

“شما رو به compartmentalize,” Krawcheck گفت: در LinkedIn “کسب و کار غیر معمول” Q&A در روز پنج شنبه. “آنچه من پیشنهاد می کنم شما سعی می کنید برای انجام دهید این است که خودتان را به زمان و فضا را عصبی نامشخص و ترس و نگاهی به اخبار وسواس است که شما می دانم که شما قرار نیست.”

“شما می دانید, آیا تمام چیزهای که. خودتان را به یک ساعت در روز من فقط رفتن به مانند دمدمی مزاجی. شاید اگر شما تا به حال یک روانشناس در اینجا شاید آنها می گویند که سالم نیست اما من یک فرد کسب و کار,” او گفت:.

با توجه به لین Bufka بالینی روانشناس و مدیر ارشد در انجمن روانشناسی آمریکا “شما باید برای پیدا کردن راه خود را از طریق این” حتی اگر این بدان معناست که با در نظر گرفتن زمان به “freak.” —تیلور لاک

11:31 am: نزدیک به 3 میلیون وام اعطا شده است وام مسکن تسکین و صنعت است گریه برای کمک به

بیش از 2.9 میلیون صاحب خانه گرفته اند با استفاده از یک برنامه طراحی شده برای ارائه کمک به دارندگان اوراق با پشتوانه وام مسکن, بخشی از coronavirus مراقبت عمل بسته امداد.

این نشان دهنده 5.5 درصد از همه فعال به وام مسکن, سیاه, شوالیه, وام مسکن داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت که در حال حاضر ردیابی تعداد رو به رشد روزانه است.

این برنامه اجازه می دهد تا وام گیرندگان به تاخیر در پرداخت های ماهانه خود را برای یک سال است. کسانی پرداخت و سپس یش به پایان وام و یا پرداخت بیش از یک اصلاح وام مسکن. وام گیرندگان باید به وام مسکن خود را کنندگان است که آنها تا به حال مشکلات مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما آنها را مجبور به ارائه هیچ گونه مدرک.

به 2.9 میلیون وام در تحمل به عنوان پنج شنبه حساب برای $651 میلیارد دلار در پرداخت اصل و شامل 4.9 درصد از همه دولت ها حمایت شرکت وام (Fannie Mae و Freddie Mac) و 7.6 درصد از تمام FHA/وام.

“در این زمان ضروری است برای هر دو صنعت ما و به نفع کل اقتصاد آمریکا را باید درک روشنی از میزان وام مسکن تحمل وضعیت گفت:” شوالیه سیاه و سفید مدیر عامل آنتونی Jabbour. —Trulia

11:00 am: coronavirus در حال تغییر است چگونه اغلب مصرف کنندگان شستن لباس و اصلاح پراکتر و گمبل می گوید:

ظروف از جزر و مد مواد شوینده در فروشگاه مواد غذایی در قفسه.

ریچارد لوین | Corbis | گتی ایماژ

Procter & Gamble روز جمعه گفت که این بیماری همه گیر است و ترغیب مصرف کنندگان ایالات متحده برای شستن بیشتر بارهای از لباس های شسته شده هر هفته با آیتم های بیشتر از لباس های شسته پس از یک بار پوشیده. جزر و مد صاحب نیز گفت: خرید و فروش آن Swiffer و آقای پاک کردن محصولات رو افزایش از مصرف کنندگان که در حال تمیز کردن بیشتر نشت از وعده های غذایی خانه پخته.

اما نه همه از P&G محصولات در حال گرفتن یک افزایش از عادات ناشی از بحران است. P&G CFO و COO جان Moeller گفت: مردم در حال اصلاح کمتر نسبت به قبل از coronavirus بحران که صدمه دیده خواهد شد و تقاضا برای آن ژیلت و زهره ریش تراش.

P&G روز جمعه گزارش داد که ایالات متحده به فروش رسید 10% در سال مالی سه ماهه سوم. —آملیا Lucas

10:53 am: 7 پزشکی از راه دور ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی رایگان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

10:44 am: Vox Media را کردند 9 درصد از نیروی کار یا حدود 100 نفر از کارکنان به مدت سه ماه تا تاریخ 31 ژوئیه

Vox Media را کردند 9 درصد از آن حدود 1200 کارمندان و کاهش ساعت برای یکی دیگر از ٪ 1 تا ژوئیه 31 در تلاش برای محدود کردن هزینه ها با توجه به یک ایمیل داخلی. این اقدامات در پاسخ به شیرجه رفتن در درآمد حاصل از تبلیغات در coronavirus قرنطينه.

Vox Media که صاحب رسانه های دیجیتال سایت های مانند Vox.com, SBNation خوار و مجله نیویورک نیز به طور موقت قطع سالانه حقوق بالا $130,000 از 1 تا 31 جولای مدیر اجرایی جیم Bankoff نوشت: در e-mail که CNBC بررسی شده است. —الکس شرمن

10:39 am: بانک فدرال Bullard پیشنهاد راه به پایان بحران’: پرداخت تمام هزینه های برای شرکت های در حال توسعه آزمون

جیمز بولارد

David A. Grogan | CNBC

سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد پیشنهاد آنچه که او می بیند به عنوان بهترین راه حل اقتصادی برای coronavirus بحران: پرداخت کامل هزینه برای هر شرکت است که می آید تا با یک تست برای ویروس است که می تواند تضمین که آن را بی خطر برای از سرگیری فعالیت است.

انجام این کار, او روز جمعه گفت که ایجاد یک “گلد راش” تست کمک خواهد کرد که جبران شیب دار در حال حاضر آسیب های انجام شده توسط اقتصادی shutdown.

“که پایان این بحران گفت:” در طول یک وبینار ارائه شده توسط بازسازی برتون وودز کمیته. —Jeff Cox

10:33 am: شهر نیویورک را لغو اوایل تابستان کنسرت ها و جشنواره ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

شهر نیویورک لغو کنسرت ها و جشنواره ها و دیگر همه غیرضروری حوادث طریق ممکن است و با توجه به همان ماه ژوئن به عنوان شهر به دنبال رانندگی کردن coronavirus میزان عفونت در سراسر شهر, شهردار, بیل د Blasio جمعه اعلام کرد.

د Blasio گفت: این به این معنی بروکلین نیمه ماراتن و SummerStage در پارک مرکزی لغو خواهد شد. چنین اتفاقاتی گفت: “برو “در برابر هر چیزی که ما نیاز به انجام به مبارزه با کروناویروس.” —ویلیام Feuer نوح Higgins-دان

10:25 am: ما coronavirus موارد سرانه

9:54 am: Coronavirus لایحه مذاکرات را از طریق آخر هفته پس از کسب و کار کوچک وجوه خشک شومر می گوید:

کنگره دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طریق صحبت کنید آخر هفته سعی کنید به اعتصاب یک معامله اضطراری لایحه به پر کردن یک برنامه به شناور کسب و کارهای کوچک کوبیده با coronavirus رهبر اقلیت سنا چاک شومر روز جمعه گفت.

نیویورک از حزب دموکرات صدا خوش بینانه در مورد رسیدن به یک توافق یک روز بعد از اداره کسب و کار کوچک گفت: $349 میلیارد برنامه وام مصوب در ماه گذشته رسیده بود کلاه خود را تعهدات. جمهوری خواهان مجلس سنا تلاش برای تصویب یک طرح در هفته گذشته برای تزریق 250 میلیارد دلار بیشتر به آن, اما دموکرات ها مسدود شده آن را به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند و برای نظر خواهی به این برنامه همراه با کمک های مالی برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی.

کارکنان از شومر و مجلس نانسی پلوسی دفاتر برگزار شد بحث و گفتگو با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin این هفته در موقت نجات بیل — که جمهوری خواهان مجلس سنا ممکن است یا ممکن است انتخاب کنید برای حمایت از. —یعقوب Pramuk

9:49 am: چگونه 3-D چاپ کمک به ما در مبارزه با کمبود تجهیزات پزشکی و بیماری همه گیر کوروناویروس

3-D شرکت چاپ کربن ایجاد کرده midsoles برای آدیداس کفش فوتبال آستر کلاه برای Riddell. در حال حاضر از آن تولید خواهد شد و کشتی تا 50000 سپر چهره به کمک در COVID-19 مبارزه است.

کربن

برای مبارزه با تجهیزات پزشکی کمبود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس GE بهداشت و درمان است که با استفاده از 3-D چاپ به ابزار است که سرعت بخشیدن به دستگاه تنفس مصنوعی تولید. جف بزوس’ فضای سرمایه گذاری آبی منشاء اعمال نفوذ 3-D پرینتر را به قطعات پلاستیکی به صورت سپر. و با پشتیبانی از آدیداس دیجیتال-شرکت تولیدی کربن در دره سیلیکون است که با استفاده از آن بسیار پلیمر الاستیک ویژه در $200 آدیداس در حال اجرا کفش به تولید بیش از 15000 سپر چهره های هفتگی برای کارگران بهداشت و درمان مراقبت از COVID-19 بيمار.

فورد, بوئینگ, HP, Medtronic و نظامی ایالات متحده در میان ساخت قدرت مالی و طراحی و تولید یک باتری از دنده محافظ و تجهیزات پزشکی برای پر کردن کمبود عرضه در سراسر جهان است. اما از آن است که 3-D شرکت های چاپ به عنوان یک صنعت کلبه از صفحه اصلی بر اساس 3-D طراحی diy که در حال ساخت گسترده تر تماس به عمل است.

3-D, چاپ, صنعت, طرح, مواد و شبکه ماشین آلات — که اجازه می دهد تا یک طراحی دیجیتال از یک ماسک صورت بخشی از یک جزء و یا حتی یک سواب بینی می شود تحت فشار قرار دادند به هزاران نفر از رایانه های فورا است که با داشتن یک لحظه. —مگی Overfelt

9:34 am: داو تظاهرات بیش از 600 امتیاز در امید به موثر coronavirus درمان

سهام رسید پس از گزارش گفت: Gilead Sciences مواد مخدر نشان داد برخی از اثربخشی در درمان coronavirus دادن سرمایه گذاران برخی از امید وجود دارد می تواند یک راه حل درمان است که کمک می کند تا این کشور بازگشایی سریع تر از خاموش شدن ناگهانی گسترده است که سقوط اقتصاد به رکود اقتصادی است.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد از 600 امتیاز در باز کردن و یا بیش از 2٪. S&P 500 معامله 2 درصد در حالی که نزدک کامپوزیت های پیشرفته. 1.4%.

جلعاد سهام شروع به پریدن کرد بیش از 10 درصد از آمار خبری گزارش داد که بیمارستان شیکاگو درمان کروناویروس مبتلا به remdesivir در یک محاکمه شد و دوره نقاهت بعد به سرعت از علائم شدید. انتشار با ذکر یک تصویری از آن به دست آمده که در آن محاکمه نتایج مورد بحث قرار گرفت. —فرد ایمبرت

9:20 am: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن به بود از زندان آزاد و به خانه حبس با توجه به کروناویروس ترس

مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل برگ آپارتمان خود را به گزارش به زندان در منهتن, نیویورک, مه 6 2019.

Jeenah ماه | ایسنا

مایکل کوهن سابق وکیل شخصی و دلال برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر خواهد شد از زندان در دو هفته و اجازه داده می شود برای خدمت مانده از سه سال جنایی فدرال جمله در خانه حبس به دلیل نگرانی در مورد coronavirus CNBC یاد کرده است.

کوهن 53 ساله در حال حاضر زندانی در فدرال اردوگاه در Otisville نیویورک که در آن 14 زندانیان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به اداره زندانها.

افتاده وکیل که مرتب hush پرداخت پول به زنان گفت که آنها تا به حال برخوردهای جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل با توجه به منتشر خواهد شد وجود دارد در Nov. 22, 2021. —دن منگان

9:15 am: مدرن شدن $483 میلیون دلار بودجه فدرال برای coronavirus توسعه واکسن

بیوتکنولوژی مدرن اعلام کرد که آن را دریافت تا آنجا که $483 میلیون دلار بودجه فدرال برای سرعت بخشیدن به توسعه بالقوه آن coronavirus واکسن.

مدرن, مدیر عامل شرکت استفان Bancel روز جمعه گفت در CNBC “Squawk Box” که کمک های مالی است که به ویژه مهم در کمک به تولید در تلاش است.

“به جای انتظار برای داده ها و سپس پوسته پوسته شدن با فرآیند تولید … ما می توانید به عنوان بسیاری از دوز به عنوان ما می توانیم. ما انجام می دهند هر دو به صورت موازی,” او گفت:. این شرکت قصد دارد به استخدام 150 نفر به حمایت از مقیاس تا تلاش.

Bancel گفت: شرکت “نمی تواند این را انجام داده اند” بدون بودجه تعهد از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی. —کوین Stankiewicz

9:05 am: نیویورک رئیس فدرال ویلیامز می گوید: اقتصاد را نمی توان بازگشت به قدرت کامل’ تا پایان 2020

John C. Williams, رئيس جمهور و مدیر عامل بانک فدرال رزرو نیویورک صحبت می کند به اقتصادی باشگاه نیویورک, 6 مارس 2019.

لوکاس جکسون | ایسنا

نیویورک فدرال رزرو رئیس جمهور جان ویلیامز گفت که او می بیند برخی از جنبه های اقتصاد, آینده آنلاین, اما شک و تردید رشد خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی از طریق 2020.

ویلیامز صحبت کرد جمعه با استیو Liesman در CNBC “Squawk Box.”

زمینه هایی مانند ساخت و ساز باید به او گفت: انعکاس نظرات از بانک فدرال فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر که صحبت به CNBC در روز پنج شنبه.

“من انتظار دارم که قادر به گزاف گویی کمی سریع تر از شاید برخی از دیگر بخش های” ویلیامز گفت. “اما من نمی بینم اقتصاد بازگشت به قدرت کامل تا پایان سال است.” —Jeff Cox

8:56 am: با نفوذ Covid-19 مدل ناقص با استفاده از روش ها و نباید راهنمای سیاست های آمریکا منتقدان می گویند

به طور گسترده ای به دنبال مدل برای طرح ریزی Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده است که نتایج تولید شده اند که تندرست بالا و پایین مانند غیر قابل پیش بینی و تب و در حال حاضر اپيدميولوژيستها در حال انتقاد از آن را به عنوان ناقص و گمراه کننده برای هر دو عمومی و سیاست گذاران. به طور خاص آنها هشدار می دهند برابر با تکیه بر آن به عنوان پایه و اساس دولت تصمیم گیری از جمله در “re-opening امریکا است.”

“این یک مدل است که بسیاری از ما در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی زمینه فکر می کنم مناسب است” به طرح Covid-19 مرگ و اپیدمیولوژی مارک Lipsitch از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت به خبرنگاران گفت: این هفته با اشاره به پیش بینی های موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است.

این IHME بینی استفاده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در توسعه ملی دستورالعمل برای کاهش شیوع. در حال حاضر آنها در حال بنا به گزارش موثر بر کاخ سفید فکر کردن در مورد چگونگی و زمانی که برای “re-open” این کشور به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک طرح برای روز پنج شنبه. —آمار

8:49 am: اگر شرکت سانوفی را coronavirus واکسن مدیر عامل شرکت می گوید: از آن می تواند به تولید 600 میلیون دوز در سال آینده

مدیر عامل شرکت سانوفی Paul Hudson, نوامبر 19 2019.

Gonzalo Fuentes | ایسنا

فرانسه داروسازی سانوفی انتظار به تولید 600 میلیون دوز از آن coronavirus واکسن در سال آینده اگر آن آزمایش های بالینی با GSK رفتن به عنوان برنامه ریزی شده مدیر عامل Paul Hudson روز جمعه گفت.

“ما یکی از معدود شرکت هایی که قادر خواهد بود برای ایجاد یک واکسن در مقیاس بزرگ او گفت:” طی مصاحبه ای با CNBC “Squawk Box.”

شرکت سانوفی و GSK اعلام کرد که آنها وارد یک توافق به طور مشترک ایجاد Covid-19 واکسن تا پایان سال آینده است. شرکت برنامه ریزی برای شروع آزمایشات بالینی در نیمه دوم سال 2020 و در صورت موفقیت آن را در دسترس برای عموم نیمه دوم 2021.

شرکت سانوفی و GSK یکی از چندین شرکت کار بر روی یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19. وجود دارد در حال حاضر هیچ درمانی برای درمان Covid-19 و داروسازان در مسابقه برای تولید یک واکسن است که انتظار می رود به 12 تا 18 ماه. —برکلی لاولیس جونیور

8:30 am: CVS, Rite Aid گسترش از طریق درایو تست

CVS سلامت راه اندازی Covid-19 درایو از طریق آزمایش در New Haven, کانکتیکات, در پارکینگ سابق دروازه جامعه دانشگاهی در بارانداز. سایت جدید ارائه خواهد شد ابوت Labs’ سریع coronavirus آزمون به بیمارانی که preregister و با معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این است CVS چهارم درایو از طریق تست سایت پس از باز کردن عملیات در گرجستان, رود آیلند و ماساچوست است. این شرکت با انجام 25,000 آزمون از مارس.

مناسک کمک حال راه اندازی جدید دو Covid-19 درایو از طریق تست سایت در فروشگاه پارکینگ یکی در والدویک نیوجرسی و دیگر در ولی کاتج, New York. این شرکت انتظار دارد به انجام 200 خود swabbing آزمون در هر روز بین ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر برای preregistered بیماران که با CDC معیار برای تست. —برتا کومبس

7:25 am: Procter & Gamble ما افزایش فروش به مصرف کنندگان با عجله به سهام تا در میان شیوع

Procter & Gamble گزارش داد که مالی خود را در سه ماهه سوم ایالات متحده به فروش رسید 10% به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند تا در محصولات اساسی مانند کاغذ توالت پیش از شیوع کروناویروس.

P&G گزارش مالی سه ماهه سوم درآمد خالص از $2.92 میلیارد دلار یا $1.12 هر سهم از 2.75 میلیون دلار یا $1.04 هر سهم سال قبل. به استثنای موارد صاحب چنین محصولات Charmin فضل و Pampers به دست آورده $1.17 هر سهم.

فروش خالص افزایش 5 ٪ به $17.21 میلیارد دلار است.

وال استریت پیش بینی درآمد هر سهم $1.13 بر درآمد حاصل از $میلیارد 17.46 بر اساس, بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv. —آملیا Lucas

7:13 am: سوئیس مرگ و میر می رسد 1,059 تایید عفونت پیشی بگیرد 27,000

سوئیس بهداشت عمومی سازمان ثبت 42 بیشتر مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus در حالیکه در 24 ساعت گزارش رویترز از کشور مرگ به 1,059.

تعداد افرادی که آزمایش مثبت در سراسر کشور افزایش یافته و به 27,078 از 26,732. —سام مردیت

7:05 am: Google گفت: احترام به اروپا قوانین حریم خصوصی آن را به عنوان کار می کند در تماس با ردیابی نرم افزار

مقامات اروپایی در حال اعمال فشار و گوگل به دنبال نزدیک اتحادیه اروپا را داده و قوانین حریم خصوصی با کروناویروس ردیابی نرم افزار که آن را در حال توسعه با اپل.

تکنولوژی غول اعلام کرد همکاری خود را هفته گذشته به منظور توسعه ابزار است که کمک خواهد کرد که مسیر گسترش coronavirus از طریق تکنولوژی بلوتوث. ایده این است برای کاهش تعداد عفونت های جدید زمانی که مستند اقدامات برداشته و در ماه های آینده. با اعلام این خبر نگرانی از این که چنین فناوری می تواند نقض یک فرد حریم خصوصی.

“تماس با ردیابی نرم افزار می تواند مفید باشد برای محدود کردن گسترش coronavirus. اما خود را توسعه و همکاری باید به طور کامل احترام به ارزش های ما و حریم خصوصی” تیری برتون اتحادیه اروپا کمیسر بازار داخلی گفت: پس از نشست های ویدئویی با گوگل و یوتیوب اجرائی در روز چهارشنبه. —سیلویا عمرو

7:01 am: انگلستان گسترش معیارهای تست

یک درایو را از طریق مزرعه فروشگاه باز شده است در Tulley مزرعه که در آن پرداخت بدون تماس گرفته شده است در پایان از یک قطب به رعایت اجتماعی سوريه در مارس 03, 2020 در Turners Hill, انگلستان است.

مایک Hewitt

بریتانیا گسترش یافته تعداد افرادی که واجد شرایط هستند به آزمایش می شود برای Covid-19 شامل پلیس ، آتش نشانی و خدمات و قضائیه وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای همه اما رها کردن تست در اواسط ماه مارس اما Hancock گفت: این بخشی از استراتژی دولت به انبوه, تست چیزی است که می شود نزدیک به بریتانیا می سازد غربالگری ظرفیت.

“چالش این است که به عنوان اپیدمی نمایی افزایش یافته که در آن نقطه در اواسط ماه مارس. این بدان معنی است که بروز شیوع گسترده بود و این بدان معنی است که ما قادر به تست همه با علائم” هنکاک گفت: یک کمیته پارلمانی. “من می توانم امروز گسترش واجد شرایط بودن برای تست به پلیس آتش نشانی و خدمات کارکنان زندان انتقادی مقامات محلی و کارکنان قوه قضائیه و DWP (وزارت کار و بازنشستگی) کارکنان که به آن نیاز دارید.” —رویترز

6 صبح: در اسپانیا تعداد کل عفونت عبور 188,000

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد در کشور تا به حال شروع به پریدن کرد به 188,068 از 182,816 در روز پنج شنبه.

اسپانیا دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان در تعداد Covid-19 عفونت.

در اوایل روز شنبه اسپانیا تامین اجتماعی گفت: دولت سعی خواهد کرد برای پشتیبانی از تقریبا 1 میلیون نفر از فقیرترین خانوارها با ماهانه دستمزد پایه. صحبت به مقابله ایستگاه رادیویی گفت: سیاست های طراحی شده برای کمک به مردم آب و بحران است. —سام مردیت

4:55 am: اندونزی گزارش بیش از 400 مورد جدید مرگ و میر صعود به 520

مردم با پوشیدن ماسک صورت حضور در نماز جمعه در یک مسجد در سورابایا اندونزی در آوریل 20, 2020.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی وزارت بهداشت تایید 407 جدید کروناویروس موارد مصرف این کشور در مجموع تعداد عفونت به 5,923.

کشور جنوب شرق آسیا ثبت کرده است 520 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از Covid-19. —سام مردیت

4:25 am: روسیه گزارش روزانه ضبط پرش در موارد

یک افسر پلیس با آنفولانزا ماسک بر چهره دیده می شود در یک chekpoint در جاده ها از ریگا در ورود به مسکو, روسیه, آوریل 15,سال 2020 است.

میخائیل Svetlov

روسیه گزارش 4,069 موارد جدید در 24 ساعت گذشته — یک رکورد در افزایش عفونت های جدید مهر گفت: با استناد به آژانس خبری اینترفاکس.

که به ارمغان می آورد کل موارد در روسیه به 32,007 با توجه به گزارش. —ین ن لی

4:20 am: چین روز رسانی ملی برای شمارش موارد و مرگ و میر پس از تجدید نظر در ووهان

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: آن را به روز کرده است مرگ و میر و تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی پس از شهر ووهان آن تجدید نظر شمارش به سمت بالا.

ملی چین مرگ و میر در حال حاضر در 4,632 تا از 3,342 که NHC ارائه شده در صبح روز جمعه. در ضمن کل تایید موارد تجدید نظر شده از 82,367 به 82,692 این NHC گفت. —ین ن لی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im