متحده وزن چگونه و چه زمانی دوباره اقتصاد خود را به عنوان کارشناسان پزشکی هشدار می دهند در برابر بازگشت بیش از حد به زودی و خطر دیگری سنبله در موارد. با یکی دیگر از 4.4 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان فشار همچنان به کوه در کنگره برای حمایت از اقتصاد است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.6 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 183,820
  • ما موارد: بیش از 842,600
  • ما مرگ و میر: حداقل 46,785

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:58 pm: سهام به سرعت کاهش سود پس از گزارش می گوید بالقوه جلعاد درمان ویروس c در دادگاه

12:43 pm: انگلستان به گسترش تست برای پوشش همه کارگران مشاغل کلیدی

یک مرد می گذرد, یک نقاشی دیواری با نشان دادن یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در Shoreditch, شرق لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دومینیک Lipinski | گتی ایماژ

بریتانیا, وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده شده به گسترش coronavirus تست برای تمام کسانی که در نظر گرفته کلیدی کارگران پس از دولت رو نقد برای عدم رول جرم چک.

قبلا فقط بهداشت و درمان کارکنان و کسانی که به کار در خانه های پرستاری شده اند قادر به گرفتن آزمون.

دولت طبقه بندی به عنوان کلید کارگران و افراد شاغل در مشاغل مانند معلمان و کارمندان دولت و تحویل رانندگان است.

“ما می توانیم آن را آسان تر و سریع تر و ساده تر برای ضروری کارگر در انگلستان که نیاز به یک آزمون برای دریافت یک آزمون” هنکاک به خبرنگاران گفت:. “این همه امر ضروری کارگر خانوار بیش از حد. این همه بخشی از بریتانیا بازگشت دارد.” —رادیو فردا

12:29 pm: 44 متحده در حال حاضر پرداخت اضافی $600 در دیگر مزایای بیکاری

در حالی که تعداد زیادی از آمریکایی ها بدون شغل نگه می دارد افزایش بیشتر کشورهای پله در ارائه و گسترش مزایای بیکاری.

حدود 4.4 میلیون کارگران جدید برای اعمال نرخ بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 18, آوردن تعداد کل خارج-از-کار آمریکایی ها به 26.5 میلیون دلار طی پنج هفته وزارت کار ایالات متحده گزارش شده است.

“با این کشور قادر به کوه بهداشت عمومی پاسخ نیاز به دوباره باز کردن کسب و کار, مزایای بیکاری در حال حمل وزن و خدمت به عنوان آخرین خط دفاعی برای میلیون ها نفر از خانواده ها تلاش می گوید:” اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد و منجر به بیکاری ،

اما خبر خوب وجود دارد. همانطور که در آوریل 22, 44 متحده باید شروع به ساخت 600 دلار پرداخت هفتگی از فدرال همه گیر جبران بیکاری برنامه ای است که در محل قرار داده شد به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد کنگره به تصویب رسید در اواخر ماه مارس وزارت کار سخنگو می گوید CNBC آن را. —مگان Leonhardt

12:21 pm: ایتالیا روزانه coronavirus تلفات لبه اما موارد جدید سقوط

مشتریان در یک کتابفروشی در رم در اولین روز از بازگشایی در طول مستند در آوریل 20, 2020 در رم ایتالیا.

سیمونا Granati – Corbis

مرگ و میر ناشی از Covid-19 اپیدمی در ایتالیا صعود توسط 464 روز پنج شنبه در برابر 437 روز قبل از عمران سازمان حفاظت گفت: اما روزانه شمارش از عفونت های جدید کاهش یافته است به 2,646 از 3,370 در روز چهارشنبه.

کل رسمی تلفات پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 در حال حاضر در 25,549 آژانس گفت: ایران دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است.

تعداد موارد تایید شده بود 189,973 سوم-بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا.

افراد ثبت نام شده به عنوان در حال حاضر انجام این بیماری کاهش یافت و به 106,848 از 107,699 در چهارشنبه چهارم متوالی روزانه کاهش است.

برای اولین بار در عمران واحد حفاظت اطلاعات منتشر شده در چگونه بسیاری از مردم تا به حال تست شده برای این ویروس تا کنون در ایتالیا قرار دادن شماره در 1.053 میلیون نفر از جمعیت حدود 60 میلیون نفر است. —رادیو فردا

12:07 pm: نیویورک آنتی بادی مطالعه برآورد 13.9 درصد از ساکنان داشته اند coronavirus کومو می گوید:

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت در صف انتظار خارج از نیویورک بهداشت + بیمارستان/Gotham سلامت Morrisania محله, مرکز بهداشت, یکی از شهر نیویورک new پیاده روی در COVID-19 مراکز تست در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در برانکس, نیویورک, مارس 20 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

حدود 13.9 درصد از نیویورک به احتمال زیاد تا به حال Covid-19 با توجه به نتایج اولیه از coronavirus آنتی بادی تست منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

دولت به طور تصادفی مورد آزمایش قرار 3000 نفر در فروشگاه های مواد غذایی و خرید مکان در سراسر 19 شهرستان در 40 محلات کومو گفت.

“آنچه ما در بر داشت تا کنون این است که دولت-تعداد گسترده ای است 13.9% تست مثبت برای داشتن آنتی بادی است. چه معنا است ؟ این به معنی این بود افرادی که آلوده شدند و توسعه یافته که آنتی بادی برای مبارزه با عفونت,” او گفت:. —نوح Higgins-دان

11:55 am: گرجستان صاحب سلمانی ‘قطعا باز’ روز شنبه گفت: بسیاری از دیگران نمی خواهد یا

صاحب گرجستان سلمانی گفت: او در حال برنامه ریزی برای باز کردن درب جمعه زمانی که دولت آسانسور coronavirus مربوط به محدودیت های برای کسب و کار مانند او.

“من قطعا باز این جمعه. من نمی باید یک تقویم تاریخ برای افتتاح” دایان سقوط کرد و گفت: در CNBC “Squawk Box.”

پاییز که صاحب ماکسیم آرایشگران در Decatur گرجستان گفت: وظیفه جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی و سایر لوازم مورد نیاز برای دیدار با الزامات ایمنی توسط جمعه بیش از حد طاقت فرسا.

“دیروز رفتم اینترنت فقط به دنبال capes چون آنها گفت: شما مجبور به استفاده از یک اسکودوی کیپ برای هر مشتری. من برای یکبار مصرف capes وجود دارد هیچ چیز در خارج وجود دارد” سقوط توضیح داد. “شما باید یک دماسنج مادون قرمز برای گرفتن درجه حرارت از کارکنان خود را و هر مشتری که پیاده در درب. این می تواند یک شبه رخ نمی دهد.”

“من فقط آماده به انجام این کار,” او اضافه شده است. —کوین Stankiewicz

11:34 am: سناتور. الیزابت وارن قدیمی ترین برادر می میرد از Covid-19

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., مذاکرات در طول یک میز گرد با ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در مراسم انتخاباتی در عاقلانه و فوق العاده مهد کودک و پیش دبستانی در سن خوزه, کالیفرنیا در دسامبر. 27, 2019.

دای Sugano | جیوه اخبار | گتی ایماژ

سناتور. الیزابت وارن قدیمی ترین برادر جان از coronavirus در اوایل این هفته این سناتور گفت.

دونالد نی شاه ماهی, 86, تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 حدود سه هفته قبل از مرگ او سه شنبه شب با توجه به بوستون گلوب که اولین گزارش, شاه ماهی از مرگ.

شاه ماهی در بیمارستان بستری شده بود به علت پنومونی در ماه فوریه و بعد از نقل مکان به یک مرکز توانبخشی که در آن دیگر coronavirus موارد در حال حاضر با توجه به جهان است.

“من سپاسگزار به پرستاران و کارکنان خط مقدم که در زمان مراقبت از او را” وارن D-Mass., گفت: در توییتر بعد از پنج شنبه صبح. “اما آن را سخت بدانید که هیچ خانواده به نگه داشتن دست خود را و یا می گویند “دوستت دارم” یک بار دیگر—و هیچ مراسم تشییع جنازه برای کسانی از ما که دوست داشت او را به نگه داشتن هر یک از دیگر.” “من شما را از دست صمیم قلب برادر من” وارن گفت. —کوین Breuninger

11:24 am: خانه ضد تراست رئیس می گوید: بسیاری ادغام باید ممنوع در طول همه گیر

خانه آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: اکثر ادغام باید ممنوع شود در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کسب و کار در صنایع.

رود آیلند دموکرات به دنبال شامل ادغام بان کی مون در آینده محرک, مقابله, با توجه به آماده اظهارات برای یک رویداد دوشنبه با باز کردن بازارهای موسسه یک گروه حامی قوی برای اجرای قوانین ضد تراست. تحت Cicilline پیشنهاد تنها ادغام کسب و کار است که اعلام ورشکستگی کرده اند و یا در حال شکست باید اجازه داده شود در طول اضطراری ملی.

Ciclline را فرعی است که در حال حاضر در حال بررسی Amazon, Apple, Facebook و Google شرکت مادر حروف الفبا به عنوان بخشی از یک بررسی از دیجیتال بازار. او در اصل برنامه ریزی شده برای به نتیجه رسیدن تحقیقات و نشر یک گزارش در اوایل ماه آوریل است اما به اذعان همه گیر منتقل شده است که جدول زمانی. Cicilline قبلا گفته CNBC گزارش منجر به نظارتی طرح را به مطمئن شوید که بازار دیجیتال عامل نسبتا. —لورن Feiner

11:20 am: ما شرکت های هواپیمایی گزارش خود زیان در سال به این بیماری همه گیر ویران مسافرت هوایی و تقاضا

یک United Airlines Holdings, Inc. کارمند منتظر یک مسافر در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

دلتا و ایران باید گزارش خود را در سه ماهه اول ضرر و زیان در بیش از پنج سال است. رقبای خود نیز انتظار می رود به انتشار دلتنگ نتایج در هفته های آینده. بعد از چند ماه نگاه کنید و حتی دردناک تر برای این بخش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس saps مسافرت هوایی و تقاضا در آنچه که به طور معمول پر سود ترین زمان از سال است.

مسافرت هوایی کاهش یافته است و بیش از 95% به عنوان Covid-19 همه گیر در سراسر ایالات متحده در حال حاضر متحده سخت-برخورد با این بیماری همه گیر مانند نیویورک در حال گسترش اقامت در خانه مشاوره برای چند هفته آینده و لغو برنامه را از طریق ژوئن در شهر نیویورک یک نشانه آن است که کسب و کار نمی باشد و حتی نزدیک به بازگشت به حالت عادی است. تلخ اقتصادی و افزایش نرخ بیکاری در حال افزایش شک و تردید در مورد زمانی که مسافران باز خواهد گشت.

“مردم از ترس به خانه های خود نمی تعطیلات خود گفت:” راب موریس جهانی سر از مشاوره در صعود توسط Cirium یک انگلستان مبتنی بر حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره. —لسلی Josephs

11:17 am: Coronavirus می تواند باعث مرگ و میر مالاریا به دو برابر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا که می گوید:

مالاریا و میر می تواند در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در این سال در مقایسه با سال 2018 به دلیل coronavirus با توجه به بیانیه ای از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

این Covid-19 همه گیر است و باعث اختلال در ارائه حشره کش تحت درمان با شبکه و کاهش دسترسی به داروهای ضد مالاریا با توجه به مدل سازی و تحلیل از چه کسی است.

که گفت: کشورها باید به سرعت حرکت می کند در ارائه مالاریا پیشگیری و درمان ابزار و حفظ ضروری مالاریا کنترل خدمات به شیوه ای امن.

کشورهای جنوب صحرای آفریقا نشان دهنده تنها بخش کوچکی از کل جهانی موارد Covid-19 هر چند موارد در حال افزایش است هر هفته با توجه به که. سلامت سازمان گفت: کشورهای منطقه باید “بحرانی پنجره فرصت” است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای به حداقل رساندن اختلال در مالاریا پیشگیری است.

این منطقه اختصاص حدود 93 درصد از تمام موارد مالاریا و 94 درصد از مرگ و میر در سال 2018 با توجه به که “جهانی مالاریا گزارش 2019.” —هانا میلر

11:14 am: نیویورک بالا سلامت رسمی می گوید شهر را مورد تأیید هستند و “نوک کوه یخ’

تایید coronavirus موارد در شهر نیویورک تنها “نوک کوه یخ” شهر نیویورک در کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت:, و اضافه کرد که “نزدیک به یک میلیون” ساکنان احتمالا در معرض شده Covid-19.

بیش از 147,000 مردم در شهر نیویورک که تا کنون آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“که واقعا من فکر می کنم که نوک کوه یخ برای تعدادی از دلایل مختلف” Barbot گفت: در اخبار جلسه. “نیویورک شده است به غذای ما مشاوره است که در صورتی که علائم خفیف در این نقطه در زمان هنگامی که شما کردم جامعه گسترده انتقال داشتن نتیجه آزمون نمی خواهید به تغییر چیزی است که ما قصد داریم به شما بگوید انجام دهید.” —خواهد Feuer, گل یاس, کیم

11:08 am: ما مسائل مربوط به راهنمایی های جدید برای وام کسب و کار کوچک آن را سخت تر برای شرکت های دولتی به بودجه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19, coronavirus شیوع flanked توسط وزیر خزانه داری استیون Mnuchin (R) و معاون رئیس جمهور مایک پنس در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 25 مارس سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کوچک کسب و کار دولت جدید صادر راهنمایی که باعث می شود آن را “بعید” است که بزرگ داد و ستد عمومی شرکت قادر خواهد بود برای دسترسی به دور بعدی بودجه برای دولت ایالات متحده کسب و کار کوچک برنامه تسکین. به روز رسانی می آید پس از یک دیوانگی است که شرکت های بزرگ شنود گذاشته تسهیلات شناخته شده به عنوان چک حفاظت برنامه برای صدها میلیون دلار وام در حالی که هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک هنوز برای دریافت کمک های مالی.

شرکت های استفاده از coronavirus بودجه امداد باید تضمین کند که وام لازم هستند و که آنها نمی توانند شیر دیگر منابع بودجه SBA گفت. تعریف عمومی شرکت دسترسی به بازارهای سرمایه. مثلا زاینده رود گفت: آن بازگشت 10 میلیون دلار آن از طریق PPP پس از آن به فروش می رسد $150 میلیون سهام جدید.

“وام گیرندگان هنوز هم باید گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام لازم است” SBA گفت. “بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه است.” —هیو پسر

10:31 am: خانه مجموعه به تصویب $484 میلیارد لایحه ای را برای افزایش کسب و کار کوچک و بیمارستان و تست

خانه طرح به تصویب $484 میلیارد coronavirus امداد لایحه به پر کردن یک کسب و کار کوچک کمک برنامه صندوق بیمارستان و گسترش تست.

اندازه گیری را در انتظار تصویب در بعد از ظهر آن را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای امضای خود را. سنا پاک این قانون روز سه شنبه در یک اتفاق آراء.

کنگره را شمع پول بیشتر به یک اقدام بی سابقه نجات از اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی است که رویکرد 3 تریلیون دلار در مجموع با این طرح گذشت. این تزریق پول نقد به وام کسب و کار کوچک برنامه طراحی شده برای نگه داشتن حقوق و دستمزد کارکنان در طول همه گیر را دنبال خواهد کرد دولت گزارش روز شنبه نشان دادن بیش از 26 میلیون نفر در زمینه بیمه بیکاری در آمریکا در آخرین پنج هفته دوره است. بیشتر بخوانید درباره آنچه که در تسکین لایحه در اینجا. —یعقوب Pramuk

10:20 am: ایالات متحده فروش خانه های جدید در ماه مارس به شدت سقوط

فروش جدید آمریکا در خانه های تک خانواری کاهش یافته ترین در بیش از 6.5 سال در ماه مارس و ریزش های بیشتر به احتمال زیاد به عنوان رمان coronavirus شیوع مورد اقتصاد می اندازد و میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

وزارت بازرگانی گفت: در روز پنج شنبه فروش خانه های جدید کاهش 15.4% به تنظیم فصلی نرخ سالانه 627,000 واحد در ماه گذشته. درصد کاهش بزرگترین پس جولای 2013. فوریه فروش سرعت تجدید نظر شده بود را به 741,000 واحد رسید که از 765,000 واحد است.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود فروش خانه های جدید که حدود 10 درصد از بازار مسکن, خرید و فروش ياوه 15% به سرعت از 645,000 واحد در ماه مارس است. —رادیو فردا

9:48 am: دامپزشک telehealth به عنوان موج اول ما حیوانات خانگی تست مثبت

Telehealth پلت فرم مدیچی دیدم کلی دامپزشک ثبت نام برای پزشکی از راه دور سنبله 48 درصد در ماه مارس و حیوان خانگی مشاوره با telehealth افزایش 170% ماه ماه پس از FDA آرام ارشاد در بازدید مجازی برای حیوانات در اواخر ماه مارس است.

مدیچی

به عنوان انسان telehealth بازديد هوا به خروش گذشته 1 میلیارد دلار در سال جاری دامپزشکی صنعت زیر کت و شلوار حداقل در حال حاضر به منظور کاهش گسترش coronavirus.

در مارس 24, U. s. غذا و داروی آمریکا اعلام کرد این امر به طور موقت به حالت تعلیق مورد نیاز برای دامپزشکان به بررسی حیوانات در فرد قبل از آغاز پزشکی از راه دور در جهت “محدود کردن انسان-به-تعامل انسان و پتانسیل گسترش Covid-19.”

این تصمیم در یک زمان خوب: روز چهارشنبه اول موارد مثبت coronavirus آزمون در ایالات متحده داخلی حیوانات خانگی در دو منطقه نیویورک گربه ها تایید شد, همراه با چهار ببر و سه شیرها در باغ وحش برانکس. در آوریل 6 اولین ببر به تست مثبت برای این ویروس در همان باغ وحش آزمایش مثبت است.

اندازه گیری همراه با یک مارس 30 فرمت فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل منجر به گسترده مهاجرت به مجازی مراقبت از حیوانات است. —سالی Barrett

9:34 am: سهام افزایش کمی به عنوان قیمت نفت پنجه پشت ضرر و زیان بیشتر از تاریخی رها

سهام اندکی افزایش یافت و به قیمت نفت بهبود و حتی بیشتر زمین پس از یک تاریخی شیرجه رفتن در حالی که وال استریت هضم آخرین متحده بیکاری و درآمد داده است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 83 امتیاز و یا 0.4%. S&P 500 به دست آورد 0.4% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.3%.

وست تگزاس اینترمدیت در معاملات آتی برای تحویل در ماه ژوئن شروع به پریدن کرد 21 ٪ به $16.63 در هر بشکه معامله گران افزایش شرط در ایالات متحده تولید کاهش است. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت نیز بسیج در روز چهارشنبه. —فرد ایمبرت توماس فرانک

9:28 am: Leon Cooperman می گوید بحران را تغییر سرمایهداری برای همیشه لطفا برای و مالیات که به بالا رفتن

لئون Cooperman

اسکات Mlyn | CNBC

سرمایه گذار میلیاردر لئون Cooperman گفت: در CNBC “Squawk Box” که coronavirus بحران خواهد شد “به احتمال زیاد” تغییر سرمایهداری برای همیشه و این مالیات را باید مطرح شود به زودی.

“زمانی که دولت بر اساس نام برای محافظت از شما در حرکت نزولی آنها حق دارند برای تنظیم شما حرکت صعودی” Cooperman گفت. “بنابراین سرمایهداری تغییر کرده است.”

رئیس و مدیر عامل شرکت امگا خانواده گفت که این کشور در حال تغییر به سمت چپ و این مالیات را باید به بالا رفتن صرف نظر از این که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“به سرعت اگر بایدن برنده به آرامی اگر تهمت برنده اما مالیات باید بالا برود. بنابراین چیزهایی مانند انجام بهره و سود سرمایه مالیات توانایی به رول بیش از املاک و مستغلات مالیات بر فروش-رایگان تمام چیزهای که در حال رفتن به باید حذف شود. برای خوب راه” Cooperman گفت. —جسی پوند

8:58 am: Expedia افزایش 3.2 میلیارد دلار به عنوان سفر میکند

Expedia افزایش 3.2 میلیارد دلار در سرمایه جدید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده سفر در سراسر جهان.

این شرکت بالا بردن $1.2 میلیارد دلار در قرار دادن خصوصی از دائمی سهام ممتاز و 2 میلیارد دلار در بدهی های جدید تامین مالی است. وجوه اداره شده توسط وابستگان آپولو مدیریت جهانی و دریاچه نقره ای ارائه خواهد شد سرمایه گذاری در سهام و در هر نقطه در هیئت مدیره این شرکت با توجه به Expedia. بودجه است که انتظار می رود نزدیک ممکن است 5.

Expedia گفت: این انتظار منابع مالی جدید برای تقویت انعطاف پذیری مالی خود را و موقعیت نقدینگی. —لورن Feiner

8:54 am: شکاف هشدار آن را نمی ممکن است به اندازه کافی پول نقد برای عملیات به عنوان آن متوقف می شود پرداخت اجاره

مردان با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن گذشته یک شکاف فروشگاه در یک منطقه خرید به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید, در, پکن, چین, فوریه 7 سال 2020 است.

Jason Lee | ایسنا

فاصله گفت: موجود در آن پول نقد و پول نقد آن انتظار به در آورد ممکن است به اندازه کافی به اندازه کافی صندوق عملیات خود را به عنوان فروشگاه خود را باقی می ماند به طور موقت تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت پوشاک گفت: در اوراق بهادار پر کردن آن باید اقدامات بیشتر برای پیدا کردن نقدینگی بیش از 12 ماه آینده مانند کار اضافی و کاهش بدهی های جدید تامین مالی است.

آن اضافه شده است که آغاز این ماه آن را متوقف پرداخت اجاره خود را به طور موقت توقیف فروشگاه که به مقدار حدود 115 میلیون دلار در هزینه های ماهانه در شمال امریکا است. —توماس لورن

8:49 am: نفت جهش 21% گسترش روز چهارشنبه تجمع به عنوان شرط معامله گران بر ما تولید کاهش

روغن شروع به پریدن کرد بیش از 20 درصد شتاب چهارشنبه تجمع به خیابان چشم ادامه داد: کاهش تولید و افزایش ایران و آمریکا تنش است.

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار افزایش 21.4 درصد و یا $2.95 به تجارت در $16.73 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار معامله 9.4 درصد بالاتر در $22.29 در هر بشکه رسید.

پنج شنبه حرکت بالاتر می آید پس از نفت وست تگزاس اینترمدیت شروع به پریدن کرد 19.1% یک روز پیش برای یکی از بهترین آن روز در تاریخ ثبت شده. —Pippa استیونس

8:35 am: ما هفتگی مدعیان آمار 4.4 میلیون دلار 5-هفته مجموع پاکسازی تمام سود کار خود را پس از رکود اقتصادی بزرگ

8:01 am: اندونزی ممنوعیت هوایی داخلی, دریا, سفر به اوایل ماه ژوئن

اندونزی را به طور موقت ممنوع داخلی هوایی و دریایی سفر شروع جمعه محرومیت چند مورد استثنا برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus, حمل و نقل, وزارت, مقامات گفت.

ممنوعیت سفر هوایی خواهد بود در محل تا تاریخ 1 ژوئن گفت نوعی Riyanto Rahardjo وزارت را مدیر کل حمل و نقل هوایی. ممنوعیت سفر از طریق دریا را در محل تا ژوئن 8, حمل و نقل دریایی مدیر کل Agus Purnomo گفت.

باری حمل و نقل معاف از, ممنوعیت, مقامات گفت.

دولت ممنوعیت اندونزی سنتی سالانه خروج برای مسلمان تعطیلات. —رویترز

7:54 am: هدف می بیند ‘سایبر دوشنبه’-اندازه فروش آنلاین بوم

هدف دیده است یک افزایش شدید در خرید و فروش آنلاین, به عنوان خریداران سعی کنید به زمان محدود در داخل فروشگاه و یا جلوگیری از سفر در مجموع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس عامل برایان کرنل گفت.

پس از آن در سه ماهه اول سال مالی شروع Feb. 2 هدف همان است-فروش فروشگاه افزایش یافته است بیش از 7 درصد. به دست آوردن که در مقایسه با افزایش 1.5% در مالی سه ماهه چهارم است و در نتیجه دو برابر شدن آن آنلاین فروش تا حدی جبران کاهش داخل آن تقریبا 1,900 آجر و ملات فروشگاه.

در مصاحبه با “Squawk Box” Cornell گفت: هدف این است که تلاش برای کشف کردن اگر مشتریان جدید خرید الگوهای اینجا به ماندن است.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای درک اینکه چگونه این بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر آینده چگونه مصرف کنندگان آمریکایی فروشگاه, چگونه زندگی می کنند, چگونه کار می کنند, چیزهایی که آنها ارزش” او گفت:. “اما آن را واقعا سخت به پیش بینی هفته.” —ملیسا Repko

7:49 am: یکی دیگر از 4.3 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود که در زمینه نرخ بیکاری

7:46 pm: آخرین East Coast نقاط داغ

6:59 am: Tyson Foods کرکره اصلی گوشت خوک, گیاهان سفت به ما عرضه گوشت

تایسون مواد غذایی است که سازندگان: دو گوشت فرآوری گیاهان از جمله بزرگترین آن در ایالات متحده پس از کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 بیشتر سفت گوشت منابع پس از دیگر عمده کشتارگاه خاموش شدن ناگهانی.

این تعطیلی در حال محدود کردن مقدار از گوشت ایالات متحده می تواند در شیوع و اضافه کردن استرس در کشاورزان که در حال از دست دادن بازارهای خود را برای خوک ها.

مستندات که با هدف جلوگیری از گسترش این ویروس نیز مانع از کشاورزان در سراسر جهان از تحویل مواد غذایی و محصولات به مصرف کنندگان است. میلیون ها نفر از کارگران نمی توانند به مزارع برداشت و کاشت و وجود دارد بیش از حد چند کامیونداران برای حفظ محصولات در حال حرکت است.

Tyson Foods, بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا تامین کننده گفت: آن را به طور نامحدود به حالت تعلیق در آورد عملیات در بزرگترین خوک گیاه در واترلو, آیووا, پس از عامل در کاهش ظرفیت. —رادیو فردا

6:52 am: کره جنوبی برای ارائه یارانه نقدی

یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک صورت نگرانی بیش از COVID-19 رمان coronavirus پیاده روی را از طریق یک بازار در سئول در 22 آوریل سال 2020 است.

اد جونز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کره جنوبی حزب حاکم و دولت در روز پنج شنبه توافق کردند که برای ارائه یارانه نقدی به هر خانوار و نه فقط به خانواده های زیر 30 درصد از درآمد همانطور که قبلا اعلام وزارت مالیه گفت.

وزارت به طور جداگانه گفت: موضوع اضافی اوراق قرضه به صندوق نقدی جزوه. —رادیو فردا

5:41 am: استرالیا را فشار برای بررسی در مجمع بهداشت جهانی

استرالیا را فشار برای تحقیقات بین المللی به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه آینده نشست سالانه مجمع بهداشت جهانی تصمیم گیری بدن از سازمان بهداشت جهانی, خود را نخست وزیر گفت: با توجه به رویترز.

استرالیا می خواهد یک بررسی به این که پاسخ به همه گیر و می خواهم برای دیدن این سازمان تقویت شود. —هالی Ellyatt

5:21 am: اسپانیا افزایش شمار تلفات 22,157

سلامت کارگران در درمانگاه بیمارستان تحسین در 8p.m. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 22, 2020 در بارسلونا ،

ژاوی تورنت

اسپانیا گزارش کرده است که 440 نفر کشته شده اند از در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 22,157 آن وزارت بهداشت گفت.

مرگ و میر افزایش یافته است کمی از روز شنبه هنگامی که 435 مرگ و میر گزارش شده است. تعداد کل موارد رسیده 213,024 تا 4,635 از روز قبل. —هالی Ellyatt

4:42 am: مرکل می گوید: “چیزهایی که باقی می ماند برای یک مدت زمان بسیار طولانی’

برلین, آلمان – مارس 23: صدراعظم آلمان آنگلا مرکل (CDU) نشسته در مجلس در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در برلین آلمان است. آلمان هنوز در ابتدای coronavirus همه گیر خواهد شد و باید با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی صدراعظم گفت.

Maja Hitij

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: پایان همه گیر نیست و در عین حال در دید و مردم را مجبور به زندگی با ویروس “برای یک مدت زمان طولانی است.”

صحبت به آلمان در مجلس فدرال مرکل گفت: “ما در مرحله نهایی از این بیماری همه گیر اما هنوز در آغاز راه است.”

“ما موفق به کسب زمان” مرکل گفت: با توجه به رویترز ترجمه و اضافه کرد که این استفاده شده بود برای تقویت آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی. —هالی Ellyatt

4:30 صبح: منطقه یورو فعالیت های کسب و کار سقوط به ‘تکان دهنده’ نزولی در همه گیر

منطقه یورو و فعالیت های کسب و کار ضربه دیگری کم سابقه در طول مارس در ثبت نام های جدید که coronavirus همه گیر است و باعث شدید آسیب های اقتصادی در سراسر منطقه است.

این IHS Markit شاخص مدیران خرید که اقدامات خدمات صنعت و تولید کاهش یافته و به 13.5 در ماه آوریل با توجه به داده های اولیه. در ماه مارس همان شاخص در حال حاضر ثبت بزرگترین تا کنون ماهانه تنها قطره به 29.7. انقباض در PMI شماره یک رقم زیر 50 — نشان می دهد که احتمال کاهش رشد اقتصادی به طور کلی.

“مارس دیدم بی سابقه آسیب به اقتصاد منطقه یورو در میان ویروس مستند اقدامات همراه با فازها و کاهش تقاضای جهانی و کمبود هر دو کارکنان و ورودی” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit در بیانیه ای گفت:. —سیلویا عمرو

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: چین خواهد داد که بیشتر پول; اسپانیا مرگ روزانه تلفن ثابت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de