مردم با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن را از طریق Lu Xun پارک در شانگهای چین در روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

Qilai Shen | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 1,341,907.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 74,476.
  • بالا 5 کشور: ایالات متحده (366,614) اسپانیا (136,675) ایتالیا (132,547) آلمان (102,453) و فرانسه (98,959).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:45 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:56 am: چین گزارش 32 جدید موارد مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش شده 32 مورد جدید و بدون مرگ و میر به عنوان از آوریل 6. همه موارد جدید بودند “وارداتی” و یا نسبت داده شده به مردم از سفر خارج از کشور گفت: NHC.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,740 مورد تأیید و 3,331 مرگ و میر با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 30 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم.

چین آغاز شده از جمله موارد بدون علامت در آن گزارش روزانه شروع آوریل 1.

8:20 am: بازارهای آسیا پرش در اوایل تجارت

سهام در آسیا افزایش یافت در صبح روز سه شنبه تجاری در افزایش امید است که گسترش جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است کاهش یابد. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن رسید 3.09% در اوایل تجارت در حالی که شاخص Topix به دست آورد 2.66%. در کره جنوبی Kospi رز 2.18%. S&P/ASX 200 در استرالیا به دست آورد 2.1%.

اطلاعات بیش از آخر هفته پیشنهاد شماره از روزانه متحده coronavirus موارد رو به کاهش است اگر چه هنوز زود است که برای تعیین ماندگار ترند. مرگ عوارض در برخی از جهان coronavirus نقاط داغ از جمله اسپانیا و ایتالیا نیز نشان داد نشانه هایی از کاهش. — Eustance هوانگ

8:10 am: ژاپن رهبر آبه می گوید: هزینه های مالی به نبرد همه گیر خواهد شد و در مجموع $357 میلیارد

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: هزینه های مالی تحت ژاپن عظیم بسته محرک برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد شد و در مجموع 39 تریلیون ین ($357 میلیارد دلار) با توجه به گزارش رویترز به نقل از آژانس خبری محلی Jiji.

روز دوشنبه آبه گفت: رول کردن یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین معادل 20 درصد تولید اقتصادی این گزارش گفت:. رویترز گزارش داد که بسته به تایید کابینه روز سه شنبه به مراتب بیش از یک در وارد شده یادی از سال 2009 بحران مالی در مجموع 56 تریلیون ین در اندازه با هزینه های مالی از 15 تریلیون ین. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:03 pm: کاخ سفید مشاور بهداشت Fauci می گوید: ما هرگز به عقب بر گردیم به حالت عادی’

جهان ممکن است هرگز به عقب بر گردیم به آنچه که در نظر گرفته “عادی” قبل از coronavirus پدید آمده در ووهان چین کمی بیش از سه ماه پیش و به بیش از 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت.

Fauci در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا جهان خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی قبل از واکسن تایید شده است گفت: ما به تدریج قادر به “تابع به عنوان یک جامعه است. اما شما کاملا حق با شماست اگر شما می خواهید برای دریافت به قبل از coronavirus که ممکن است همیشه اتفاق می افتد به این معنا است که خطر وجود دارد.” COVID-19 گسترش یافته است تقریبا در هر کشوری در جهان, کشته شدن بیش از 74,000.

“هنگامی که ما می گویند برگشت به حالت عادی منظور ما چیزی بسیار متفاوت از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر چون در حال حاضر ما در یک بسیار شدید کاهش” Fauci گفت. —نوح Higgins-دان

6:45 pm: که می گوید وجود دارد جهانی کمبود 5.9 میلیون پرستاران به جنگ بیماری همه گیر کوروناویروس

سازمان بهداشت جهانی است ترغیب کشورها برای ایجاد حداقل 6 میلیون شغل پرستاری تا سال 2030 به جبران بینی “جهانی کمبود” به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر جهان در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

پرستاری بزرگترین گروه شغلی در مراقبت های بهداشتی بخش حسابداری برای حدود 59 درصد از بهداشت حرفه ای که می گوید. وجود دارد کمتر از 28 میلیون پرستاران در سراسر جهان حدود 5.9 میلیون کوتاه از آنچه جهان نیاز دارد به اندازه کافی برای مراقبت از رشد جمعیت با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده روز شنبه از, که, شورای بین المللی پرستاری و پرستاران در حال حاضر.

بزرگترین کمبود پرستاران در کم – کم-متوسط درآمد کشورها در آفریقا و جنوب شرقی آسیا و شرق مدیترانه منطقه و برخی از بخش هایی از آمریکای لاتین بر اساس این گزارش که در نگاه 191 کشور با استفاده از داده ها بین سال های 2013 و 2018.

بیش از 80 درصد از جهان را در پرستاران کار در کشورهایی که حساب برای نیمی از جمعیت جهان با توجه به یافته های این گزارش. —برکلی لاولیس جونیور

6:39 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: وجود نور در انتهای تونل با واکسن و درمان تحقیقات

در حالی که در روزهای آینده در این کشور coronavirus مبارزه نگاه تلخ رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آمریکایی ها دلایلی برای امید. “تاپیک فوق العاده ای از نور در انتهای تونل” او گفت: “کاخ سفید در نشست خبری.

“در حال حاضر ده درمانی مختلف عوامل فعال در محاکمات و برخی از آنها به دنبال فوق العاده موفق,” او گفت:. “اما آنها را مجبور به رفتن را از طریق یک فرایند و آن را برای رفتن به یک فرآیند سریع بر اساس آنچه FDA به من گفت.” او گفت: یکی دیگر از 15 درمان های بالقوه در حال کار به سمت بالینی “به طوری که آنها به سرعت در حال پیشرفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار نظرات اوایل روز دوشنبه توسط سازمان بهداشت جهانی مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که گفت: تحقیقات برای توسعه واکسن و درمان برای مبارزه با کروناویروس است “شتاب در سرعت باور نکردنی است.”

Tedros گفت: بیش از 70 کشور پیوسته اند که دادگاه برای سرعت بخشیدن به تحقیقات در درمان موثر و “حدود 20 موسسات و شرکت ها در حال مسابقه به توسعه یک واکسن.” —نوح Higgins-دان

3:15 pm: نخست وزیر بوریس جانسون در بخش مراقبت های پس از coronavirus وضعیت ‘بدتر’

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های خود را به عنوان coronavirus علائم بدتر شده رسانه های خبری گزارش روز دوشنبه.

“پس از عصر یکشنبه نخست وزیر شده است و تحت مراقبت پزشکان در سنت توماس “بیمارستان در لندن پس از بستری با علائم مداوم coronavirus” سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت.

“در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان” سخنگوی گفت. “PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputize برای او که در آن لازم است.”

“PM دریافت مراقبت های عالی و تشکر از همه کارکنان بیمه خدمات درمانی خود را برای کار سخت و فداکاری” سخنگوی اضافه شده است. —کوین Breuninger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: استارباکس baristas به پوشیدن ماسک صورت ما coronavirus موارد در حال حاضر تعداد 364,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im