این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,076,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 138,008
  • ما موارد: بیش از 639,600
  • ما مرگ و میر: حداقل 30,985

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

1:04 pm: ما labs نیاز به محوری به کروناویروس تست COO از تست بزاق تولید کننده می گوید:

راتگرز پروفسور اندرو بروکس افسر ارشد عامل و مدیر توسعه فناوری در RUCDR بی نهایت بیولوژیک.

منبع: دانشگاه راتگرز

12:50 pm: سهام بدهد تا سود در اندکی متلاطم جلسه

12:47 pm: پناهگاه بی خانمان در حال اجرا هستند کم در نقد و داوطلبان به عنوان coronavirus گسترش می یابد

پناهگاه بی خانمان در سراسر کشور روبرو هستند داوطلب کمبود و افزایش هزینه های آنها به عنوان مبارزه با ادعا مرگبار شیوع کروناویروس در حالی که در ادامه به ساکنان.

چند پناهگاه ساخته شده تنظیمات به ادامه ارائه خدمات مشابه در حالی که به حداقل رساندن تماس بگیرید. که به معنی گسترش تخت استریل کردن سطوح بیشتر و ارائه خدمات در یک فاصله.

آن بوده است روی حیله و تزویر برای پناهگاه در سراسر کشور به تنظیم اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما بسیاری پیدا کرده اند راه حل های که در آن آنها هنوز هم در پاسخ به افرادی که نیاز به یک محل برای اقامت در حالی که پیوستن به هر گونه دولت صادر مشاوره و یا قوانین. —یلنا Dzhanova

12:26 pm: نیویورک و دیگر کشورهای ساحل شرق گسترش خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار ممکن است به 15 Gov. کومو می گوید:

یک زن با پوشیدن ماسک صورت پیاده توسط یک بسته فروشگاه در میدان تایمز در تاریخ 12 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

لیائو پان | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

نیویورک و دیگر کشورهای ساحل شرق در حال گسترش خود خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار ممکن است به 15 عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با توجه به بازگشایی بخش از اقتصاد بدون منجر به تجدید حیات در coronavirus موارد نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

کومو اعلام این خبر در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی و از طریق توییتر گفت: “نیویورک در مکث” تمدید خواهد شد در هماهنگی با کشورهای دیگر.

“ما باید برای ادامه انجام آنچه ما انجام می دهیم. من می خواهم برای دیدن که عفونت نرخ پایین و حتی بیشتر. نیویورک توقف سیاست های نزدیک به پایین سیاست تمدید خواهد شد در هماهنگی با کشورهای دیگر به مارس 15” کومو گفت. این مستند قبلا برنامه ریزی شده برای آسانسور در 30 آوریل.

“پس از یک ماه ما همچنان نزدیک به پایین سیاست. چه اتفاقی می افتد بعد از آن ؟ من نمی دانم. ما را به دیدن آنچه که داده ها نشان می دهد” کومو گفت. “من نمی خواهم به پروژه فراتر از آن دوره است.” —نوح Higgins-دان

12:12 pm: انگلستان گسترش coronavirus مستند اقدامات توسط حداقل سه هفته

بریتانیا را گسترش coronavirus مستند اقدامات توسط حداقل سه هفته وزیر خارجه Dominic Raab گفت.

محدودیت در زندگی عمومی در محل بوده است در انگلستان از مارس 23. به مردم گفته شده به ماندن در خانه به غیر از محدود خرید — برای مواد غذایی ضروری و لوازم پزشکی — و ورزش.

وزرای دولت قبلا گفته شد خیلی زود به محدودیتهای به انگلستان هنوز آمار اوج آن شیوع کروناویروس. اما ارشد پزشکی بریتانیا مشاور کریس Ersin روز چهارشنبه گفت: او معتقد است که این کشور “احتمالا رسیدن به اوج.” —رایان براون

12:05 pm: ابوت Labs در حال توسعه جدید کروناویروس تست برای غربالگری توده به عنوان تهمت به دنبال بازگشایی اقتصاد ایالات متحده; سهام افزایش

Abbott Laboratories می گوید آن است که ramping تا تولید آن coronavirus تست کیت شامل یک ابزار جدید است که می تواند فعال توده Covid-19 غربالگری به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده در اوایل ماه آینده.

این شرکت در مسیر به کشتی 4 میلیون این ماه از آن جدید آنتی بادی آزمایش که نشان می دهد که آیا یک فرد تا به حال Covid-19 در گذشته و یا بدون علامت و یا بهبود ابوت مدیر عامل شرکت رابرت فورد گفت: در طول یک درآمد کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران پنج شنبه. این برنامه به سطح شیب دار تا 20 میلیون محموله در هر ماه در ابتدای ماه ژوئن, او گفت:, و اضافه کردن وجود دارد نیاز به تولید بیشتر شد. —برکلی لاولیس جونیور

11:55 am: سوئیس شروع به کاهش COVID-19 محدودیت از آوریل 27

مردم راه رفتن و گذشته قرمز و سفید هشدار پلیس نوار در Plainpalais محل در ژنو در مارس 16, 2020, در این مستند با توجه به این رمان coronavirus Covid-19.

فابریس Coffrini | خبرگزاری گتی ایماژ

سوئیس شروع خواهد شد به تدریج آرامش بخش از مارس 27 شدید محدودیت های آن را در آورده در ماه گذشته برای مقابله با گسترش این کروناویروس جدید دولت گفت: در روز پنج شنبه.

بیمارستان ها خواهد بود و مجاز به انجام تمام مراحل و حتی اعمال جراحی الکتیو در حالی که سالن مو, ماساژ, سرو و لوازم آرایشی و بهداشتی, مطالعات را مجاز به بازگشایی شده است.

این خواهد بود که به دنبال اجباری مدارس و مغازه ها و بازار از مارس 11 آن اضافه شده است. —رادیو فردا

11:40 صبح: ژاپن باعث می شود coronavirus اورژانس در سراسر کشور به عنوان آبه طرح پرداخت نقدی برای همه

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گسترش یک وضعیت اضطراری شامل کل کشور در روز پنج شنبه و گفت: دولت با توجه به پرداخت نقدی برای همه در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و کوسن رکود اقتصادی است.

با بیش از 9000 عفونت و نزدیک به 200 مرگ و میر در سراسر کشور, دولت, اعلام شرایط اضطراری در توکیو و مناطق شش از جمله غرب اوزاکا اما مناطق دیگر به دنبال اضافه شود وجود نگرانی ها در مورد گسترش ویروس.

در حالی که کمتر از یک مستند وضعیت اضطراری اعمال شده برای یک ماه از آوریل 7 به مقامات قدرت بیشتری برای فشار به مردم به ماندن در خانه و کسب و کار ، آن را پوشش داده است حدود 44 درصد از جمعیت تا به حال. —رادیو فردا

11:21 am: آنچه در آن مانند به یک تحویل فرد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان coronavirus دارای طرح میتوانست همه ما زندگی و امور روزمره ما تبدیل شده ایم متکی بر برخی کارگران ضروری به کمک ما ماندن به عنوان امن و سالم به عنوان امکان پذیر است. البته این شامل متخصصان پزشکی که می تواند در درمان کسانی که بیمار قرار می گیرند.

اما آن را نیز شامل یک کلاس از کارگران بسیاری از ما قبلا گرفته شده برای اعطا شده — تحویل مردم که آن را ممکن است برای بقیه از ما برای سالم ماندن ماندن در خانه. —کتی Brigham

11:12 am: کسب و کار کوچک نجات وام برنامه بازدید $349 میلیارد محدود است و در حال حاضر از پول

مدیریت کسب و کار کوچک نجات برنامه وام ضربه آن $349 میلیارد حد در روز پنج شنبه و در حال حاضر از پول به عنوان ملت خواهان و دموکرات ها در تلاش برای توافق بر سر نحوه بازگرداندن بودجه آن است.

اداره کسب و کار کوچک وب سایت آمده است که آن را “قادر به پذیرش برنامه های کاربردی جدید برای چک حفاظت برنامه بر اساس در دسترس تخصیص بودجه. ما قادر به ثبت نام جدید PPP دهندگان در این زمان است.”

اعلام این خبر از SBA در روز پنج شنبه می آید به عنوان نمرات کوچک آمریکایی صاحبان کسب و کار برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus و این حرکت از سوی برخی از کشورهای شاتر اکثریت قریب به اتفاق از تجارت است. —توماس فرانک کیت راجرز

11:03 am: شهردار نیویورک به دنبال فدرال کمک به کروناویروس هزینه های نیویورک $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی از دست داد

Coronavirus همه گیر خواهد شد هزینه های شهر نیویورک پیش بینی $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی از دست بیش از فعلی و بعدی سال مالی پس از شهرستان توقیف کسب و کار و دستور داد مردم را به ماندن در خانه را امتحان کنید برای جلوگیری از شیوع, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

د Blasio خواست واشنگتن قانونگذاران برای تصویب 500 میلیارد دلار در هزینه های بعدی محرک لایحه با حداقل 150 میلیارد دلار است که رفتن به سمت متحده شهرها و شهرداری های محلی. کمک خواهد کرد که پلاگین سوراخ در بودجه ویران دولت قرنطينه و کمک به صندوق خدمات مورد نیاز از جمله پلیس ، آتش نشانی و اورژانس.

د Blasio گفت: کنگره باید به طور مستقیم 100 میلیارد دلار به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران و 250 میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک و چک برای حفاظت از کارگران de Blasio گفت. —نوح Higgins-دان

10:50 am: PGA Tour برنامه به ادامه بازی ژوئن 8 با حوادث بسته به عموم مردم

PGA TOUR پرچم در اولین دور از Korn تور کشتی را باهاما بزرگ Exuma کلاسیک در صندل زمرد خلیج گلف در 12 ژانویه 2020 در Exuma باهاما.

بن جارد | PGA TOUR via Getty Images

PGA Tour برنامه به ادامه بازی ژوئن 8 با چهار رویدادهای بسته به عموم مردم با توجه به برنامه تنظیمات پنج شنبه اعلام کرد.

PGA Tour در مارس 12 گفت: آن را لغو مسابقات قهرمانی بازیکنان و دیگر حوادث از طریق Valero تگزاس باز به پایان می رسد که در مارس 5.

چارلز شواب چالش موشک وام مسکن کلاسیک و یادبود مسابقات در سراسر کشور ارائه شده توسط اتفاقاتی که قبلا برنامه ریزی شده بین 18 مه و ژوئن 8 منتقل شده اند به بعد از آن تاریخ در تقویم.

RBC میراث اصل میله میله برای مارس 13-19 اما لغو شده در مارس 17 اضافه شده به PGA Tour schedule در این هفته که قبلا اشغال شده توسط آمریکا باز بود که به تعویق افتاد و به ماه سپتامبر است. —Melodie وارنر

10:25 am: Facebook شروع خواهد شد هشدار به مردم که مانند ‘ و یا واکنش نشان می دهند به اخبار coronavirus

Facebook شروع خواهد شد هشدار به کاربران اگر آنها دوست دارند واکنش نشان داد و یا اظهار نظر در مضر Covid-19 پست های که این شرکت یافت می شود اطلاعات غلط و حذف شد.

قابلیت رول خواهد شد در هفته های آینده, Facebook گفت: در یک پست وبلاگ.

“این پیام را اتصال مردم به COVID-19 افسانه افشا و خنثی سازمان جهانی بهداشت از جمله آنهایی که ما برداشته ایم از پلت فرم ما برای پیشرو به قریب الوقوع آسیب فیزیکی” مرد روزن Facebook معاون رئیس جمهور از صداقت و گفت: در یک پست وبلاگ.

پس از این که اعلام Covid-19 یک اورژانس بهداشت جهانی در ماه ژانویه Facebook شروع به از بین بردن اطلاعات غلط در مورد شیوع بیماری از خود سیستم عامل. شرکت کرد و گفت: آن را حذف صدها هزار قطعه از اطلاعات غلط است که می تواند منجر به آسیب فیزیکی مانند مطالب نادرست است که می گوید فیزیکی فاصله بی اثر است و یا نوشیدن آب ژاول درمان ویروس. —جسیکا Bursztynsky

9:49 am: coronavirus همه گیر نیست و صدمه زدن به ما فروش خودرو به عنوان آنجا که می ترسید, J. D. Power می گوید:

فروش خودروهای جدید به مصرف کنندگان ایالات متحده کاهش یافته است کمتر از حد انتظار در آغاز مارس با وجود شیوع کروناویروس و دستور دولت نگه داشتن اکثر فروشنده نمایشگاه بسته در سراسر کشور با توجه به J. D. Power.

پس از ایالات متحده خودکار گیاهان و بسته ترین کشورهای تصویب “stay-at-home” بخشنامه ماه گذشته J. D. Power انتظار می رود سال بیش از سال فروش به کاهش به میزان 80 درصد در این ماه در مقایسه با آن prepandemic هوا. در حالی که هنوز هم به طور قابل توجهی پایین فروش از طریق اولین 12 ماه آوریل تنها با حدود 55 درصد — نشان می دهد که فروش برای ماه کامل ممکن است به عنوان بد به عنوان ترسید این شرکت گفت.

اگر این روند ادامه بدین معنی است که خرید و فروش در حدود 597,000 واحد در ماه آوریل در مقایسه با J. D. Power را prepandemic هوا نزدیک به 1.1 میلیون دستگاه خودرو در ماه. —مایکل Wayland

9:35 am: سهام باز کمی بالاتر حتی پس از دیگری دلتنگ هفتگی شغل گزارش

سهام باز بالاتر حتی به عنوان سرمایه گذاران هضم اطلاعات بیشتر منعکس کننده ویرانی اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. میانگین صنعتی داو جونز معامله 44 امتیاز بالاتر یا 0.2%. S&P 500 صعود 0.7% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.1%.

پنج شنبه حرکت به دنبال رکود به طور منظم در طول معاملات روز چهارشنبه به عنوان غم انگیز اقتصادی و کم خونی بانک درآمد موجب نگرانی بیش از coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده. —فرد ایمبرت توماس فرانک

9:18 am: اقتصاد ایالات متحده به احتمال زیاد پاک کردن تمام سود کار خود را پس از بحران مالی در این هفته

Coronavirus و مجبور به بسته شدن کسب و کار در سراسر ایالات متحده را تقریبا محو کلیت کار سود پس از رکود بزرگ.

وزارت کار گزارش روز شنبه که تعداد زیادی از آمریکایی ها درخواست دولت برای مزایای بیکاری بالغ بر 5.245 میلیون نفر در طول هفته منتهی به سوم آوریل 11.

همراه با دولت قبل سه مدعیان گزارش تعدادی از آمریکایی ها که در زمینه بیکاری بیش از چهار هفته گذشته است 22.025 میلیون. که تعداد فقط زیر 22.442 میلیون شغل اضافه شده به اشتغال بخش غیرکشاورزی از نوامبر سال 2009 زمانی که اقتصاد ایالات متحده برای اولین بار شروع به اضافه کردن شغل به اقتصاد پس از رکود اقتصادی است. —توماس فرانک

9:11 am: میلیاردر Barry Diller می گوید قید وثیقه از هر کس و نگرانی در مورد پرداخت صورتحساب بعد’

هایدی Gutman | CNBC

تاجر میلیاردر Barry Diller گفت CNBC در روز پنج شنبه دولت آمریکا باید به قید وثیقه از تمام شرکت های که ضربه سخت شده توسط coronavirus از جمله کسانی که در این سفر میباشد.

“آسیب هایی که در حال انجام است هر روز عظیم” Diller ” در “Squawk Box.” “همه نیاز به bailed برای این یکی هم چیزی و ما نگرانی در مورد پرداخت صورتحساب بعد.”

نظرات از Diller, رئیس, سفر, سایت Expedia و رسانه های دیجیتال گروه IAC آمد بعد از عمده خطوط هوایی ایالات متحده و وزارت خزانه داری به یک معامله است که به حمل و دسترسی به وام و کمک های مالی برای حمایت از حقوق و دستمزد. در بازگشت دولت می شود حکم که می تواند تبدیل به سهام عدالت.

Diller گفت: Expedia تولید بدون درآمد و نیاز به کاهش هزینه ها از جمله در تبلیغات. —جسی پوند

9:06 am: استارباکس در حال آماده سازی برای بازگشایی کافه ها به عنوان محلی coronavirus شرایط اجازه می دهد

استارباکس در حال آماده سازی برای بازگشایی کافه ها به عنوان برخی از ایالات آمریکا گزارش می دهند که تعداد coronavirus موارد plateaued و یا حتی کاهش یافته است.

قهوه بسته های زنجیره ای بیشتر از آن در ایالات متحده و کانادا کافه در مارس 21, محدود کردن خدمات به تحویل و از طریق درایو تنها. بیش از 60 درصد از آن ایالات متحده کافه یک درایو از طریق خط. استارباکس در ابتدا گفت: تعطیلی خواهد بود برای دو هفته اما بعد از اقدامات را تا زمانی که ممکن است 3. —آملیا Lucas

9:04 am: ما در ساخت و ساز خانه فرو ریخت 22.3% در ماه مارس

ایالات متحده homebuilding فعالیت فرو ریخت در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش, با شروع ساخت مسکن غلت 22.3% از یک ماه پیش.

وزارت بازرگانی آمریکا روز پنجشنبه گفت که groundbreakings رخ داده است در ماه گذشته در این کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 1.2 میلیون واحد از یک 1.56 میلیون سرعت در ماه فوریه است. ساخت و ساز خانه های تک خانواری کاهش 17.5 درصد و آپارتمان و محل سکونت شروع شد خاموش 32.1% از یک ماه پیش.

این گزارش نشان داد 6.1% کاهش در تکمیل خانه های ساخته بودن که بدان معنی است که بسیاری از خانه ها هستند که نیمه سمت چپ ساخته شده است. نیز وجود دارد یک 6.8% کاهش در مجوز شروع به ساخت و ساز. —آسوشیتد پرس

8:56 am: Coronavirus بحران را تهدید به از خط خارج پست-Brexit ایران

انگلستان به احتمال زیاد موفق به اعتصاب جدید توافق تجاری با اتحادیه اروپا تا پایان سال, تحلیلگران گفته اند CNBC به عنوان coronavirus بحران را تهدید به از خط خارج رسمی ایران.

نخست وزیر بوریس جانسون متعهد شده است برای نتیجه گیری در یک پست-Brexit ایران در این سال است. انگلستان است که در یک مرحله گذار تا ماه دسامبر پس از خروج از بلوک در Jan. 31. در طول انتقال آن در حال کار برای ایجاد ترتیبات تجارت با 27 کشور اتحادیه اروپا.

این زمانی است که در حال حاضر در معرض خطر پس از دو منجر مذاکره کنندگان تا به حال برای منزوی با توجه به Covid-19 عفونت. بریتانیا و اروپا, مذاکره تیم برگزار می شود یک تماس در روز چهارشنبه برای اولین بار پس از هر دو منجر مذاکره کنندگان مجبور شدند به خود منزوی. —سیلویا عمرو

8:50 am: ‘ممکن است در ماه اوت’ — لری فینک می گوید کسب و کار تمایلی به راه اندازی مجدد بدون تست توده

BlackRock از بنیانگذاران و مدیر عامل لری فینک گفت: ایالات متحده باید برای افزایش آن تست ظرفیت برای coronavirus قبل از آن اقتصاد می تواند راه اندازی مجدد به صورت جدی.

“ما قصد داریم هنوز هم عناصر این بیماری افزایش در سایر نقاط جهان است و تا زمانی که ما به اندازه کافی تست تست سریع آن را بسیار سخت برای دیدن چگونه ما در حال رفتن به راه اندازی مجدد در 30 روز آینده,” فینک گفت: در CNBC “Squawk Box.”

فینک ابراز اطمینان کرد که آمریکا برای پیشرفت در Covid-19 درمان به حداقل رساندن شدت این بیماری است. “از طریق فرایند که من معتقدم ما قادر خواهید بود به راه اندازی مجدد. من معتقدم که ما در حال رفتن به, بهتر, بیشتر, نرمال, محیط,” او گفت:.

“اما ممکن است در ماه ژوئن یا جولای. ممکن است در ماه اوت,” او گفت:.

فینک که شرکت جهان بزرگترین دارایی مدیر گفت: کسب و کار خواهد بود “بسیار محتاط” و “محافظ از کارکنان خود را” به عنوان آنها در نظر بگیرید هنگامی که و چگونه به آرامش کار از خانه سیاست. —کوین Stankiewicz

8:34 am: US weekly ادعا مجموع 5.245 میلیون آوردن مجموع کار ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس به 22 میلیون

اقدامات حفاظت در برابر coronavirus ادامه به پاره از طریق اشتغال صفوف با 5.245 میلیون بیشتر آمریکایی ها تشکیل پرونده برای اولین بار ادعا می کند برای بیمه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گزارش داد پنج شنبه.

جدید براده را بحران مجموع به بیش از 22 میلیون تقریبا پاک کردن تمام سود کار خود را پس از رکود بزرگ.

هر چند اخیر در کل برای هفته منتهی به سوم آوریل 11, نمایندگی یک قطره از دو هفته گذشته آن را هنوز هم نشان داد که آسیب به بازار کار ایالات متحده باقی مانده است عمیق.

تعداد دیر شده توسط آمار اقدامات انجام شده برای اجازه می دهد تا بیشتر کارگران برای فایل ادعا می کند. آنها در حال حاضر شامل پیمانکاران مستقل و دیگران که قبلا نمی شد واجد شرایط برای مزایای. —Jeff Cox

8:08 am: جف بزوس می گوید گسترده تست مورد نیاز قبل از اقتصاد می تواند دوباره در حال اجرا

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت: این توده تست در سراسر جهان برای coronavirus مورد نیاز است به “اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است.”

در نشست سالانه سهامداران نامه بزوس همچنین با اشاره به تلاش های آمازون گرفته شده برای حفاظت از کارکنان خود را از این بیماری همه گیر.

بزوس با اشاره به آمازون تلاش برای توسعه “افزایشی تست ظرفیت” که این شرکت هفته گذشته اعلام کرد. به عنوان بخشی از این اطلاعیه آمازون گفت: این امید شروع به تست تمام کارکنان آن از جمله کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

“به طور منظم آزمایش در مقیاس جهانی در تمام صنایع که هر دو کمک به امن نگه داشتن مردم و کمک به اقتصاد را به بالا و در حال اجرا” بزوس گفت. “برای این کار ما به عنوان یک جامعه نیاز بسیار بیشتر تست ظرفیت تر از این است که در حال حاضر در دسترس است.” —آنی پالمر

7:43 am: ما نقاط داغ span سواحل شرق

7:15 am: مغلوب ساختن پیشی جستن به پرده بازگشایی دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای انتشار در پنج شنبه دستورالعمل کشوری برای بازگشایی اقتصاد است.

“ما می تواند باز کردن برخی از ایالت ها بسیار زودتر از دیگران,” او گفت:. “فکر می کنم ما در برخی از کشورهای واقع می تواند باز تا قبل از مهلت تاریخ 1 مه.”

فرمانداران هفت متحده در سواحل شرق و سه متحده در سواحل غرب اعلام کرده اند منطقه ای گروه های کاری به منظور هماهنگی بازگشایی مناطق. با استثنا از ماساچوست تمام 10 متحده به طور فعال در حال توسعه برنامه ای برای بازگشایی رهبری دموکراتیک فرمانداران. —خواهد Feuer

7:06 am: چین نژادها نسبت به واکسن

Sinovac مدیر عامل یین Weidong.

سه شرکت های چینی باید واکسن نامزدها در آزمایش های بالینی, CNBC یونیس Yoon گزارش از پکن است. یک شرکت نزدک ذکر شده Sinovac در حال حاضر آغاز شده جلب داوطلبان برای دریافت اولین تجربی دوزهای. این شرکت با هدف تکمیل ایمنی و اثر بخشی محاکمه در ماه ژوئن.

دولت چین اختصاص زمین برای تولید انبوه موفق واکسن نامزد هنگامی که آن را آماده Yoon, گزارش و تسریع روند تصویب بشر بالینی. —خواهد Feuer

7:03 am: انگلستان مجموعه ای به گسترش مستند به مدت سه هفته بیشتر

دومینیک Raab که deputizing برای نخست وزیر بوریس جانسون در حالی که او است که دوره نقاهت بعد از یک مورد جدی از Covid-19 است نشست وزرای دولت شنبه و ریاست جلسه آن پاسخ اضطراری کمیته.

آن را به طور گسترده ای انتظار می رود که این کشور را مستند خواهد بود تمدید برای سه هفته در میان استارک هشدار که انگلستان می تواند در نهایت بدترین آمار کشور از coronavirus در اروپا است.

انگلستان را بالا متخصص پزشکی روز چهارشنبه گفت که این کشور احتمالا شاهد اوج خود ویروس (مرگ و میر در حال حاضر در 12,868 در بیمارستان با 761 روزانه مرگ و میر گزارش یکشنبه) اما آن است که خیلی زود به نظر بلند مستند اقدامات شده اند که در جای خود از مارس 23. — هالی Ellyatt

6:35 am: اسپانیا روزانه تلفات کمی

تعداد مرگ و میر روزانه در اسپانیا کمی افزایش یافته است, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

در روز گذشته 551 نفر کشته شده اند از coronavirus آوردن مجموع تلفات به 19,130. روزانه مرگ و میر در چهارشنبه 523.

تعداد کلی عفونت در حال حاضر در 182,816 وزارت گفت: 5,183 موارد بیشتر از دیروز. —هالی Ellyatt

5:40 am: چه کسی می گوید هفته آینده هستند ‘بحرانی’ به عنوان در اروپا موارد نزدیک به 1 میلیون

سازمان بهداشت جهانی اروپا مدیر منطقه ای گفت که در 10 روز گذشته تعداد موارد تایید شده در اروپا دو برابر شده است برای رسیدن به تقریبا 1 میلیون نفر است.

که هانس Kluge به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی که این به معنای حدود 50 درصد از بار جهانی Covid-19 در اروپا, که در آن او گفت: بیش از 84,000 فوت کرده اند از ویروس.

“ابرهای طوفان از این بیماری همه گیر هنوز چسبیدن به شدت بیش اروپایی منطقه” Kluge گفت: با توجه به رویترز. اظهار نظر در لغو تدریجی محدودیت در زندگی عمومی Kluge گفت: “هیچ پیگیری سریع به حالت عادی بازگشت.” —هالی Ellyatt

4:30 صبح: هلندی مطالعه نشان می دهد 3 درصد از جمعیت ممکن است آنتی بادی

یک مطالعه هلندی اهدا کنندگان خون پیدا کرده است که حدود 3 درصد را توسعه داده اند آنتی بادی علیه Covid-19 مقامات بهداشت و درمان گفت: رویترز گزارش داد. این یافته ها را نشانه ای از آنچه در صد از مردم هلند ممکن است در حال حاضر این بیماری است.

رئیس موسسه ملی سلامت اعلام نتایج در طول بحث با مجلس است.

“این مطالعه نشان می دهد که حدود 3 درصد از مردم هلند توسعه داده اند آنتی بادی در برابر coronavirus” Jaap van Dissel گفت خبر داد. “شما می توانید از آن چند صد هزار نفر” در یک کشور از 17 میلیون. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های شبانه اینجا هستید:: چه کسی می گوید هفته آینده هستند ‘بحرانی’ به عنوان در اروپا موارد نزدیک به 1 میلیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de