صدراعظم به تکرار خود هشدار داد که دولت نمی خواهد بود قادر به محافظت از هر کسب و کار و خانواده در طول شیوع کروناویروس اعتراف: “این بار دشوار وجود خواهد داشت و بیشتر به آمده است.”

Rishi Sunak گفت: دولت روزانه coronavirus کنفرانس خبری که اقتصاد بریتانیا بود “اساسا صدا” و او با اعتماد به نفس وجود دارد خواهد بود یک “bounceback در رشد” پس از بحران گذشته است.

می آید پس برای بودجه مسئولیت مستقل مالی ناظر گفت: اقتصاد بریتانیا می تواند کوچک 35 درصد در سه ماهه دوم و ببینید بیکاری پرش با دو میلیون نفر به دلیل COVID-19.

Chancellor Rishi Sunak
صدراعظم: ‘ما نمی توانیم محافظت از هر کار’

آقای Sunak گفت: برخی از این اعداد و ارقام “تعجب آور نیست” به این کشور برای مقابله با بحران “بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود”.

او گفت: “من واقعا باور نمی کنم این زمان برای ایدئولوژی یا ارتدکسی – این یک زمان بی سابقه و بی سابقه بحران و که برای تماس های بی سابقه اقتصادی پاسخ.

“پس در آن حس آن را تعجب آور نیست برای دیدن برخی از این آمار و ارقام چرا که آنچه که ما در حال خرید و فروش در اینجا این است که بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود به همین دلیل است که ما در جای خود قرار داده این اقدامات ما است.”

این OBR مجموعه ای از برآورد تاثیر بالقوه این بیماری همه گیر بر اساس سه ماه مستند به دنبال یک دوره سه ماه زمانی که محدودیت هستند و تنها بخشی برداشته.

بیشتر از Covid-19

اما آقای Sunak گفت که تا به حال دولت گرفته نشده و اقدامات آن را به حال “وضعیت می تواند بسیار بدتر”.

“به عبارت دیگر طرح ما این است که طرح حق” او اعلام کرد.

A deserted Liverpool Street station in London
هیچ نشانه ای از آرامش بخش مستند اقدامات

صدراعظم اذعان کرد که همه چیز دشوار خواهد بود در کوتاه مدت گفت: “این است که رفتن به سخت اقتصاد ما را برای رفتن به یک ضربه قابل توجهی و همانطور که قبلا گفته ام که نه انتزاعی چیزی که مردم در حال رفتن به احساس می کنید که در شغل خود و در خود درآمد.”

وی افزود: “من فکر می کنم اقدامات ما قرار داده در محل کمک خواهد کرد و سپس به عنوان ما را از طریق این به آن معنی خواهد بود که ما به سرعت بهبود می یابند و به شدت و زندگی ما و اقتصاد به حالت عادی بازگشت.”

سوالات خواسته شده است در مورد آنچه که در دراز مدت پیامدهای شیوع بیماری می تواند به ویژه در کشور مالی اگر انگلستان دارای سطح بالایی از بدهی.

آقای Sunak گفت که دولت را باید به “سهام” از امور مالی عمومی و “حق تصمیم گیری” در آن مقطع – تذکر است که کاهش می تواند در اینده نزدیک.

اما صدراعظم افزود: “ما بسیار باقی می ماند متعهد به دستور کار است که ما مجموعه ای را که قبل از آن بود در مورد درست کردن و گسترش فرصت را در سراسر این کشور و در واقع به اعتقاد من این هنوز هم می تواند بخش مهمی از چگونه ما به عقب بر گردیم به حالت عادی در اینجا.”

Alan Courtney
در خط مقدم به عنوان پزشکان درمان همکاران

و او تاکید کرد که اقدامات دولت برای کمک به خانواده ها و کسب و کار شد “تا حد زیادی موقت” و “آیا نیاز به تکرار در یک سال به سال بر اساس”.

آقای Sunak ادامه داد: “بنابراین امیدوارم که به ما اجازه خواهد داد برای رسیدن به یک موقعیت پایدار منطقی به زودی پس از ما خروج.”

یک مخزن فکر می کنم پیشنهاد کرده است دولت باید قراضه حقوق بازنشستگی سه گانه-قفل تا بار اقتصادی گسترش نسبتا.

آقای Sunak نیست به صراحت رد این ایده که در مورد آن پرسید و گفت: “شما به نوعی نقشه کشی مرا به نوشتن آینده بودجه امروز در اینجا است که احتمالا یک چیز دشوار به انجام است.”

در همین حال یکی دیگر از 778 بیماران مبتلا به کروناویروس درگذشت در بیمارستان در سراسر انگلستان وزارت بهداشت اعلام کرده است.

آن طول می کشد در سراسر کشور در مجموع به 12,107 – اما رقم واقعی بالاتر خواهد بود به عنوان آن را شامل نمی شود مرگ و میر در جامعه است.

به گزارش دفتر ملی آمار نزدیک به یک در 10 coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان و ولز اتفاق افتاده در خارج از بیمارستان ها در پایان هفته 3 آوریل.

در حال رشد وجود دارد تماس برای مراقبت از خانه و میر منتشر شود روزانه پس از انگلستان و افسر ارشد پزشکی گفت: 13.5% از آنها ضبط کرده coronavirus موارد – معادل به هزاران نفر از خانه.

بیمه خدمات درمانی کنفدراسیون که نشان دهنده سازمان ها در سراسر بخش بهداشت و درمان است هشدار داد که گسترش COVID-19 در مراقبت از خانه “است تا حد زیادی از بین رفته زیر رادار” با توجه به این ترتیب داده های مرگ و میر شده است جمع آوری شده است.

بهداشت عمومی انگلستان, مدیر پزشکی, پروفسور ایوان دویل گفت: دولت می خواهم به “بسیار سریع تر اطلاعات” در مرگ و میر در مراقبت از خانه و “نسبت” پس از این به صورت روزانه.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یکی از تمرکز شیوع این بیماری شده است, آیا دولت واکنش شده است به اندازه کافی سریع.

وجود دارد که برای مثال ادعا شده است که بریتانیا باید به مستند زودتر به سعی و توقف گسترش COVID-19.

صدراعظم اذعان کرد که اشتباهات می تواند ساخته شده با توجه به بریتانیا مواجه شد یک “وضعیت بی سابقه ای”.

“ما برای رفتن به کاملا مناسب در هر چیزی که ما انجام می دهیم در سرعت ما نیاز به آن را انجام دهد ؟ البته نمی,” او گفت:.

اما آقای Sunak گفت: دولت انجام شد “آنچه ما فکر می کنیم این است که در بهترین منافع کشور و مردم” خواهد بود و بهبود آن لازم است.

استاد دویل اذعان کرد که پاسخ می شده اند متفاوت است اگر بیشتر شناخته شده بود در مورد کوروناویروس در مرحله قبلی است.

او افزود: “البته ما می تواند انجام کارهای بهتر و به همین دلیل ما به خاطر صحبت کردن به همسایه های ما به طوری که ما می توانند یاد بگیرند که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im