یک طاووس عکس خارج NBC ستاد در مرکز راکفلر در نیویورک, ژانویه 16 سال 2020 است.

کارلو احدی | ایسنا

برخی از Comcast مشترکین ممکن است باید صبر کنید تا دو هفته برای به دست آوردن دسترسی به ان بی سی پخش آنلاين سرویس ویدئو طاووس در جعبه کابل خود را به طور NBC سخنگو.

نرم افزار جدید و خدمات رول به Xfinity مشتریان در طی دو هفته سخنگوی گفت: در یک ایمیل. در حالی که برخی از Xfinity مشترکان دریافت خواهد شد دسترسی به طاووس برنامه نویسی امروز دیگران را به صبر. NBCUniversal است ثابت مارس 15 به عنوان طاووس تاریخ راه اندازی برای Comcast مشترکین پس از ماه ژانویه است.

Comcast Xfinity مشتریان خواهد شد و دسترسی آزاد به طاووس حق بیمه به عنوان بخشی از کابل TV یا پهنای باند اشتراک. طاووس حق بیمه را بیش از 15000 ساعت از محتوا متشکل از بیش از 600 فیلم و 400 تلویزیون سری. این سرویس خواهد بود که جریان خانه “Law & Order: SVU” و “Chicago Fire” همراه با کمدی مانند “30 راک” “دو و نیم مرد” “به سلامتی” و “Frasier.” فیلم شامل “پارک ژوراسیک” و “E. T.”

Comcast مشترکان به طور خودکار دریافت طاووس را بر روی تقاضا برنامه نویسی ساخته شده را در جعبه کابل. Comcast پهنای باند به مشتریان که با استفاده از انعطاف پذیری جریان جعبه نیز دسترسی رایگان به طاووس. طاووس رئیس مت استروس گفت: NBCUniversal شد ارزیابی حرکت کردن در سراسر کشور راه اندازی طاووس از جمله تلفن همراه و تلویزیون های هوشمند برنامه های کاربردی از 15 ژوئیه به استفاده از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در قرنطینه خانه با محدود گزینه های سرگرمی.

طاووس حق بیمه هزینه خواهد شد $4.99 در هر ماه به غیر Comcast و کاکس کابل مشترکین. تبلیغات-نسخه رایگان هزینه خواهد شد $7.99 در هر ماه. NBCUniversal نیز ساخت یک طاووس محدود نسخه با تبلیغات که برای همه رایگان خواهد بود.

افشا: طاووس است که در جریان خدمات NBCUniversal پدر و مادر شرکت CNBC. Comcast است شرکت مادر NBCUniversal.

تماشا کنید: Comcast در جریان خدمات طاووس راه اندازی نگرانی بیش از تبلیغات و تقاضا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im