زن با کودکان با پوشیدن ماسک محافظ به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus COVID-19 در خیابان در کیف, اوکراین, در تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

Maxym Marusenko | NurPhoto via Getty Images

برخی از کودکان بستری شده اند و یا بدتر پس از تبدیل شدن به آلوده coronavirus مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز دوشنبه گفت:. حداقل سه فرزند فوت کرده اند.

در آن عمده گزارش به دنبال در COVID-19 همه گیر و تاثیر آن بر کودکان CDC تجزیه و تحلیل موارد تایید شده از تمام 50 ایالت منطقه کلمبیا و چهار از مناطق ایالات متحده رخ داده است که بین فوریه.12 و 2 آوریل. U. S مقامات بهداشت مورد بررسی قرار 149,760 مواردی که سن شناخته شده بود و متوجه شد که 2,572 از موارد یا 1.7% شد کمتر از 18.

حداقل 73 درصد از کودکان مبتلا به علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس با توجه به CDC یافته است. حدود 5.7 درصد از کودکان یا 20 درصد از کسانی که برای آنها بستری شدن وضعیت شناخته شده بود در بیمارستان بستری شد, این آژانس گفت.

سه مورد مرگ گزارش شده در طول این دوره زمانی هر چند آنها مظنون به داشتن COVID-19, عمومی مقامات هنوز در حال کار برای تایید اینکه آیا بود که به احتمال زیاد علت مرگ و میر.

“این داده ها پشتیبانی از یافته های قبلی که کودکان با COVID-19 ممکن است گزارش شده تب یا سرفه به عنوان اغلب به عنوان بزرگسالان” CDC نوشت: در گزارش آن است. “در حالی که اکثر COVID-19 موارد در کودکان شدید نیست جدی COVID-19 بیماری منجر به بستری شدن در بیمارستان هنوز هم رخ می دهد در این گروه سنی است.”

CDC گفت: این یافته ها همسو با داده های از محققان در چین که در آن ویروس پدید آمده و موارد رسیده اند بیش از 82,000 که از صبح روز دوشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد بیش از 338,000 موارد در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

یک مطالعه اخیر که آنلاین منتشر شده در مجله اطفال در نگاه 2,143 موارد کودکان با تایید و یا مشکوک COVID-19 که گزارش شده به چینی CDC بین Jan. 16 Feb. 8.

که مطالعه در بر داشت که تعدادی از کودکان در چین توسعه یافته شدید یا انتقادی بیماری و یک کودک مرده است. بیش از 90% موارد بدون علامت خفیف یا متوسط موارد است. اما نزدیک به 6 درصد از کودکان در موارد شدید و یا انتقادی در مقایسه با 18.5 درصد برای بزرگسالان است.

در اوایل شیوع محققان و کارشناسان بیماری های عفونی گفت: این ویروس ظاهر می شود و مقدار کمی از کودکان در حالی که شدید به خصوص در افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. اما یک پژوهشگر اشاره کرد که فقدان آشکار کودکان در میان تایید coronavirus موارد نیز می تواند باشد چرا که آنها در حال آلوده شدن است اما در حال توسعه بیشتر علائم خفیف است که گزارش به مقامات محلی.

“داده های در حال آمدن است در بسیاری از مکان ها و بسیاری از اشکال” مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد گفت: در ماه فوریه است.

تفاوت در نشانه ها در میان گروه های سنی مختلف دیده می شوند در دیگر بیماری های تنفسی و همچنین. آنفولانزای فصلی که آلوده میلیون ها نفر در ایالات متحده در هر سال معمولا بیشتر شدید در بزرگسالان بیش از کودکان است.

هزاران نفر از کودکان در بیمارستان بستری هستند و هر سال در ایالات متحده از آنفلوآنزا اما مرگ نادر است با توجه به CDC. اما بین 50% و 70% از آنفولانزا مربوط به بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده رخ می دهد در افراد 65 سال و بالاتر و بین 70% تا 85% از مرگ و میر رخ می دهد در همان گروه سنی CDC می گوید.

علائم کروناویروس می تواند شامل یک گلو درد و آبریزش بینی و اسهال و تب و یا ذات الریه و می تواند پیشرفت به نارسایی ارگان های متعدد و یا حتی مرگ در برخی از موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

CDC تصریح کرد دوشنبه که آمریکایی ها عمل اجتماعی فاصله نوشتن “هر روز رفتارهای پيشگيری کننده باقی می ماند مهم برای تمام گروه های سنی به عنوان بیماران را کمتر جدی بیماری و کسانی که بدون علائم به احتمال زیاد بازی واردات نقش مهمی در انتقال بيماري.”

اصلاح: CDC تصریح کرد دوشنبه که آمریکایی ها عمل اجتماعی فاصله. نسخه قبلی misstated روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im