یک خانه مراقبت شده و قفل شده است و توسط مالک آن کسی که حتی از نصب تخت تختخواب سفری برای کارکنان به طوری که آنها می تواند حرکت در.

لری Berkowitz صاحب St Brelades مراقبت از خانه در Herne Bay کنت که به نظر می رسد پس از زنان مبتلا به زوال عقل و سایر شرایط بهداشتی.

بعد از دیدن درد و رنج در ایتالیا و اسپانیا با توجه به COVID-19آقای Berkowitz خود قرار داده مراقبت در منزل به مستند ممنوعیت غیر ضروری بازدید کنندگان از جمله به طور منظم آرایشگری و هنرمندان.

Staff at St Brelades care home in Herne Bay, Kent, are staying at work during lockdown
تصویر: تخت تختخواب سفری نصب شد تا کارکنان می تواند به ماندن در محل کار

او پرسید: برخی از کارکنان خود را به حرکت به مراقبت از خانه اگر آنها قادر به و بر تخت تختخواب سفری برای آنها در اتاق متعلق به طور معمول به صورت جلسات و دیگر فضای اداری.

او گفت: آسمان, اخبار: “ما قفل شده خانه ما و ما خواسته ایم مراقبین برای زندگی در خانه است. ما شده ایم شگفت زده در چگونه مشتاق و با انگیزه های آنها بوده اند به انجام آن آنها در حال حاضر با زندگی ساکنان.

“این بدان معنی است که ما جدا شده خودمان را از جهان خارج و سپر خود را از دنیای واقعی خارج از اینجا.

“این ممکن است به نظر می رسد مانند اقدامات شدید اما ما در حال تبدیل به سنگ شده. بیشتر و بیشتر مردم در حال مرگ هستند از coronavirus در مراقبت از خانه های روز به روز.”

بیشتر از Covid-19

وی افزود: “این واقعا ترسناک چون شما رو واقعا مردم آسیب پذیر در اینجا این بیماری است بنابراین نامرئی و بنابراین غیر قابل پیش بینی.

“ما می تواند داشته مراقبین راه رفتن در اطراف خانه و بدون تحقق آنها به ویروس و این می تواند گسترش. به همین دلیل این مستند بسیار مهم است.”

Care home where half of the residents have coronavirus
مراقبت در خانه: زندگی در زیر قفل کردن

آقای Berkowitz گفت: در حال اجرا خانه مراقبت است “مانند یک بمب زمان” و او نیاز به حمایت او می تواند دریافت کنید.

“ما احساس کمی فراموش کرده اید صادق باشید.

“بدیهی است که ما تحسین همه بیمه خدمات درمانی و همه بچه ها پشت صحنه, اما ما در حال تلاش برای انجام همان چیزی که ما در خود ما کاملا رک و پوست کنده. ما یک استخر بسیار آسیب پذیر مردم است که ما فقط در تلاش برای محافظت از.”

می آید بعد از خبری که 92 مراقبت از خانه ها گزارش داده اند که شیوع کروناویروس در 24 ساعت به دوشنبه شب.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت 13.5 درصد از خانه های مراقبت شده اند آسیب دیده توسط ویروس.

استاد Ersin گفت که او می خواهم برای دیدن تست افزایش می یابد در مراقبت از خانه.

پرسید: اگر مرگ و میر ثبت شد به درستی در خانه چنین گفت: “هر کس که متاسفانه درگذشت دکتر شما یک ارزیابی بر اساس و یا نظر خود را در مورد آنچه که علت مرگ این است که مرگ گواهی می گوید: در همه موارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im