یک زن با پوشیدن پوشیدن یک ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus صحبت می کند بر روی گوشی های هوشمند خود را در خارج از یک مرکز خرید در گذشته یک Huawei فروشگاه (back) در پکن در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط NICOLAS ASFOURI / AFP) (عکس نیکولاس ASFOURI/خبرگزاری گتی ایماژ)

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کانادا و فرانسه این هفته را تکذیب کرد که کمک های مالی از ماسک از هواوی خواهد نفوذ خود را در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این شرکت چینی نقش مهمی در خود 5G rollouts.

چینی ها فن آوری های غول پیکر است که در تیراندازی گرفتار بزرگتر ایالات متحده-چین تجارت و فن آوری, جنگ, بی سر و صدا با توجه ماسک برای تعدادی از کشورها در سراسر جهان است. Huawei متهم شده است که توسط حداقل یک کنگره ایالات متحده با استفاده از کمک های مالی را به نفع خود به نفع وقتی که می آید به شرکت در 5G.

Huawei در روند دادن 6 میلیون ماسک به کانادا همراه با شخصی دیگر تجهیزات حفاظتی تورنتو را گلوب و ایمیل گزارش این هفته است.

Huawei کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

این شرکت به دنبال فدرال تصویب به بخشی از کانادا 5G rollout. نخست وزیر جاستین ترودو گفت: این ماسک کمک های مالی نمی خواهد نفوذ این کشور تصمیم 5G.

“ما انتظار این کمک های مالی به گونه تاثیر در تصمیم گیری های ما. در واقع آنها نمی خواهند ما را تحت تاثیر قرار گیری در هر گونه مسائل” ترودو گفت: در فرانسه با توجه به کانادا انتشار اخبار جهانی است.

در ضمن هواوی رئیس امور مالی Meng Wanzhou در حال حاضر تحت یک استرداد دادگاه در کانادا.

واشنگتن خواستار Huawei امنیت ملی خطر, مدعی شبکه, دنده استفاده می شود می تواند توسط دولت چین برای جاسوسی است. ایالات متحده به تلاش برای متقاعد کردن کشورهای دیگر به ممنوعیت Huawei از 5G — پیشرفته شبکه های تلفن همراه است که به قول فوق سریع داده ها با سرعت و دیده می شود به عنوان زیر بنای نسل بعدی زیرساخت ها است.

با وجود تلاشهای آمریکا کشورهایی مانند انگلستان شروع به رول کردن Huawei تجهیزات و یا برنامه ریزی برای انجام این کار است. دیگران از جمله استرالیا و ژاپن را تحت فشار قرار دادند پیش رو در 5G بدون Huawei در حالی که هنوز دیگران تصمیم گیری چه دوره را.

مخابرات تجهیزات ساز اهدا صدها نفر از هزاران نفر از ماسک های صورت برای, اسپانیا, هلند و ایتالیا و همچنین 12,000 به لهستان, سیاسی, گزارش ماه گذشته.

جمهوری خواه در کنگره علامت سبز آخر هفته گذشته ادعا کرد که در یک فاکس نیوز مصاحبه — بدون نام بردن از منابع است که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خواسته رئیس جمهور چین به یک میلیارد ماسک. سبز همچنین ادعا شده که یازدهم گفت: پاکسازی که چین ارسال خواهد فرانسه ماسک اگر آن را با استفاده Huawei در آن 5G زیرساخت ها است.

معلوم نیست که آیا Huawei در واقع اهدا ماسک به فرانسه. یک سخنگوی Huawei نمی شد فورا در دسترس است به اظهار نظر در مورد این سوال. اما پس از سبز به ادعای سفارت فرانسه در ایالات متحده را تکذیب کرد که یازدهم و پاکسازی تا کنون مورد بحث و بررسی این موضوع از ماسک و 5G.

چین, وزارت امور خارجه, سخنگوی ژائو Lijian نیز در پاسخ گفت که تنسی مجلس نظرات خود ثابت کرد که “برخی از افراد در ایالات متحده با توسل به دروغ و دروغ به خرابکاری همکاری های بین المللی در برابر این بیماری همه گیر.”

‘اهداف تجاری’

“این امر می تواند ساده و بی تکلف و در نهایت به فکر می کنم که این تلاش ها کاملا نوع دوستانه,” فرگوس Ryan یک تحلیلگر در استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) گفت: CNBC. “به ناچار این چینی شرکت ها مانند بزرگ بوده از هر کشور دیگری خواهد بود — هماهنگی با این سخاوتمندانه خود را با اهداف تجاری خود را.”

ASPI را Ryan پرچم که هواوی می تواند با استفاده از یک افزایش در هلند جایی که هواوی نیز اهدا ماسک. این کشور برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک 5G حراج در ماه ژوئن. هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده در این شرکت مشارکت در هلند’ 5G زیرساخت ها است.

در لهستان رایان گفت: Huawei “بدون شک امید آن کمک های مالی کمک خواهد کرد که بازسازی تصویر خود را” پس از یک مدیر فروش دستگیر شد به اتهام انجام فعالیت های جاسوسی به نمایندگی از چین است. مدیر بود و پس از آن از کار اخراج شدند. Huawei گفت: در آن زمان کارمند اقدامات تا به حال “هیچ ارتباطی به این شرکت است.”

با مشخصات بالا, اروپایی سیاستمدار اذعان کرد که برخی از کمک های مالی ممکن است با انگیزه های سیاسی.

“ما باید آگاه باشند وجود دارد geo-بخش سیاسی از جمله مبارزه برای نفوذ از طریق چرخش و سیاست از سخاوت’. مسلح با حقایق ما نیاز به دفاع از اروپا در برابر مخالفان”جوزپ Borrell نماینده عالی اتحادیه اروپا برای امور خارجی گفت: در آخرین پست وبلاگ.

کمک های مالی به نیویورک

Huawei همچنین اهدا ماسک و تجهیزات دیگر به نیویورک و با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو حتی اگر هواوی است که به طور موثر ممنوع در ایالات متحده است.

Huawei است که نه تنها با مشخصات بالا فن آوری های چینی شرکت اهدای تجهیزات حفاظت شخصی. جک Ma بنیاد و راهنمایی بنیاد را اهدا بیش از 7 میلیون ماسک برای نزدیک به دو دوجین کشورهای آسیایی همراه با صدها نفر از هزاران نفر از coronavirus تست کیت ها و قطعات محافظ دنده.

آنتون Malkin, یک محقق در مرکز بین المللی حکومت کارآفرینی گفت: این واقعیت که بسیاری از شرکت ها در حال اهدای ماسک نشان می دهد آن است نه سیاسی.

“بسیاری از شرکت ها در حال اهدای ماسک, بنابراین من فکر نمی کنم ما می تواند جزئیات بسیار به جنبه های سیاسی از آنچه Huawei در حال انجام است. در واقع آنها در حال اهدای ماسک برای کشورهایی که خود را ممنوع تکنولوژی” Malkin گفت. “Huawei یک شرکت است که در زیر میکروسکوپ برای سال بنابراین آیا آنها اهدا ماسک یا نه آن را news.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im