انگلیسی, فرمول 1 افسانه سر استرلینگ ماس درگذشت در سن 90.

همسر او خانم خزه تایید این خبر گفت که او درگذشت مسالمت آمیز در خانه اش در لندن پس از یک بیماری طولانی مدت.

“این یکی از دامان بیش از حد بسیاری از” او گفت:. “او فقط چشمان خود را بسته.”

Stirling Moss wins the 1955 British Grand Prix
تصویر: او اولین بریتانیایی راننده را به نفع خود جایزه بزرگ بریتانیا در سال 1955

Silverstone خانه جایزه بزرگ بریتانیا ارسال شده طولانی ادای احترام به خزه بر روی وب سایت خود را توصیف او را به عنوان راننده که “مجموعه ای از استانداردها است که توسط آن تمام رانندگان دیگر در نظر گرفته”.

“در تاریخ مسابقات موتور نه تنها در کشور خود بلکه در هر کجا که او شتافت در سراسر جهان, آقا Stirling برگزار شد یک وضعیت منحصر به فرد ادامه داد که در طول عمر خود را طولانی او پس از بازنشسته خود را از خط مقدم های حرفه ای مسابقه” خود ادای احترام گفت.

“اگر چه او هرگز برنده جهان مسابقات قهرمانی رانندگان آقا استرلینگ بود به رسمیت شناخته شده جهانی پس از بازنشستگی از بزرگ آرژانتینی Juan Manuel Fangio در سال 1958 به عنوان راننده مسابقه که مجموعه ای از استانداردها است که توسط آن تمام رانندگان دیگر در نظر گرفته شد که آیا در فرمول 1 و یا بین المللی ورزشی مسابقه ماشین.

“تطبیق پذیری خود و رقابتی غرایز او را توانمند رقیب در هر مسابقه حتی اگر در زمان مسابقه در اختیار او نمی شد واقعا “دولت از هنر” با این حال به خوبی آماده شده اند.”

بیشتر از انگلستان

لخت آمار از خزه را به جریان اصلی زندگی حرفه ای “فوق العاده هستند” گفتند.

مفسر و سابق راننده F1 مارتین Brundle همچنین ادای احترام در توییتر نوشته: “RIP سر استرلینگ ماس. توانا مسابقه و آقا.

“او تا به حال یک فشار بر روی سبک در مسیر و در زندگی است. قابل توجه مرد. جان سالم به در خطرناک ترین دوران سی و درگذشت امروز در سن 90. او بزرگ از جمله داستان را بگویید و آن را یک امتیاز به او را می دانم.”

همکار سابق بریتانیا راننده جانی هربرت اضافه شده در حساب خود را: “غمگین غمگین خبری که افسانه سر استرلینگ ماس را تصویب کرده است. قهرمان جهان در تمام چشم ما است.”

هر چند خزه معروف هرگز برنده فرمول یک عنوان او به پایان رسید دونده تا چهار بار آمد و سوم سه بار در یک کار حرفه ای است که در طی آن او موفق به کسب 16 Grands جایزه بزرگ.

او ورزشکاری هزینه او عنوان در سال 1958 زمانی که او در دفاع از اقدامات رقیب مایک Hawthorne پس از یک چرخش در پرتغالی جایزه بزرگ مقدار کمی Hawthorne شش نقطه پنالتی.

Hawthorne رفت و به ضرب و شتم خزه به عنوان یک نقطه.

خزه اولین جایزه بزرگ پیروزی در آمد و در سال 1955 در Aintree به عنوان او اولین بریتانیایی راننده به پیروزی انگلیسی ها رویداد.

در سن زمانی که مسابقه رانندگان به رقابت در رشته های مختلف در کنار فرمول یک خزه برنده در مجموع 212 از 529 نژادها او وارد شده است.

در سال 1962 بازنشسته شد و پس از یک تصادف سنگین در Goodwood که او را در کما به مدت یک ماه.

Knighted شد در سال جدید لیست افتخارات در سال 2000 برای ارائه خدمات به موتور مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im