اپل و گوگل اعلام کرده اند آنها تیمی برای پیگیری گسترش coronavirus موارد است.

منبع: اپل/گوگل

اپل و گوگل اعلام همکاری در روز جمعه که در آن این دو شرکت با هم کار خواهد کرد برای ارائه ابزار است که کمک خواهد کرد که مسیر گسترش coronavirus.

اپل گفت: هر دو شرکت را راه اندازی ابزار توسعه دهنده (به نام رابط های برنامه کاربردی) در ماه مه است که “فعال کردن قابلیت همکاری بین دستگاه های آندروید و iOS با استفاده از برنامه های از مقامات بهداشت عمومی.” برنامه راه اندازی خواهد شد در برنامه فروشگاه iTunes و Google Play Store.

کارشناسان شروع کرده اند به تماس با بخش خصوصی برای کمک به دنبال گسترش coronavirus با استفاده از به اصطلاح “سندرومی نظارت” یک تکنیک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری بیماری های همه گیر. شرکت های فن آوری به خصوص موقعیت خوبی برای انجام این کار از آنجا که اکثر مردم در ایالات متحده از خود گوشی که در آن برنامه های نصب شده می تواند. و از آنجا که بودجه دولت برای سندرومی نظارت و خشک.

“گوگل و اپل در حال اعلام یک تلاش مشترک برای فعال کردن استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای کمک به دولت ها و سازمان های سلامت کاهش گسترش ویروس با حریم خصوصی و امنیت مرکزی به طراحی” آزادی مطبوعات اعلام همکاری گفت.

از بلوتوث می توان برای ردیابی محل تلفن اغلب با کوچکتر چراغ بلوتوث است که قادر به ارائه دقیق تر موقعیت از یک سیگنال تلفن همراه و یا GPS. این ابزار از اپل و گوگل را قادر خواهد ساخت تا برنامه سازان برای استفاده از بلوتوث به مردم اجازه می دانم زمانی که آنها در تماس با کسی که تشخیص داده شده است با کروناویروس یک فرآیند به نام تماس با ردیابی.

هر دو اندروید و iOS اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر برنامه های که دسترسی به موقعیت مکانی خود را با استفاده از بلوتوث و به شما اجازه خاموش کردن ردیابی است. معلوم نیست در حال حاضر اگر برنامه را ردیابی مکان و یا به جای به سادگی ردیابی اگر یک فرد مبتلا به کروناویروس می آید در تماس با فرد دیگری.

“در ماه های آینده اپل و گوگل کار خواهد کرد برای فعال کردن گسترده تر بلوتوث تماس مبتنی بر پلت فرم ردیابی با ایجاد این قابلیت را در زمینه سیستم عامل” اپل گفت: در آزادی مطبوعات.

نکته مهم این است که انتخاب کردن در قرارداد ردیابی که بدان معنی است که کاربران باید به توافق برسند به ردیابی می شود اگر آنها می خواهند برای شرکت در. تماس با ردیابی می تواند اجازه می دهد مقامات بهداشت برای نظارت بر گسترش coronavirus با دیدن شده است که در تماس نزدیک با افراد آلوده.

برنامه های استفاده شده در دیگر کشورها مانند سنگاپور که در آن گوشی با تماس با ردیابی برنامه های ضبط برخوردهای بین مردم و ذخیره داده ها در گوشی برای 21 روز. در سنگاپور, بلوتوث, سیگنال ضبط زمانی که مردم در نزدیکی یکی دیگر اما مکان های مردمی با استفاده از این برنامه جمع آوری شده است.

“شفافیت و رضایت از بیشترین اهمیت در این تلاش و به ما نگاه رو به جلو به ساختمان این قابلیت در مشورت با سهامداران علاقه مند. ما آشکارا انتشار اطلاعات در مورد کار ما را برای دیگران به تجزیه و تحلیل” این شرکت گفت.

در مارس 27, اپل اعلام کرد COVID-19 غربالگری وب سایت و نرم افزار است که آن را ساخته شده با سی دی و کاخ سفید است. آن را فراهم نمی کند اما می پرسد یک سری از سوالات در مورد عوامل خطر اخیر قرار گرفتن در معرض و علائم. سپس آن را فراهم می کند یک توصیه در مورد آنچه مردم باید انجام بعدی. همچنین همکاری با دانشگاه استنفورد در یک برنامه است که متصل اول repsonders به درایو-از طریق COVID-19 انجام شد.

الفبای همانا همچنین دارای یک سایت که هدایت مردم را به محلی تست مکان در سان فرانسیسکو منطقه از جمله سن متعو و سانتا کلارا. به طور جداگانه گوگل خود COVID-19 اطلاعاتی سایت. آن را نیز کمک ایالت نیویورک ایجاد یک آنلاین بیکاری نرم افزار. گوگل نیز در حال حاضر کمک به مقامات بهداشت عمومی به پیگیری که آیا اجتماعی فاصله حکم هستند به دنبال داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im